Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> УПРАВЛІННЯ ПРОМИСЛОВИМ ПІДПРИЄМСТВОМ ( НА ПРИКЛАДІ РЕСПУБЛІКИ АНГОЛА )

УПРАВЛІННЯ ПРОМИСЛОВИМ ПІДПРИЄМСТВОМ ( НА ПРИКЛАДІ РЕСПУБЛІКИ АНГОЛА )

Назва:
УПРАВЛІННЯ ПРОМИСЛОВИМ ПІДПРИЄМСТВОМ ( НА ПРИКЛАДІ РЕСПУБЛІКИ АНГОЛА )
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
24,25 KB
Завантажень:
294
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15 
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ НАУК УКРАЇНИ
ІНСТИТУТ ЕКОНОМІКИ ПРОМИСЛОВОСТІ
УДК 658.31/075.8/03.20
 
Антоніо Фернандеш Жуніор
УПРАВЛІННЯ ПРОМИСЛОВИМ ПІДПРИЄМСТВОМ
( НА ПРИКЛАДІ РЕСПУБЛІКИ АНГОЛА )
Спеціальність 08.02.03 - Організація управління,
планування і регулювання економіки
 
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Донецьк - 2001
Дисертацією є рукопис.
Роботу виконано в Донецькому національному університеті Міністерства освіти і науки України (м. Донецьк) на кафедрі управління трудовими ресурсами
Науковий керівник - кандидат економічних наук, доцент
Шульга Віктор Григорович,
Донецький національний університет
Міністерства освіти і науки України
(м. Донецьк), доцент кафедри управління
трудовими ресурсами.
Офіційні опоненти: доктор економічних наук, професор
Пономарьов Ілля Федорович,
Донецький державний технічний
університет Міністерства освіти і науки
України (м. Донецьк), професор кафедри
менеджменту та господарського права;
кандидат економічних наук, старший
науковий співробітник
Мартякова Олена Володимирівна,
Інститут економіки промисловості НАН
України (м. Донецьк), завідуюча сектором
відділу економічних проблем охорони
праці та соціальної політики.
 
Провідна установа - Технологічний університет Поділля
Міністерства освіти і науки
України (м. Хмельницький), кафедра
економіки і менеджменту
Захист відбудеться 22 червня 2001р. о 13 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 11. 151.01 в Інституті економіки промисловості НАН України за адресою: 83048, Донецьк, вул. Університетська,77.
З дисертацією можна ознайомитися у бібліотеці Інституту економіки промисловості НАН України за адресою: 83048, Донецьк, вул. Університетська, 77.
Автореферат розісланий “_21__” травня 2001р.
Вчений секретар спеціалізованої вченої ради Л.М.Кузьменко
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. В умовах впровадження ринкових відносин одним із важливих засобів досягнення розвитку економіки Республіки Ангола є створення оптимального механізму управління промисловими підприємствами країни. Цей механізм висуває нові вимоги до внутрішнього механізму управління промисловими підприємствами різних форм власності. До того ж, ці механізми мають розроблятися в першу чергу для всього підприємства взагалі та націлювати на активізацію більшості факторів, гнучкість та пристосованість до зовнішнього оточення, що вимагає від керівників та робітників підприємства цілеспрямованої діяльності.
Головною відзначною рисою промислових підприємств Республіки Ангола є можливість їх у багатоукладній економіці самостійно визначати цілі свого функціонування завдяки ініціативності та підприємливості. Такі підприємства можуть достатньо гнучко реагувати на зміни зовнішнього оточення в сенсі ресурсного забезпечення та збуту продукції, пристосуватися до нього.
При цьому діяльність підприємств в перехідній і ринковій економіці спрямована на кінцевий результат та відповідальність за виконання обов'язків, що потребує роботи за принципом "точно в строк".
Відзначені особливості потребують розробки нових підходів до організації управління промисловим підприємством. Отож, однією з найбільш важливих сучасних тенденцій є перехід від традиційного "універсалізму" адміністративно-командних методів в управлінні промисловим підприємством до більш гнучких, таких, що відповідають різноманітній реальності та ситуаційному підходу.
В умовах переходу до ринкових відносин більшість підприємств України знаходяться в кризовому становищі, а багато з них опинилися на "межі виживання", що характерно також для промислових підприємств Республіки Ангола.
Як для промислових підприємств України, так і для промислових підприємств Анголи серед головних чинників підвищення ефективності виробництва на одне з перших місць висувається розвиток управління промисловим підприємством. Це може бути здійснено за рахунок використання організаційно-економічних засобів, реалізація яких не вимагатиме великих грошових витрат.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15 Реферат на тему: УПРАВЛІННЯ ПРОМИСЛОВИМ ПІДПРИЄМСТВОМ ( НА ПРИКЛАДІ РЕСПУБЛІКИ АНГОЛА )

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок