Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> РОЗРОБЛЕННЯ ТЕХНОЛОГІЇ ВИСОКОЗЦУКРЕНОЇ ПАТОКИ ІЗ ПШЕНИЦІ

РОЗРОБЛЕННЯ ТЕХНОЛОГІЇ ВИСОКОЗЦУКРЕНОЇ ПАТОКИ ІЗ ПШЕНИЦІ

Назва:
РОЗРОБЛЕННЯ ТЕХНОЛОГІЇ ВИСОКОЗЦУКРЕНОЇ ПАТОКИ ІЗ ПШЕНИЦІ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
21,15 KB
Завантажень:
27
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ХАРЧОВИХ ТЕХНОЛОГІЙ
БАШТА АЛЛА ОЛЕКСІЇВНА
УДК 664.162.1
РОЗРОБЛЕННЯ ТЕХНОЛОГІЇ ВИСОКОЗЦУКРЕНОЇ ПАТОКИ ІЗ ПШЕНИЦІ
05.18.05 – Технологія цукристих речовин
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
КИЇВ – 2007


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Національному університеті харчових технологій Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник: кандидат технічних наук, доцент
Лагода Володимир Андрійович,
Національний університет харчових технологій, доцент кафедри технології цукристих речовин
Офіційні опоненти: доктор технічних наук, професор
Маринченко Віктор Опанасович,
Національний університет харчових технологій, професор кафедри біотехнології продуктів бродіння, екстрактів і напоїв
кандидат технічних наук, старший науковий співробітник
Петрушевський В’ячеслав Віталійович,
НВ ТОВ “Геліос-ТНС”, директор
Провідна установа: Український науково-дослідний інститут цукрової
промисловості Міністерства аграрної політики України
(м. Київ)
Захист відбудеться “ 24 ” квітня 2007 р. о 13 00 годині на засіданні cеціалізованої вченої ради Д 26.058.04 Національного університету харчових технологій за адресою: 01033, м. Київ-33, вул. Володимирська, 68, ауд. А-311.
З дисертацією можна ознайомитися у бібліотеці Національного університету харчових технологій за адресою:01033, м. Київ-33, вул. Володимирська, 68.
Автореферат розісланий “ 23 ” березня 2007 р.
Учений секретар спеціалізованої
вченої ради, к.т.н. С.І. Літвинчук


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА ДИСЕРТАЦІЙНОЇ РОБОТИ
Актуальність теми. Останніми роками світове виробництво крохмалепродуктів розвивається швидкими темпами, розробляються і широко впроваджуються новітні технології їх одержання, в тому числі з використанням нетрадиційної сировини. Цукристі крохмалепродукти все ширше застосовують в раціоні харчування людей, що дозволяє повністю або частково замінити цукор в більшості харчових продуктів. При цьому в країнах Європейського Союзу відбулися суттєві зміни в структурі сировини, що переробляється на крохмалепродукти: значно зросла частка пшениці за рахунок скорочення використання кукурудзи. Це пояснюється відносно невисокою трудомісткістю вирощування м’яких пшениць в місцевих умовах і відповідно нижчими цінами на них порівняно з імпортованою кукурудзою.
В Україні асортимент цукристих крохмалепродуктів є досить обмеженим, а сировина залишається традиційною – кукурудза і картопля. В той же час з урахуванням обсягів виробництва та цін на пшеницю шостого класу, масової частки в ній крохмалю використання такої пшениці, як нетрадиційної крохмалевмісної сировини, є досить перспективним.
Виходячи з викладеного актуальним є розроблення технології високозцукреної патоки із пшениці з використанням сучасних ферментних препаратів без проміжного видалення чистого крохмалю. Така патока займає важливе місце в асортименті крохмалепродуктів, широко використовується при виробництві хлібобулочних та кондитерських виробів, молочних і фруктових консервів, столових сиропів, пива, вина тощо.
Зв’язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Наукові дослідження виконувались згідно з пріоритетною науковою тематикою НУХТ „Дослідження структур, технологічних середовищ, кінетики, механічних реакцій, стереобудови, біологічної активності сполук з метою створення принципово нових харчових технологій на основі використання фізичних впливів” (наказ Міністерства освіти і науки України №37 від 13.02.1997 р.), а також планом кафедральної держбюджетної науково-дослідної роботи "Розроблення, удосконалення, інтенсифікація та оптимізація технологічних процесів і апаратурного оформлення у цукровому та крохмале-патоковому виробництвах".
Особистий внесок дисертанта у виконанні розробок за вказаними тематикою і планом полягає у проведенні лабораторних та промислових досліджень, обробленні та аналізі отриманих результатів.
Мета і завдання досліджень. Мета роботи полягає у розробленні технології високозцукреної патоки із фуражного зерна пшениці шляхом ферментативного гідролізу крохмалю та з використанням високоефективних комбінованих способів очищення гідролізату і сиропу від домішок.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 Реферат на тему: РОЗРОБЛЕННЯ ТЕХНОЛОГІЇ ВИСОКОЗЦУКРЕНОЇ ПАТОКИ ІЗ ПШЕНИЦІ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок