Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> реферат: НАУКОВІ ОСНОВИ УПРАВЛІННЯ ЕФЕКТИВНІСТЮ ЕКСПЛУАТАЦІЇ АВТОМОБІЛЬНИХ ПОЇЗДІВ

НАУКОВІ ОСНОВИ УПРАВЛІННЯ ЕФЕКТИВНІСТЮ ЕКСПЛУАТАЦІЇ АВТОМОБІЛЬНИХ ПОЇЗДІВ / сторінка 2

Назва:
НАУКОВІ ОСНОВИ УПРАВЛІННЯ ЕФЕКТИВНІСТЮ ЕКСПЛУАТАЦІЇ АВТОМОБІЛЬНИХ ПОЇЗДІВ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
34,82 KB
Завантажень:
472
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21 
08.1997 року, №821), підвищення ефективності транспортної політики Донбасу (Регіональна Програма "Транспорт" ТАУ, Луганське відділення - "Удосконалення функціонування автотранспортних засобів", Програма "Донбас - виробництву"), а також відповідно до договорів про співробітництво між університетом і підприємствами автомобільного транспорту по перевезенню вантажів та сервісу автопоїздів.
Мета й задачі дослідження. Метою дисертаційної роботи є підвищення ефективності експлуатації автомобільних поїздів за рахунок управління їх працездатністю на етапах життєвого циклу з урахуванням діагностичної інформації. Для реалізації поставленої мети необхідно вирішити такі задачі:
- розробити теоретичні основи і методологічні принципи управління працездатністю автопоїздів;
- провести статистичне моделювання порушень працездатності автомобільних поїздів;
- дослідити вплив порушень геометричних параметрів і стану причіпного складу на динамічне поводження автопоїзда;
- провести експериментальні дослідження впливу технічного стану причіпних ланок на характер руху автопоїздів;
- розробити основні напрямки забезпечення ефективності управління працездатністю автомобільних поїздів;
- розробити основні засади удосконалення системи управління працездатністю автомобільних поїздів на етапах їх виробництва та експлуатації.
Об'єкт дослідження – процеси впливу технічного стану автомобілів-тягачів і причіпних ланок на ефективність експлуатації автопоїздів.
Предмет дослідження - методи забезпечення працездатності автопоїздів на етапах життєвого циклу на основі контрольно-діагностичної інформації.
Методи дослідження. Методологічною основою дисертації є використання системного підходу, аналізу проблем з технічної, математичної і інформаційної точок зору. При побудові динамічних моделей прийнято послідовне використання законів формалізації й кількісного опису фізичних процесів на основі структурно-логічного підходу, використання апарату теорій ймовірностей, надійності, подоби. Дослідження складних процесів здійснено методами об’єктного аналізу і моделювання, для перевірки адекватності моделей застосовані імітаційні і натурні експерименти, організований моніторинг технічного стану вузлів і агрегатів автопоїздів.
Наукова новизна отриманих результатів. Основний науковий результат дисертації – розробка теорії і методологічних принципів управління ефективністю експлуатації автопоїздів на основі діагностичного підходу на етапах життєвого циклу.
Уперше:
на основі системного підходу визначено вплив методів контролю та діагностики на управління працездатністю автопоїздів на послідовних етапах життєвого циклу;
виявлені, систематизовані, узагальнені і формалізовані основні несправності та відмови, що впливають на ефективність експлуатації автопоїздів; встановлені закономірності погіршення технічного стану автомобілів-тягачів і причіпних ланок в гарантійний період експлуатації, що дає змогу прогнозувати їх працездатність;
виявлено вплив похибок конструювання та технології виготовлення деталей, вузлів, агрегатів на ресурс автопоїздів та їх працездатність в експлуатації, що забезпечує зворотній зв'язок системи “виробник-автосервіс”;
установлені закономірності впливу дефектів і несправностей автомобілів-тягачів та причіпних ланок на динамічне поводження автопоїздів.
Удосконалено: методи і моделі системи профілактики та ремонту транспортних засобів з переходом на єдину (базову) систему обслуговування.
Набули подальший розвиток: закономірності для оцінки технічного стану окремих ланок автопоїздів вітчизняного та європейського виробництва; методи аналізу сталого руху автопоїздів щодо типових маневрів системи тягач – напівпричіп; стратегії і тактики проведення профілактичних робіт автопоїздів.
Практичне значення отриманих результатів полягає в комплексному вирішенні важливої народно - господарської проблеми забезпечення високого рівня працездатності на етапах проектування, виробництва, експлуатації й утилізації автопоїздів із вирішенням комплексу нормативно-технічних і методичних задач: визначені основні причини появи браку при виробництві та порушень технічного стану під час експлуатації автопоїздів; вибрані параметри забезпечення безпеки руху автопоїздів; розроблені методики прогнозування технічного стану й періодичності обслуговування; удосконалена технологія процесів обслуговування та діагностики автопоїздів; розроблена методика діагностування автопоїздів.

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21 
Реферат на тему: НАУКОВІ ОСНОВИ УПРАВЛІННЯ ЕФЕКТИВНІСТЮ ЕКСПЛУАТАЦІЇ АВТОМОБІЛЬНИХ ПОЇЗДІВ

BR.com.ua © 1999-2019 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок