Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> Розвиток виробництва будівельних фірм на основі створення компанії кредитних карт в умовах обмежених ресурсів

Розвиток виробництва будівельних фірм на основі створення компанії кредитних карт в умовах обмежених ресурсів

Назва:
Розвиток виробництва будівельних фірм на основі створення компанії кредитних карт в умовах обмежених ресурсів
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
16,30 KB
Завантажень:
160
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
придніпровська державна академія будівництва та архітектури
Турко Лариса Олександрівна
УДК 334.01.2.722.752.336.717.1
Розвиток виробництва будівельних фірм на основі створення компанії кредитних карт в умовах обмежених ресурсів
05.13.22 – Управління проектами та розвиток виробництва
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Дніпропетровськ – 2004


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Придніпровській державній академії будівництва та архітектури (ПДАБтаА) Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник: доктор технічних наук, професор
Кірнос Володимир Михайлович,
Придніпровська державна академія
будівництва та архітектури,
завідуючий кафедрою планування і організації виробництва
Офіційні опоненти:
доктор технічних наук, професор Торкатюк Володимир Іванович, Харківська національна академія міського господарства, завідуючий кафедрою економіки будівництва;
кандидат технічних наук, доцент Тріфонов Іван Володимирович, Придніпровська державна академія будівництва та архітектури, доцент кафедри технології будівельного виробництва.
Провідна установа:
Київський національний університет будівництва і архітектури, кафедра організації і управління будівництва, Міністерство освіти і науки України, м. Київ.
Захист відбудеться 11.06.2004 р. о 13 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д08.085.01 Придніпровської державної академії будівництва та архітектури за адресою: 49600, м. Дніпропетровськ, вул. Чернишевського, 24а, ПДАБтаА, ауд. 202.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Придніпровської державної академії будівництва та архітектури (м. Дніпропетровськ, вул. Чернишевського, 24а).
Автореферат розісланий 07.05.2004 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Баташева К.В.


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Інтеграція України у світове співтовариство та зв'язаний з цим перехід держави до ринкової економіки потребує від її учасників впровадження і здійснення сучасних безготівкових форм і методів розрахунків.
Відповідно до Указу Президента України № /2001 від 25.01.01 року „Про рішення Ради національної безпеки та оборони України”, “Про заходи щодо детінізації економіки”, пунктом 4 передбачене впровадження безготівкових форм розрахунків юридичних і фізичних осіб, що повинні здійснюватися у тому числі і шляхом розвитку систем платіжних і кредитних карт.
В Україні емісія (випуск) і еквайрінг (обслуговування) платіжних карт здійснюється банками, що приводить до монополізації ринку платіжних карт і акумулювання доходів від цього виду діяльності банківськими установами.
Викладені обставини визначили вибір напрямку наукових досліджень.
У даній роботі розглядається удосконалення методики створення кредитної платіжної системи, на основі кредитних карт, групою інвесторів (юридичних осіб, що надають послуги або виробляють товари) з метою поширення своєї продукції і надання послуг за допомогою безготівкового методу розрахунків у кредит по картах. Основою удосконалення методики створення кредитної платіжної системи є залучення необхідних для цього кредитних ресурсів, збільшення клієнтської бази й асортименту товарів, створення бази даних клієнтів (юридичних і фізичних осіб) для вивчення попиту та пропозиції на продукцію, надану мережею інвесторів кредитної платіжної системи. Це, в остаточному підсумку, повинно забезпечити інвесторам кредитної платіжної системи одержання максимального прибутку.
Зв'язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Наукові дослідження, викладені в дисертації, виконані відповідно до напрямку наукової роботи кафедри планування і організації виробництва Придніпровської державної академії будівництва та архітектури, а також програми науково-дослідної роботи "Розробка методів оцінки реалізуємості будівельних проектів і забезпечення їх необхідними ресурсами в умовах внутрішніх і зовнішніх обмежень ринкового середовища" № держреєстрації 0102U002366, затвердженої рішенням Вченої ради ПДАБтаА протокол № 6 від 25.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 Реферат на тему: Розвиток виробництва будівельних фірм на основі створення компанії кредитних карт в умовах обмежених ресурсів

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок