Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ТОНКОШАРОВІ ВІДСТІЙНИКИ З ГВИНТОВИМИ ПОЛИЦЯМИ

ТОНКОШАРОВІ ВІДСТІЙНИКИ З ГВИНТОВИМИ ПОЛИЦЯМИ

Назва:
ТОНКОШАРОВІ ВІДСТІЙНИКИ З ГВИНТОВИМИ ПОЛИЦЯМИ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
14,92 KB
Завантажень:
73
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
РІВНЕНСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ ТЕХНІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
КРАВЧЕНКО НАТАЛІЯ ВІТАЛІЇВНА
УДК 628.16.06
ТОНКОШАРОВІ ВІДСТІЙНИКИ З ГВИНТОВИМИ ПОЛИЦЯМИ
05.23.04 – водопостачання, каналізація
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Рівне-2001
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Рівненському державному технічному університеті Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник – | доктор технічних наук, професор Гіроль Микола Миколайович, Рівненський державний технічний університет, завідувач кафедри охорони праці і екології в будівництві.
Офіційні опоненти: |
доктор технічних наук, професор Хоружий Петро Данилович, Інститут гідротехніки і меліорації УААН (м. Київ), завідувач відділу водопостачання і каналізації;
кандидат технічних наук, доцент Сівак Віктор Михайлович, Рівненський державний технічний університет, доцент кафедри водопостачання і бурової справи.
Провідна установа – |
Харківський державний технічний університет будівництва та архітектури (кафедра водопостачання, каналізації і гідравліки) Міністерства освіти і науки України, м. Харків.
Захист відбудеться 15 червня 2001 р. о 1000 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д47.104.01 у Рівненському державному технічному університеті за адресою: 33000, м. Рівне, вул. Соборна, 11.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Рівненського державного технічного університету (33000, м. Рівне, вул. Приходька, 75).
Автореферат розісланий 5 травня 2001 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради,
к.т.н., доцент В.П. Востріков
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. На сьогоднішній день в Україні лише 28 відсотків сільського населення користуються послугами централізованого водопостачання, решта – для питних потреб змушена використовувати привізну воду або неякісну воду з місцевих джерел. Загальний аналіз стану водопостачання невеликих населених пунктів засвідчив, що існуючі водоочисні споруди здебільшого матеріалоємні та переважно малоефективні, а традиційні технології очищення поверхневих вод не відповідають сучасним вимогам забезпечення необхідної якості води.
Відповідно до “Комплексної програми першочергового забезпечення сільських населених пунктів, що користуються привізною водою, централізованим водопостачанням у 2001-2005 роках і прогнозу до 2010 року”, схваленої Постановою Кабінету Міністрів України від 23.11.00 № 1735, для вирішення проблеми забезпечення невеликих споживачів водою необхідної якості передбачається ряд заходів, серед яких інтенсифікація роботи діючих водоочисних станцій за рахунок більш широкого використання економічних та ефективних технологій; переобладнання окремих малоефективних споруд водоочисних станцій шляхом впровадження сучасних технічних рішень; створення локальних систем водопостачання із застосуванням компактних водоочисних установок.
Одним з найбільш відповідальних і поширених елементів водоочисних станцій є відстійники, і особливо такі їх різновиди як відстійники, обладнані тонкошаровими елементами. Успішно виконуючи покладені на них функції на станціях великої продуктивності, такі відстійники на станціях малої продуктивності потребують значних розмірів приміщень для їхнього розташування, крім того, постійний контакт відстояної води з осадом, що сповзає, негативно відбивається на ефективності їх роботи. В зв’язку з цим для невеликих очисних станцій розробка і використання малогабаритних установок, обладнаних компактними тонкошаровими відстійниками, що спроможні очищати воду для питних цілей від полідисперсних домішок за умови усунення вказаних недоліків, відповідає вимогам часу.
Зв’язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Робота виконана на кафедрі охорони праці і екології в будівництві Рівненського державного технічного університету відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 17.11.97 № 1269 “Про програму розвитку водопровідно-каналізаційного господарства”, Постанови Верховної Ради України від 27.02.97 “Екологічне оздоровлення р.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 Реферат на тему: ТОНКОШАРОВІ ВІДСТІЙНИКИ З ГВИНТОВИМИ ПОЛИЦЯМИ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок