Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> Українською мовою реферат: НАУКОВІ ОСНОВИ УПРАВЛІННЯ ЕФЕКТИВНІСТЮ ЕКСПЛУАТАЦІЇ АВТОМОБІЛЬНИХ ПОЇЗДІВ

Загрузка...

НАУКОВІ ОСНОВИ УПРАВЛІННЯ ЕФЕКТИВНІСТЮ ЕКСПЛУАТАЦІЇ АВТОМОБІЛЬНИХ ПОЇЗДІВ / сторінка 14

Назва:
НАУКОВІ ОСНОВИ УПРАВЛІННЯ ЕФЕКТИВНІСТЮ ЕКСПЛУАТАЦІЇ АВТОМОБІЛЬНИХ ПОЇЗДІВ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
34,82 KB
Завантажень:
472
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Загрузка...
Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21 
Використання нових методологічних принципів є основою для підвищення ефективності експлуатації автомобільних поїздів з урахуванням умов експлуатації. Представлено особливості інтенсивної технології діагностування причіпного складу при його виробництві, особливості активного діагностування автопоїздів в експлуатації, результати застосування статистичних моделей при прогнозуванні технічного стану агрегатів і вузлів, дано рекомендації для впровадження результатів дисертаційного дослідження у виробництво.
Концепція інтенсивного управління працездатністю автопоїздів передбачає підвищення ефективності експлуатації рухомого складу завдяки забезпеченню працездатного стану на основі діагностичного підходу на етапах життєвого циклу. На етапі проектування й розробки мають бути вирішені питання підвищення контролепридатності автомобільної техніки. Це завдання має вирішуватися з урахуванням удосконалення й ускладнення конструкції при використанні комп'ютеризованих систем бортового контролю стану агрегатів і вузлів. На етапі виробництва застосовується чотириконтурна система забезпечення контролю якості вироблюваної продукції, що не допускає вивід на ринок об'єктів з дефектами. На етапі експлуатації використовується система бортового й стаціонарного діагностування, що управляє процесами профілактичних і ремонтних впливів й така, що забезпечує оптимальну періодичність, прогнозування й пошук несправностей. На етапі утилізації (рециклінга) елементів автопоїздів застосовуються енерго- і ресурсозберігаючі технології на основі діагностичного підходу.
Запропоновані моделі діагностичного настроювання систем причепа забезпечують достатню точність, прогнозування поводження автопоїзда в експлуатації, що підтверджено даними автомобільних господарств. Математичні моделі для систем діагностичного керування якістю складання можуть оперативно використовуватися за допомогою комп'ютеризованих систем.
Ефективне використання методів керування працездатністю автопоїздів в експлуатації припускає створення принципово нових централізованих систем підтримки працездатності. Такі системи призначені для активного діагностування (з індивідуальними регулюваннями й експрес-замінами елементів і вузлів за спеціальними алгоритмами бортового й стаціонарного діагностування) автотранспортних засобів. Їхньою основою є регіональні діагностичні комплекси (центри випробувань) автотранспортних підприємств.
Централізована діагностична система створена на основі діагностичного комплексу АТП. Високий рівень технологічної дисципліни підприємств забезпечує необхідну якість обслуговування автопоїздів. Це найбільш економічний шлях створення прогресивної технології із застосуванням високопродуктивних стендів і точних приладів. У технологічному процесі на основі методів активного діагностування рухомого складу використовуються розроблені нові математичні моделі для прийняття оптимальних рішень по забезпеченню високої працездатності рухомого складу.
Триелементна система, що передбачає виконання обов'язкових робіт (ОР) з певною періодичністю, контрольно-діагностичних робіт (Д) і робіт за потребою, пов'язаних з усуненням виявлених при діагностуванні несправностей (УН). Виділення обов'язкових робіт, контрольно-діагностичних і робіт з усунення несправностей із традиційних видів TO-1, TO - 2 і ТР, зосередження й спеціалізація їх у єдиних комплексах дозволить
виконати діючу систему ще більш плановою й попереджувальною. Система єдиного (базового) обслуговування передбачає індивідуальний підхід до автопоїзда (тягача й причепа) з урахуванням умов експлуатації, кваліфікації водіїв, віку, якості автоексплуатаційних матеріалів і т.д.
Особлива увага при активному діагностуванні приділяється індивідуальним регулюванням, завдяки яким досягається проникнення в глиб структури кожного вузла й механізму функціонування життєво важливих систем по всьому спектру режимів експлуатації автомобіля. Лінія діагностики використовується для проведення ліцензійного контролю автопоїздів Донбаського регіону, що виконують міжнародні перевезення, з видачею сертифіката придатності транспортного засобу до руху по автомагістралях Європи.
Загрузка...

Завантажити цю роботу безкоштовно

Загрузка...
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21 
Реферат на тему: НАУКОВІ ОСНОВИ УПРАВЛІННЯ ЕФЕКТИВНІСТЮ ЕКСПЛУАТАЦІЇ АВТОМОБІЛЬНИХ ПОЇЗДІВ

BR.com.ua © 1999-2018 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок