Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ФОРМУВАННЯ ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ СТУДЕНТІВ ВИЩИХ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ У ПОЗААУДИТОРНИЙ ЧАС

ФОРМУВАННЯ ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ СТУДЕНТІВ ВИЩИХ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ У ПОЗААУДИТОРНИЙ ЧАС

Назва:
ФОРМУВАННЯ ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ СТУДЕНТІВ ВИЩИХ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ У ПОЗААУДИТОРНИЙ ЧАС
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
20,17 KB
Завантажень:
315
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
КІРОВОГРАДСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ ПЕДАГОГІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ІМЕНІ ВОЛОДИМИ
РА ВИННИЧЕНКА


КІРОВОГРАДСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ ПЕДАГОГІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ІМЕНІ ВОЛОДИМИРА ВИННИЧЕНКА
МАТУКОВА Ганна Іллівна
УДК 378.147: 796
ФОРМУВАННЯ ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ СТУДЕНТІВ ВИЩИХ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ У ПОЗААУДИТОРНИЙ ЧАС
13.00.04 – теорія і методика професійної освіти
Автореферат дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата педагогічних наук
Кіровоград – 2005
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Криворізькому державному педагогічному університеті, Міністерство освіти і науки України
Науковий керівник: доктор педагогічних наук, професор
Пікельна Валерія Семенівна,
Інститут безперервної педагогічної освіти
Криворізького державного педагогічного університету, директор.
Офіційні опоненти: доктор педагогічних наук, професор
Пєхота Олена Миколаївна,
Миколаївський державний педагогічний
університет імені В.О. Сухомлинського,
завідувач кафедри освітніх технологій;
кандидат педагогічних наук, доцент
Шерета Василь Володимирович,
Кіровоградський державний педагогічний
університет імені Володимира Винниченка,
доцент кафедри теорії та методики фізичного виховання
Провідна установа: Харківський національний університет ім. В.Н. Каразіна, кафедра педагогіки, Міністерство освіти і науки України, м. Харків.
Захист відбудеться “27” травня 2005 р. о 12 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К 23.053.02 у Кіровоградському державному педагогічному університеті імені Володимира Винниченка за адресою: 25006, м. Кіровоград, вул. Шевченка, 1, зал засідань.
З дисертацією можна ознайомитися в бібліотеці Кіровоградського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка (25006, м. Кіровоград, вул. Шевченка, 1).
Автореферат розісланий “ ____ ” квітня 2005 року
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Довга Т. Я.
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність дослідження. Стан здоров’я сучасної студентської молоді є однією з найактуальніших педагогічних проблем сьогодення. Законодавчі й нормативні документи про вищу освіту спрямовують увагу вчених і педагогів-практиків на фізичне та моральне здоров’я нації.
Державна політика націлюється на забезпечення здоров’я людини шляхом залучення її до фізичної культури і спорту. У законодавчих документах про освіту (Закон України „Про освіту”, Закон України „Про вищу освіту”, Цільова комплексна програма „Фізичне виховання здоров’я нації ” та ін.) підкреслюється важливість виховання здорової молоді. Саме тому першочерговим завданням діяльності педагогічних колективів навчальних закладів має стати орієнтація учнівської та студентської молоді на усвідомлення цінності власної фізичної культури як якості особистості, розуміння потреби у здоровому способі життя. Гостро актуальною визначена проблема фізичного виховання.
Розвиток ринку праці в Україні також зумовлює підвищення вимог до особистісних якостей молодих фахівців. Сучасний роботодавець (держава або окрема особа – представник приватного підприємства) вимагає від майбутнього спеціаліста не тільки високої професійної кваліфікації, але й достатнього рівня здоров’я. Молодий фахівець має витримувати (згідно зі змістом певної професії) тривале фізичне та інтелектуальне навантаження.
У центрі уваги дослідників перебувають проблеми: удосконалення методики фізичного виховання (В.П. Бенедь, Г.Д. Галайтатий, В.І. Завадський, Н.М. Ковальчук, Г.Б. Сафрамова, А.А. Магльований та ін.); виявлення залежності розумової діяльності від рівня фізичної культури (С.А. Горбунов, А.В. Дубровський та ін.); здоров’я як вищої цінності особистості (В.В. Кім, А.В. Ненашева, В.І. Харитонов та ін.).
У роботах Е.А. Зайцева, Ф.В. Мамичкіна, С.Б. Нарзулаєва, О.П. Оськіної, М.І. Петренка, Я.І. Савицького досліджуються проблеми формування стійкої звички до самостійних занять фізичними вправами. Особливо гостро стоять питання формування культури здоров’я, виховання потреби молоді у фізичному самовдосконаленні (Е.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 Реферат на тему: ФОРМУВАННЯ ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ СТУДЕНТІВ ВИЩИХ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ У ПОЗААУДИТОРНИЙ ЧАС

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок