Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> МІГРАЦІЙНИЙ РЕЖИМ В УКРАЇНІ

МІГРАЦІЙНИЙ РЕЖИМ В УКРАЇНІ

Назва:
МІГРАЦІЙНИЙ РЕЖИМ В УКРАЇНІ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
17,02 KB
Завантажень:
291
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
київський Національний університет внутрішніх справ
СНІГУР ВОЛОДИМИР МИКОЛАЙОВИЧ
УДК 351.756 (048)
МІГРАЦІЙНИЙ РЕЖИМ В УКРАЇНІ
12.00.07 – адміністративне право і процес;
фінансове право; інформаційне право
Автореферат дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата юридичних наук
Київ – 2008


Дисертацією є рукопис
Робота виконана в Київському національному університеті внутрішніх справ, Міністерство внутрішніх справ України
Науковий керівник
доктор юридичних наук, професор Кузьменко Оксана Володимирівна,
Київський національний університет внутрішніх справ,
професор кафедри адміністративного права і процесу
Офіційні опоненти:
доктор юридичних наук, професор Марчук Валентин Мефодійович,
Київський національний торгово-економічний університет,
професор кафедри комерційного права
кандидат юридичних наук, доцент Мосьондз Сергій Олександрович,
Університет економіки та права “КРОК”,
доцент кафедри конституційного та адміністративного права
Захист відбудеться “19” червня 2008 року о 12.00 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.007.03 в Київському національному університеті внутрішніх справ за адресою: 03035, м. Київ, пл. Солом’янська, 1
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Київського національного університету внутрішніх справ за адресою: 03035, м. Київ, пл. Солом’янська, 1
Автореферат розісланий “ 14 ” травня 2008 року
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради М.В. Лошицький


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Україна, не маючи своєї власної державності, досить тривалий історичний період перебувала в складі колишнього СРСР, а тому була фактично відірвана від впливу загальноєвропейських і міжнародно-правових норм та організаційних форм державного регулювання міграційним рухом населення.
Такого роду відірваність, повільне становлення відповідних державних та недержавних інституцій і, як наслідок, неспроможність ефективно протидіяти міграційним порушенням -– все це ставить перед юридичною наукою і правоохоронною практикою невідкладне завдання всебічного та комплексного вивчення міграційних процесів і явищ, формування ефективних організаційно-правових засобів їх регулювання та забезпечення, а також протидії зазначеним порушенням.
Більш того контрабандне переміщення мігрантів-нелегалів через державні кордони стало однією з форм організованої злочинності. Воно об’єднується з таким протиправним проявом, як підробка документів. Нелегальні мігранти приймають участь у незаконному обігу наркотиків та зброї, виконують функції кур’єрів злочинних угруповань.
Про підвищення активності у цій сфері протягом останнього десятиріччя яскраво свідчать кількісні статистичні показники та якісні тенденції. За даними Державного департаменту громадянства, імміграції та реєстрації фізичних осіб МВС України, лише у 2007 році органами внутрішніх справ виявлено 19,4 тис. нелегальних мігрантів, з яких за межі України видворено 12,9 тис. осіб, в тому числі, 1,5 тис. – примусово. Заборонений подальший в’їзд на територію України 5 тис. нелегалам. До адмі-ністра-тивної відповідальності за порушення міграційного законодавства притягнуто 63,8 тис. іноземців.
Деякі питання удосконалення правових й організаційних основ діяльності у сфері міграції розглянуто в наукових працях західних дослідників цієї проблематики, а саме: Т. Хаммара, Г. Вербунта, Д. Коста-Ласку, Г. Венден-Дідьє та інших, російських учених: О. Арбузкіна, М. Богуславського, М. Вокуєва, О. Воробйової, Н. Гулієва, Ж. Зайончковської, В. Іонцева, А. Михайлова, В. Моісеєнка, Г. Морозової, Г. Попова, Л. Рибаковського, І. Сізова, Б. Хорєва та ін., а також цілої низки вітчизняних авторів: С. Бритченко, І. Вайнагія, О. Малиновської, В. Новіка, Н. Нижник, О. Піскуна, С. Пирожкова, І. Прибиткової, С. Ратушного, Ю. Римаренка, О. Хомри, П. Чалого, М. Шульги та ін.
Дослідження проблемних сторін міграційних процесів ученими в галузі адміністративного права присвячені переважно загальним питанням адміністративно-правового регулювання статусу іноземців на території України (С.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 Реферат на тему: МІГРАЦІЙНИЙ РЕЖИМ В УКРАЇНІ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок