Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> МОДЕЛЮВАННЯ ГНУЧКОЇ СТРАТЕГІЇ ПЕНСІЙНОГО СТРАХУВАННЯ В УМОВАХ НЕСТАЦІОНАРНОГО СЕРЕДОВИЩА

МОДЕЛЮВАННЯ ГНУЧКОЇ СТРАТЕГІЇ ПЕНСІЙНОГО СТРАХУВАННЯ В УМОВАХ НЕСТАЦІОНАРНОГО СЕРЕДОВИЩА

Назва:
МОДЕЛЮВАННЯ ГНУЧКОЇ СТРАТЕГІЇ ПЕНСІЙНОГО СТРАХУВАННЯ В УМОВАХ НЕСТАЦІОНАРНОГО СЕРЕДОВИЩА
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
16,06 KB
Завантажень:
37
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
ХАРКІВСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ ЕКОНОМІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
ПРОКОПОВИЧ СВІТЛАНА ВАЛЕРІЇВНА
УДК 369.5
МОДЕЛЮВАННЯ ГНУЧКОЇ СТРАТЕГІЇ ПЕНСІЙНОГО СТРАХУВАННЯ В УМОВАХ НЕСТАЦІОНАРНОГО СЕРЕДОВИЩА
Спеціальність 08.03.02 –
економіко-математичне моделювання
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Харків – 2002
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Харківському державному економічному університеті, Міністерство освіти і науки України.
Науковий керівник – доктор економічних наук, професор
Клебанова Тамара Семенівна,
Харківський державний економічний університет,
завідуюча кафедрою економічної кібернетики
Офіційні опоненти: доктор економічних наук, старший науковий співробітник
Благун Іван Семенович,
Прикарпатський університет ім. В.С. Стефаника,
завідуючий кафедрою економічної кібернетики
кандидат економічних наук, доцент
Лепа Роман Миколайович,
Донецький інститут економіки та господарського права,
доцент кафедри інформатики та інформаційних технологій
Провідна установа – Київський національний економічний університет, кафедра економіко-математичних методів,
Міністерство освіти і науки України (м. Київ).
Захист відбудеться “12” грудня 2002 р. о 13-00 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради, шифр К 64.055.02, у Харківському державному економічному університеті за адресою: 61001, м. Харків, пр. Леніна, 9-а.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Харківського державного економічного університету за адресою: 61001, м. Харків, пр. Леніна, 9-а.
Автореферат розісланий “11” листопада 2002 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Красноносова О.М.
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. У зв'язку з необхідністю подолання негативних наслідків трансформаційного періоду в економіці держави і зниження соціальної напруженості в суспільстві проблема соціального захисту громадян на сучасному етапі розвитку України є однією з найбільш актуальних. Найважливішою складовою цієї проблеми є проектування системи пенсійного страхування (СПС), від якості функціонування якої, від її здатності забезпечувати високий рівень життя пенсіонерів залежить ефективність процесів відтворення трудових ресурсів, зацікавленість працівників у застосуванні своїх сил і здібностей для поліпшення і прискорення процесів виробництва матеріальних і духовних цінностей.
Проблема пенсійного забезпечення в Україні нині стоїть досить гостро. Чисельність пенсіонерів складає майже третину населення країни (28,9%), тому особливу значимість здобувають питання їхнього фінансового забезпечення. На жаль, мінімальний і середній розміри пенсії в Україні не відповідають розміру мінімального споживчого кошика, що призводить до підвищення соціальної напруженості.
Низькі темпи росту, які спостерігалися в останній час, валового внутрішнього продукту, скорочення чисельності працюючого населення, збільшення числа пенсіонерів призводять до поглиблення протиріч між зростаючими соціальними потребами населення і скороченням ресурсних можливостей економіки. У зв'язку з цим виникає необхідність в удосконалюванні управління фінансовими ресурсами діючої системи пенсійного страхування і розробці інструментарію формування стратегії, що гнучко реагує на зміни нестаціонарного зовнішнього середовища.
Базові теоретичні основи організації пенсійного забезпечення і широке коло питань, пов'язаних з удосконалюванням системи стратегічного управління, математичним моделюванням стійкого функціонування і розвитку економічних систем, прогнозуванням макроекономічного розвитку відбиті в наукових працях вітчизняних і закордонних учених таких, як Ансофф І., Благун І.С., Віннер М., Ганслі Т., Геєць В.М., Забродський В.А., Клебанова Т.С., Косова Т.Д., Ламперт Х., Левицький Е.М., Лібанова Э.М., Панасюк Б.М., Пономаренко В.С., Роїк В.Д., Чейре Э., Яременко О.О. та ін.
У той же час питання формування стратегії пенсійного страхування, що гнучко реагує на дестабілізуючі впливи зовнішнього середовища, на основі комплексу економіко-математичних моделей не знайшли достатнього відображення в наукових працях і мають потребу в подальшому розвитку.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 Реферат на тему: МОДЕЛЮВАННЯ ГНУЧКОЇ СТРАТЕГІЇ ПЕНСІЙНОГО СТРАХУВАННЯ В УМОВАХ НЕСТАЦІОНАРНОГО СЕРЕДОВИЩА

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок