Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> МЕТОДИЧНІ ОСНОВИ ПРОЕКТУВАННЯ ЛОГІСТИЧНОЇ СИСТЕМИ ДОСТАВКИ ВАНТАЖІВ (НА ПРИКЛАДІ НАФТИ ТА НАФТОПРОДУКТІВ)

МЕТОДИЧНІ ОСНОВИ ПРОЕКТУВАННЯ ЛОГІСТИЧНОЇ СИСТЕМИ ДОСТАВКИ ВАНТАЖІВ (НА ПРИКЛАДІ НАФТИ ТА НАФТОПРОДУКТІВ)

Назва:
МЕТОДИЧНІ ОСНОВИ ПРОЕКТУВАННЯ ЛОГІСТИЧНОЇ СИСТЕМИ ДОСТАВКИ ВАНТАЖІВ (НА ПРИКЛАДІ НАФТИ ТА НАФТОПРОДУКТІВ)
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
16,82 KB
Завантажень:
273
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
Міністерство освіти і науки України
ОДЕСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ МОРСЬКИЙ УНІВЕРСИТЕТ
 
ШУТЕНКО ТЕТЯНА МИКОЛАЇВНА
 
УДК 65.012.34:621.6.033
 
МЕТОДИЧНІ ОСНОВИ ПРОЕКТУВАННЯ ЛОГІСТИЧНОЇ СИСТЕМИ ДОСТАВКИ ВАНТАЖІВ
(НА ПРИКЛАДІ НАФТИ ТА НАФТОПРОДУКТІВ)
Спеціальність 05.22.01 – транспортні системи
 
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Одеса – 2005
Дисертацією є рукопис
Робота виконана в Одеському національному морському університеті Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник: доктор економічних наук, професор,
Лапкіна Інна Олександрівна,
Одеський національний морський університет
Міністерства освіти і науки України,
завідувач кафедри системного аналізу і логістики
Офіційні опоненти: доктор технічних наук, професор
Нечаєв Григорій Іванович,
Східноукраїнський національний університет ім. В. Даля
Міністерства освіти і науки України,
директор Навчально-наукового інституту транспортних технологій,
завідувач кафедри транспортних технологій
кандидат технічних наук, доцент
Малаксіано Олександр Антонієвич,
Одеський національний морський університет
Міністерства освіти і науки України,
доцент кафедри експлуатації морських портів
Провідна установа Національний транспортний університет Міністерства освіти і науки України, м. Київ
Захист дисертації відбудеться “20” квітня 2005 року о 14 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 41.060.01 в Одеському національному морському університеті за адресою: 65029, м. Одеса, вул. Мечникова, 34
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Одеського національного морського університету за адресою: 65029, м. Одеса, вул. Мечникова, 34
Автореферат розісланий “16” березня 2005 р.
Учений секретар
спеціалізованої вченої ради,
кандидат технічних наук Н.В. Єфремова


Загальна характеристика роботи
Актуальність теми. Однією з ведучих галузей матеріального виробництва, що відіграє значну роль у розвитку народногосподарського комплексу України, є транспорт. Від його надійної роботи значною мірою залежить ефективність виробничих зв’язків, у тому числі між підприємствами паливно-енергетичного комплексу.
Україна, маючи потужну нафтопереробну базу і займаючи проміжне становище між країнами-видобувачами нафти та країнами-споживачами нафтопродуктів, може ефективно використовувати ці переваги. З огляду на вигідне геополітичне розташування, Україна має значні можливості щодо нафтозабезпечення. Йдеться про російську та казахську нафту, яка постачається існуючими трубопровідними системами; нафту з Каспійського регіону, яка надходить через Чорне море до Одеського нафтотерміналу; нафту з інших джерел, яка закуповується на середземноморському ринку та постачається танкерами маршрутами через протоки Босфор і Дарданелли та Чорне море, а також трубопроводом Джейхан - Самсун. Державне забезпечення розвитку альтернативних джерел надходження нафти передбачено “Концепцією діяльності органів виконавчої влади у забезпеченні енергетичної безпеки України”, яка, серед інших, визначає інтенсифікацію роботи підприємств транспорту.
На даний час транспортна система країни не в повній мірі готова до забезпечення перевезень у необхідних обсягах. Збільшується зношення технічних засобів, погіршується їх структура, не забезпечується належна безпеку руху. Усе це в умовах жорсткої конкуренції призводить до витіснення українських перевізників з міжнародних ринків транспортних послуг. Головним напрямком реалізації стратегічних цілей транспортної політики, спрямованої на вирішення цієї складної задачі, є розвиток теорії і методів організації і управління логістичними системами доставки вантажів. Передумовами використання логістики для рішення задач проектування систем доставки вантажів є тенденція глобалізації сучасних транспортних зв'язків, що відображає світові інтеграційні процеси, а саме - розвиток глобальних регіональних, державних і міжнародних торговельних, транспортних і інших макрологістичних систем. Серед передумов, що впливають на формування макрологістичних систем доставки нафти і нафтопродуктів, виділене посилення конкуренції, як у торгівлі, так і на транспорті, що приводить на даному етапі до утворення союзів декількох підприємств, і як наслідок - до корпоративної інтеграції.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 Реферат на тему: МЕТОДИЧНІ ОСНОВИ ПРОЕКТУВАННЯ ЛОГІСТИЧНОЇ СИСТЕМИ ДОСТАВКИ ВАНТАЖІВ (НА ПРИКЛАДІ НАФТИ ТА НАФТОПРОДУКТІВ)

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок