Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ФОРМУВАННЯ ГОСПОДАРСЬКОГО МЕХАНІЗМУ СТАБІЛІЗАЦІЇ СЕРЕДОВИЩА ПІДПРИЄМСТВА

ФОРМУВАННЯ ГОСПОДАРСЬКОГО МЕХАНІЗМУ СТАБІЛІЗАЦІЇ СЕРЕДОВИЩА ПІДПРИЄМСТВА

Назва:
ФОРМУВАННЯ ГОСПОДАРСЬКОГО МЕХАНІЗМУ СТАБІЛІЗАЦІЇ СЕРЕДОВИЩА ПІДПРИЄМСТВА
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
15,80 KB
Завантажень:
75
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ
ПРИАЗОВСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ ТЕХНІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
ПРИСТЮК ВОЛОДИМИР МИКОЛАЙОВИЧ
УДК 65.016:330.133.2:330.34
ФОРМУВАННЯ ГОСПОДАРСЬКОГО МЕХАНІЗМУ
СТАБІЛІЗАЦІЇ СЕРЕДОВИЩА ПІДПРИЄМСТВА
Спеціальність 08.06.01. – Економіка, організація і управління
підприємствами
А В Т О Р Е Ф Е Р А Т
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Маріуполь-2006


Дисертацією є рукопис.
Роботу виконано в Луганському національному педагогічному університеті імені Тараса Шевченка Міністерства освіти і науки України, м.Луганськ.
Науковий керівник кандидат економічних наук, доцент,
Папаіка Олександр Олексійович
доцент кафедри економіки та менеджменту Луганського національного педагогічного університету імені Тараса Шевченка Міністерства освіти і науки України
Офіційні опоненти: доктор економічних наук, професор,
Сазонець Ігор Леонідович,
декан факультету міжнародної економіки Дніпропетровського національного університету Міністерства освіти і науки України.
кандидат економічних наук, доцент Мельникова Марина Віталіївна, старший науковий співробітник Інституту економіки промисловості НАН України (м.Донецьк)
Провідна установа – Тернопільський державний економічний університет Міністерства освіти і науки України (м. Тернопіль), кафедра економіки підприємств і корпорацій
Захист дисертації відбудеться 31 січня 2006 р., об 1300 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К12.052.02 в Приазовському державному технічному університеті за адресою:
87500, м. Маріуполь Донецької обл., вул. Університетська, 7.
З дисертацією можна ознайомитись в бібліотеці Приазовського державного технічного університету за адресою:
87500, м. Маріуполь Донецької обл., вул. Університетська, 7.
Автореферат розіслано “30” грудня 2005р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради В.М.Колосок
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність роботи. Стабілізаційні процеси, що відбуваються у економіці України на ринкових засадах, сприяють розвитку нових організаційних форм взаємовідносин та виробництва продукції під впливом господарського механізму, який виступає важливим елементом перетворень в середовищі промислових підприємств. Тяга до економічних перетворень може бути задовільнена, якщо використовуються більш досконалі системи забезпечення ефективності роботи підприємств, що діють в єдиній моделі суспільного виробництва. Велике значення для оволодіння ринковими засобами господарювання мають системи забезпечення плідного виробництва продукції, послуг і робіт підприємствами всіх форм власності.
Користування господарським механізмом, який проявляється у взаємодії елементів внутрішнього середовища підприємства з зовнішнім середовищем території, можливе при наявності перспективи розвитку підприємства, яка забезпечується організаційно-економічними зв`язками та засобами взаємодії суб`єкта господарювання з таким середовищем, яке знаходиться на різних стадіях узгодженості. Більшість господарських відносин можна вирішувати в тих ситуаціях, коли темпи зростання, що відбуваються в галузях економіки, пов`язуються з комплексом чинників, що активізують відносини насичення фізичними ресурсами.
Проблема стабілізації економічних відносин та розвитку економіки з використанням господарського механізму досліджена провідними вченими-економістами: Л.І.Абалкіним, Г.В.Арисовим, М.Г.Белопольським, В.Ф.Беседіним, І.Н.Буздаловим, П.Г.Буничем, Ю.М.Осипенком, В.Ф.Палійом, О.О.Папаїкою, Г.В.Саєнком, А.А.Чухном та ін.
Необхідність теоретичного обґрунтування й розробки практичних рекомендацій щодо формування господарського механізму стабілізації виробництва на підприємстві в ринковому середовищі, що розвивається, його сприйняття в системі внутрішньовиробничої логістики промислового виробництва зумовила вибір теми дослідження та її актуальність.
Зв`язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Дисертація виконувалась відповідно до плану науково-дослідних робіт Луганського національного педагогічного університету імені Тараса Шевченка, за темою „Дослідження механізму розвитку підприємств в промисловому регіоні та розробка технологічних схем трансформації та управління процесами” (номер державної реєстрації 0104U005505), у якій автором, як співвиконавцем, розроблений науково-методичний підхід до розвитку відносин, які базуються на господарському механізмі стабілізації середовища підприємства.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 Реферат на тему: ФОРМУВАННЯ ГОСПОДАРСЬКОГО МЕХАНІЗМУ СТАБІЛІЗАЦІЇ СЕРЕДОВИЩА ПІДПРИЄМСТВА

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок