Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> БЕТОНИ НА МЕХАНОАКТИВОВАНИХ МІНЕРАЛЬНИХ В’ЯЖУЧИХ

БЕТОНИ НА МЕХАНОАКТИВОВАНИХ МІНЕРАЛЬНИХ В’ЯЖУЧИХ

Назва:
БЕТОНИ НА МЕХАНОАКТИВОВАНИХ МІНЕРАЛЬНИХ В’ЯЖУЧИХ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
29,90 KB
Завантажень:
104
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20 
ОДЕСЬКА ДЕРЖАВНА АКАДЕМІЯ БУДІВНИЦТВА ТА АРХІТЕКТУРИ
БАРАБАШ ІВАН ВАСИЛЬОВИЧ
УДК 666.965.4
БЕТОНИ НА МЕХАНОАКТИВОВАНИХ МІНЕРАЛЬНИХ В’ЯЖУЧИХ
Спеціальність 05.23.05 – Будівельні матеріали та вироби
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
доктора технічних наук
Одеса – 2005


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Одеській державній академії будівництва та архітектури (ОДАБА) Міністерства освіти та науки України
Науковий консультант:
д.т.н., професор Вировий Валерій Миколайович, Одеська державна академія будівництва та архітектури, завідувач кафедри виробництва будівельних виробів та конструкцій.
Офіційні опоненти:
д.т.н., професор Орловський Юрій Ігоревич, Національний університет „Львівська політехніка”, професор кафедри автомобільних шляхів
д.т.н., професор Федоркін Сергій Іванович, Національна академія природоохоронного і курортного будівництва, ректор, завідувач кафедри технології будівельних конструкцій і будівельних матеріалів
д.т.н., професор Шейніч Леонід Олександрович, Київський національний університет будівництва та архітектури, професор кафедри технології будівельних конструкцій і виробів.
Провідна установа: Донбаська національна академія будівництва та архітектури, кафедра технологій будівельних матеріалів, виробів та автомобільних доріг, Міністерство освіти і науки України, м. Макіївка.
Захист дисертації відбудеться “ 01 ” березня 2005 р. о 11 00 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д.41.085.01 Одеської державної академії будівництва та архітектури за адресою: м. Одеса, вул. Дідріхсона, 4, ауд. 210.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Одеської державної академії будівництва та архітектури: м. Одеса, вул. Дідріхсона, 4.
Автореферат розісланий “ 28 ” січня 2005 р.
Вчений секретар спеціалізованої
вченої ради, к.т.н., доцент Макарова С.С.


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Постійне підвищення цін на енергоносії в Україні спричиняє пошук нових енерго- і ресурсозберігаючих технологій при виробництві бетонних та залізобетонних виробів. Чільне місце в цьому ряді займають механічні методи активації мінеральних в’яжучих. Повторний помел лежалих цементів дозволяє збільшити його активність при підвищеному вмісті мінеральних добавок. Внаслідок додаткової активації дисперсних відходів кам’янодобуваючої промисловості в млинах спеціальної конструкції можна одержувати кондиційні будівельні матеріали з мінімальною витратою цементу. Серед механічних засобів активації особливе місце займають механохімічні способи активації мінеральних в’яжучих речовин як полімінеральних полідисперсних систем. Внаслідок зіткнення двох твердих тіл в локальній зоні, як показали дослідження фізиків, виникає емісія електронів, руйнування кристалічних ґраток, підвищення температури, розвиток пластичних деформацій та зародження мікротріщин. В комплексі це приводе до підвищення хімічної активності в’яжучих та прискоренню дифузійних процесів, що зумовлює якісну зміну структури та підвищення показників якості кінцевого продукту. Механохімічна активація без ускладнень вписується в існуючи технологічні схеми виробництва розчинних та бетонних сумішей. Перспективним напрямком можна вважати механохімічні обробку часток мінеральних в’яжучих без зміни їх дисперсності. Це дозволяє більш повно розкрити потенційні можливості мінеральних в’яжучих і вирішувати задачі підвищення якості і зниження енерго- і матеріалоємності матеріалів на їх основі.
Зв’язок роботи з науковими програмами. Дисертаційна робота виконана згідно з науковим напрямком кафедри будівельних матеріалів ОДАБА, а також згідно з держбюджетними тематиками: розділ 5.52.12 – створення енерго- і ресурсозберігаючих технологій виготовлення високоефективних будівельних матеріалів, виробів і технологічного обладнання “по проекту 5.52.12/247-93” Інтенсивні гідродинамічні впливи в технології виготовлення бетонної суміші на високонаповнених вапновміщуючих суспензіях””; за приоритетним напрямком №6 “Новітні технології та ресурсозберігаючі технології в енергетиці, промисловості та агропромисловому комплексі”.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20 Реферат на тему: БЕТОНИ НА МЕХАНОАКТИВОВАНИХ МІНЕРАЛЬНИХ В’ЯЖУЧИХ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок