Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> АНТИКРИЗОВЕ УПРАВЛІННЯ МАШИНОБУДІВНИМ ПІДПРИЄМСТВОМ

АНТИКРИЗОВЕ УПРАВЛІННЯ МАШИНОБУДІВНИМ ПІДПРИЄМСТВОМ

Назва:
АНТИКРИЗОВЕ УПРАВЛІННЯ МАШИНОБУДІВНИМ ПІДПРИЄМСТВОМ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
21,19 KB
Завантажень:
147
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ
Приазовський державний технічний університет
Тельнова Ганна Володимирівна
УДК 658.15:621
АНТИКРИЗОВЕ УПРАВЛІННЯ МАШИНОБУДІВНИМ ПІДПРИЄМСТВОМ
Спеціальність 08.06.01 – Економіка, організація
і управління підприємствами
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Маріуполь - 2006


Дисертацією є рукопис.
Роботу виконано в Донбаській державній машинобудівній академії Міністерства освіти та науки України (м. Краматорськ)
Науковий керівник – доктор економічних наук, професор
Булєєв Іван Петрович,
Інститут економіки промисловості Національної Академії Наук України,
завідувач відділу проблем економіки
Офіційні опоненти: доктор економічних наук, професор
Прокопенко Микола Дмитрович,
Інститут економіки промисловості НАН України (м. Донецьк), головний науковий співробітник;
кандидат економічних наук, доцент
Ткаченко Алла Михайлівна,
Запорізька державна інженерна академія Міністерства освіти і науки України (м.Запорріжжя),
завідувач кафедри економіки та організації виробництва
Провідна установа - Східноукраїнський національний університет імені Володимира Даля Міністерства освіти і науки України, кафедра менеджменту
Захист дисертації відбудеться “22” лютого 2006 р. об 1100 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К 12.052.02 у Приазовському державному технічному університеті Міністерства освіти і науки України за адресою:
87500, Донецька обл., м. Маріуполь, вул. Університетська, 7.
З дисертацією можна ознайомитися у бібліотеці Приазовського державного технічного університету Міністерства освіти і науки України за адресою:
87500, Донецька обл., м. Маріуполь, вул. Університетська, 7.
Автореферат розісланий “20” січня 2006 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради В.М. Колосок
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Економіка України має потенційні можливості швидкого й ефективного розвитку різних галузей суспільного виробництва. Зростання ВВП за січень-червень 2005 р. порівняно з відповідним періодом 2004 р. склало 4,0%, індекс промислового виробництва виріс на 5,0%. Такі позитивні зміни свідчать про досить динамічний розвиток української економіки, але виробництво ще не досягло показників 90-их років, в економіці та промисловості існує ще чимало невирішених проблем. Основною проблемою на сьогоднішній день є створення і застосування таких організаційних методів і технологій, що забезпечили б не тільки вихід із кризи і стану банкрутства значної частини українських підприємств, але і їх фінансове оздоровлення і процвітання.
На практиці можна відзначити наявність різних понять і визначень банкрутства, якими оперують фахівці. Зрозуміло, сьогоднішні економічні проблеми мають специфічні форми прояву. Однак, як свідчить світова практика, банкрутство – об’єктивне явище будь-якого сучасного ринку, що використовує неспроможність як ринковий інструмент перерозподілу капіталу і відбиває процеси структурної перебудови економіки. Такий підхід викликав необхідність дослідження проблемних питань подолання неплатоспроможності та банкрутства підприємств, а саме антикризового управління.
Фахівці часто під антикризовим управлінням розуміють або управління в умовах кризи, або управління, спрямоване на вихід підприємства з кризового стану, у якому воно вже знаходиться. Ці напрямки найшли відображення у багатьох публікаціях вітчизняних та зарубіжних вчених: Є.М. Андрущака, В.Г. Балашова, В.В. Григорьєва, В.И. Гусєва, Г.П. Іванова, Е.М.Короткова, О.О. Беляєва, Д.В. Валового, Н.І. Глазунової, А.Г. Грязьової, Р.Г. Афанасьєва, Т.С. Клебанової, О.М. Бондара, О.В. Мозенкова.
Але подібне трактування сутності антикризового управління послабляє його запобігальну, випереджальну спрямованість. Таким чином, невирішеним є питання розгляду антикризового управління як процесу запобігання кризи. Тому необхідно зробити акцент у системі антикризового управління саме на передкризову (докризову) підготовку підприємства, профілактичну роботу з недопущення кризи.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 Реферат на тему: АНТИКРИЗОВЕ УПРАВЛІННЯ МАШИНОБУДІВНИМ ПІДПРИЄМСТВОМ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок