Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> СИНТЕЗ АВТОМАТИЗОВАНИХ СИСТЕМ УПРАВЛІННЯ ТЕПЛОЕНЕРГЕТИЧНИМИ УСТАНОВКАМИ НА ОСНОВІ КВАЗІСТАТИЧНИХ МАТЕМАТИЧНИХ МОДЕЛЕЙ ПРОЦЕСІВ

СИНТЕЗ АВТОМАТИЗОВАНИХ СИСТЕМ УПРАВЛІННЯ ТЕПЛОЕНЕРГЕТИЧНИМИ УСТАНОВКАМИ НА ОСНОВІ КВАЗІСТАТИЧНИХ МАТЕМАТИЧНИХ МОДЕЛЕЙ ПРОЦЕСІВ

Назва:
СИНТЕЗ АВТОМАТИЗОВАНИХ СИСТЕМ УПРАВЛІННЯ ТЕПЛОЕНЕРГЕТИЧНИМИ УСТАНОВКАМИ НА ОСНОВІ КВАЗІСТАТИЧНИХ МАТЕМАТИЧНИХ МОДЕЛЕЙ ПРОЦЕСІВ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
12,32 KB
Завантажень:
144
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8 
НАЦІОНАЛЬНИЙ ТЕХНІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ“
ХАРКІВСЬКИЙ ПОЛІТЕХНІЧНИЙ ІНСТИТУТ”
Чан Занг ЛЮ
УДК 621.18:622.412.13
СИНТЕЗ АВТОМАТИЗОВАНИХ СИСТЕМ УПРАВЛІННЯ ТЕПЛОЕНЕРГЕТИЧНИМИ УСТАНОВКАМИ НА ОСНОВІ КВАЗІСТАТИЧНИХ МАТЕМАТИЧНИХ МОДЕЛЕЙ ПРОЦЕСІВ
Спеціальність 05.13.07 – автоматизація технологічних процесів
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Харків - 2007


Дисертацією є рукопис.
Роботу виконано у Національному технічному університеті “Харківський політехнічний інститут”, Міністерство освіти і науки України.
Науковий керівник: доктор технічних наук, професор
Куценко Олександр Сергійович,
Національний технічний університет“
Харківський політехнічний інститут”,
завідувач кафедри системного аналізу і
управління
Офіційні опоненти: доктор технічних наук, професор
Кузнєцов Борис Іванович,
Національний технічний університет“
Харківський політехнічний інститут”,
Міністерства освіти і науки України, м. Харків
професор кафедри колісних і
гусеничних машин
кандидат технічних наук, професор
Шелепов Ігор Григорович,
Українська інженерно-педагогічна академія,
Міністерства освіти і науки України, м. Харків
завідувач кафедри теплоенергетичних
установок ТЕС та АЕС
Провідна установа: науково-виробнича корпорація “Київський
інститут автоматики”, Міністерства
промислової політики України, м. Київ
Захист відбудеться _21 червня 2007р. о 14.30 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д64.050.07 у Національному технічному університеті “Харківський політехнічний інститут” за адресою: 61002, м. Харків – 2, вул. Фрунзе, 21.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Національного технічного університету “Харківський політехнічний інститут” за адресою:
61002, м. Харків – 2, вул. Фрунзе, 21.
Автореферат розісланий “21 ” травня 2007р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради І.П. Гамаюн


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Сучасний період розвитку суспільства характеризується інтенсивним зростанням споживання природних енергоносіїв, насамперед нафти та природного газу. Це пов'язано зі зростаючими потребами в тепловій, електричній енергії, а також у моторних паливах і сировинних джерелах для хімічної промисловості. Дефіцит нафти та природного газу привів до значного посилення позицій природних монополістів на ринку енергетичних ресурсів, які отримали можливість проводити свою політичну доктрину шляхом перерозподілу постачання енергоресурсів та цінових маніпуляцій.
З іншого боку, зріст споживання енергоносіїв призводить до значного погіршення стану навколишнього середовища. Вказані обставини визначають необхідність переходу, як в області виробництва, так і в сфері споживання на енергозберігаючі, екологічно чисті технології.
Поряд з технічним і технологічним удосконалюванням робочих процесів у теплоенергетиці на основі застосування нових матеріалів і конструкційних рішень, не меншого значення набуває раціональне управління процесами перетворення енергії, основним завданням якого є підтримка найкращих з погляду енергозбереження й екологічного вдосконалювання режимів функціонування тепло- енергоперетворюючих пристроїв в умовах зміни параметрів навколишнього середовища та фізико-хімічних характеристик палив.
Реалізація сучасних методів теорії управління стосовно до теплоенергетичних об’єктів стримується значною складністю математичних моделей робочих процесів, які виникають в елементах енергоустановок. Крім того, інформація про параметри відомих математичних моделей в умовах конкретних процесів, є недостатньо достовірною. Перераховані обставини істотно ускладнюють процедуру вирішення задачі управління процесом в енергоустановці і не гарантують високий ступінь адекватності.
У зв'язку із цим виникає необхідність у розробці спрощених математичних моделей робочих процесів теплоенергетичних установок, що дозволяють ефективно здійснювати порівняльну оцінку різних структур систем управління і синтез їхніх оптимальних параметрів.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8 Реферат на тему: СИНТЕЗ АВТОМАТИЗОВАНИХ СИСТЕМ УПРАВЛІННЯ ТЕПЛОЕНЕРГЕТИЧНИМИ УСТАНОВКАМИ НА ОСНОВІ КВАЗІСТАТИЧНИХ МАТЕМАТИЧНИХ МОДЕЛЕЙ ПРОЦЕСІВ

Схожі роботи:


BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок