Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> Скачати реферат безкоштовно: НАУКОВІ ОСНОВИ УПРАВЛІННЯ ЕФЕКТИВНІСТЮ ЕКСПЛУАТАЦІЇ АВТОМОБІЛЬНИХ ПОЇЗДІВ

НАУКОВІ ОСНОВИ УПРАВЛІННЯ ЕФЕКТИВНІСТЮ ЕКСПЛУАТАЦІЇ АВТОМОБІЛЬНИХ ПОЇЗДІВ / сторінка 8

Назва:
НАУКОВІ ОСНОВИ УПРАВЛІННЯ ЕФЕКТИВНІСТЮ ЕКСПЛУАТАЦІЇ АВТОМОБІЛЬНИХ ПОЇЗДІВ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
34,82 KB
Завантажень:
472
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21 

При виробництві система управління технологічними процесами контролю має передбачати чотири контури. За першим контуром контролюються геометричні параметри й розміри виготовлених на заводі деталей, а також здійснюється вхідний експрес-діагноз вузлів, що надходять від постачальників. Завдання цього контуру - не допустити до складання браковані деталі з відхиленнями від технічних умов. Другий контур має здійснювати діагностичний контроль зварених вузлів, що надходять зі стапелів. За третім контуром необхідно контролювати складальні вузли, що надходять на складання причепа. Діагностичне настроювання експлуатаційних якостей гальмової й ходової систем причепа виконується на стендах з біговими барабанами за четвертим контуром. Між контурами здійснюється зворотний зв'язок для оперативного усунення несправностей, компенсації спрацювань і налагодження технологічного оснащення й устаткування.
Етап експлуатації автопоїздів передбачає тісний зв'язок системи сервісу з виробником рухомого складу (рис. 6). Використовуючи бортові системи контролю технічного стану, виконується процес обов'язкових робіт, що передбачають кріпильні, мастильні й діагностичні роботи. Наявність зовнішніх комп'ютерних систем має забезпечувати процес пошуку несправностей і можливих відмов у різних елементах агрегатів, вузлів і систем автопоїзда. Повна інформація про стан і робочі процеси автопоїзда збирається в банк даних на діагностичних комплексах сервісу, що використовують стаціонарні комп'ютеризовані системи. З огляду на складні умови експлуатації автопоїздів і різні режими роботи, процес виконання обов'язкових робіт прогнозується по бортовим комп'ютерам і перевіряється стаціонарним комплексом сервісу. Рухомий склад, конструкція якого не передбачає бортових систем контролю, обслуговується за інформацією стаціонарних сервісних систем з урахуванням рекомендацій заводів-виробників.
 
Рис. 6. Система забезпечення експлуатаційної надійності автопоїздів
Третій розділ присвячено статистичному моделюванню порушень працездатності автопоїздів. Зроблено вибір моделей автопоїздів, розроблено методику виконання статистичних досліджень, проведено систематизацію дефектів і несправностей автомобілів-тягачів VOLVO FH 1242T, MERCEDES-BENZ 1844 ACTROS LS, причіпного складу (ГКБ - 817) вітчизняних і європейських (KRONE, SCHMITZ й KЦGEL) виробництв. Вивчення даних фактів і закономірностей забезпечує: ухвалення кваліфікованого рішення розрахунків з використанням математичного апарату; вивчення й використання одержуваних закономірностей на практиці.
У результаті численних досліджень встановлено, що найбільш часто при описі розподілу випадкових величин у технічній експлуатації автопоїздів зустрічаються нормальний, Вейбулла, логарифмічно нормальний, експонентний закони розподілу. Однак зазначені моделі, хоча і є типовими, але з появою сучасних транспортних засобів не виключають появи нових, для більш повного опису широкого класу процесів, властивих технічній експлуатації автомобілів. Дослідження закономірностей і кількісних оцінок, властивих процесам, що відбуваються при експлуатації автопоїздів, дозволяє визначити їхній стан і запропонувати рекомендації з удосконалення технології їхнього виготовлення й технічного обслуговування.
При експлуатації автомобілів-тягачів VOLVO протягом першого року було виявлено: недостатню потужність тягачів при русі на підйомах, незадовільну роботу підвіски, низьку надійність акумуляторних батарей, амортизаторів, кріпильних з'єднань, підвищене зношування шин ведучих коліс, наконечників рульових тяг, відсутність надійного опалення кабіни й ін. На
пробігу до 80 тис. км збільшилася кількість заявок на усунення несправностей і відмов в агрегатах автомобілів: автономного нагрівника, елементів електро- та електронного устаткування. У міру усунення порушень кріпильних з'єднань їхня кількість до кінця першого року експлуатації зменшилася у два рази. Перший рік експлуатації характерний появою порушень працездатності добре апроксимованих бета-розподілом. До кінця другого року експлуатації при середньому пробігу 135 тис.

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21 
Реферат на тему: НАУКОВІ ОСНОВИ УПРАВЛІННЯ ЕФЕКТИВНІСТЮ ЕКСПЛУАТАЦІЇ АВТОМОБІЛЬНИХ ПОЇЗДІВ

BR.com.ua © 1999-2018 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок