Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> УДОСКОНАЛЕННЯ КОНТРОЛЮ ЗМІННИХ СТРУМІВ І НАПРУГ ДОТИКУ ДЛЯ БЕЗПЕЧНОЇ ЕКСПЛУАТАЦІЇ ЕЛЕКТРОУСТАНОВОК

УДОСКОНАЛЕННЯ КОНТРОЛЮ ЗМІННИХ СТРУМІВ І НАПРУГ ДОТИКУ ДЛЯ БЕЗПЕЧНОЇ ЕКСПЛУАТАЦІЇ ЕЛЕКТРОУСТАНОВОК

Назва:
УДОСКОНАЛЕННЯ КОНТРОЛЮ ЗМІННИХ СТРУМІВ І НАПРУГ ДОТИКУ ДЛЯ БЕЗПЕЧНОЇ ЕКСПЛУАТАЦІЇ ЕЛЕКТРОУСТАНОВОК
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
19,88 KB
Завантажень:
342
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
МІНІСТЕРСТВО ВУГІЛЬНОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ
ДЕРЖАВНИЙ МАКІЇВСЬКИЙ НАУКОВО-ДОСЛІДНИЙ ІНСТИТУТ З БЕЗПЕКИ РОБІТ
У ГІРНИЧІЙ ПРОМИСЛОВОСТІ
Голубов Сергій Вікторович
УДК 621.316.3: 621.001.21
УДОСКОНАЛЕННЯ КОНТРОЛЮ ЗМІННИХ СТРУМІВ І НАПРУГ ДОТИКУ
ДЛЯ БЕЗПЕЧНОЇ ЕКСПЛУАТАЦІЇ ЕЛЕКТРОУСТАНОВОК
05.26.01 – „Охорона праці”
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Макіївка – 2007


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Національному університеті “Львівська політехніка” Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник – доктор технічних наук, професор
Никонець Леонід Олексійович, Національний університет “Львівська політехніка” Міністерства освіти і науки України, професор кафедри “Електропостачання промислових підприємств, міст та сільського господарства”.
Офіційні опоненти:
- доктор технічних наук, професор
Колосюк Володимир Петрович, Донбаська Національна академія будівництва і
архітектури Міністерства освіти і науки України, (м. Макіївка), професор кафедри “Електротехніка і автоматика”;
- кандидат технічних наук, доцент
Журавель Олена Анатоліївна, Донецький Національний технічний університет Міністерства освіти і науки України, (м. Донецьк), доцент кафедри “Електромеханіка і ТОЕ”.
Провідна установа – Івано-Франківський Національний технічний університет нафти і газу Міністерства освіти і науки України, (м. Івано-Франківськ), кафедра “Безпеки життєдіяльності”.
Захист відбудеться “23” березня 2007 р. о 1300 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д .834.01 при Державному Макіївському науково-дослідному інституті з безпеки робіт у гірничій промисловості Міністерства вугільної промисловості України за адресою: 86108, м. Макіївка, вул. Лихачова, 60.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Державного Макіївського науково-дослідного інституту з безпеки робіт у гірничій промисловості Міністерства вугільної промисловості України за адресою: 86108, м. Макіївка, вул. Лихачова, 60.
Автореферат розісланий “07 лютого 2007 р.
Вчений секретар спеціалізованої
вченої ради Д 12.834.01
к.т.н., с.н.с. Алаб’єв В.Р.


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Експлуатація електроустановок промислового і побутового призначення пов’язана з небезпекою ураження людей електричним струмом, про що свідчить статистика електротравматизму як в Україні, та і за її межами. Причиною цих фактів є не тільки порушення персоналом правил безпеки, але й недостатній контроль параметрів електроустановок, що визначають критерії їх електробезпеки.
“Охорона праці”, як галузь науки і техніки, розробляє методи контролю за безпекою робіт із використанням технічних нормативів для створення безпечних умов праці. Удосконалення контролю струмів і напруг дотику для безпечної експлуатації електроустановок змінної напруги під час моделювання екстремальних виробничих ситуацій з метою їх попередження та діагностування електроустановок за умовами електробезпеки є актуальною науково-технічною задачею.
Зв’язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Робота виконувалась у відповідності з: “Галузевою програмою покращення стану безпеки, гігієни праці і виробничого середовища на підприємствах Міністерства палива та енергетики України на 1999-2000 роки”, пункт 1.31 “Розроблення проектів Державних стандартів України з електробезпеки електроустановок будівель та Державної програми створення сучасної нормативної бази України з електробезпеки”; Закону України “Про Загальнодержавну програму адаптації законодавства України до законодавства Європейського Союзу” від 18 березня 2004 року N 1629-IV, Розділ V “....пріоритетними сферами, в яких здійснюється адаптація законодавства України, є сфери: ...., охорона праці”; Концепцією “Загальнодержавної програми поліпшення стану безпеки, гігієни праці та виробничого середовища на 2006-2011 роки”, схвалену розпорядженням Кабінету Міністрів України від 11 травня 2006 р. N 269-р.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 Реферат на тему: УДОСКОНАЛЕННЯ КОНТРОЛЮ ЗМІННИХ СТРУМІВ І НАПРУГ ДОТИКУ ДЛЯ БЕЗПЕЧНОЇ ЕКСПЛУАТАЦІЇ ЕЛЕКТРОУСТАНОВОК

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок