Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> Литі цементно-зольні бетони з добавками поліфункціональних модифікаторів (ПФМ) для покриття підлог

Литі цементно-зольні бетони з добавками поліфункціональних модифікаторів (ПФМ) для покриття підлог

Назва:
Литі цементно-зольні бетони з добавками поліфункціональних модифікаторів (ПФМ) для покриття підлог
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
18,47 KB
Завантажень:
442
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
ПРИДНІПРОВСЬКА ДЕРЖАВНА АКАДЕМІЯ
БУДІВНИЦТВА та АРХІТЕКТУРИ
Макаренко Руслан Миколайович
УДК 691.33:004.8
Литі цементно-зольні бетони з добавками
поліфункціональних модифікаторів (ПФМ)
для покриття підлог
Спеціальність 05.23.05 - будівельні матеріали та вироби
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Дніпропетровськ - 2002


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Рівненському державному технічному університеті Міністерства освіти і науки України
Науковий керівник - доктор технічних наук, професор Кизима Володимир Порфирович, Рівненський державний технічний університет, доцент кафедри технології будівельного виробництва.
Офіційні опоненти:
доктор технічних наук, професор Нікіфоров Олексій Петрович, ВАТ "Дніпропетровський науково-дослідний інститут будівельного виробництва", перший заступник голови правління
кандидат технічних наук, професор Пшінько Олександр Миколайович, Дніпропетрорвський державний технічний університет залізничного транспорту, ректор.
Провідна установа - Національний університет "Львівська політехніка", кафедра автоомбільних доріг і аеродромів, Міністерство освіти і науки України, м. Львів.
Захист відбудеться 24 січня 2002 р. о 15 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 08.085.02 в Придніпровській державній академії будівництва та архітектури за адресою: 49600, м. Дніпропетровськ, вул. Чернишевського, 24-а, ауд. 202.
З дисертацією можна ознайомитись в бібліотеці Придніпровської державної академії будівництва та архітектури за адресою: 49600, м. Дніпропетровськ, вул. Чернишевського, 24-а.
Автореферат розісланий 21 12.2002 р.
Вчений секретар Баташева К.В.
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Модифікування цементних бетонів полімерними добавками дозволяє покращити різні будівельно-технічні властивості і ефективно застосовувати їх в різних галузях будівництва, в тому числі і для покриттів підлог промислових будівель. Не дивлячись на значний об’єм проведених досліджень в даному напрямку, однак, лишається ряд не вирішених питань. Маючи підвищені показники адгезії, міцності при розтязі та згині, ударних впливах, опору зносу, дії хімічних реагентів бетони з добавками термопластів та еластомірів характеризуються підвищеними значеннями усадки та повзучості. Найбільш відомі в якості полімерних компонентів цементних сумішей дисперсії латексів та полівінілацетата вводять в підвищеній кількості - 10...20%, що значно підвищує вартість бетонів. Для запобігання коагуляції латексів при змішуванні з цементом необхідно вводити стабілізатори, що ускладнює технологію приготування сумішей.
Одним із найбільш ефективних напрямків вдосконалення технології цементних бетонів та покращення їх властивостей є введення добавок суперпластифікаторів (СП). Із добавок СП на Україні та в країнах СНД найбільш розповсюджений “Розріджувач С-3”, який також можна віднести до добавок полімерного типу, оскільки він отриманий на базі продуктів поліконденсації нафталінсульфокислот та формальдегідів, має будову і молекулярну масу характерну для олігомерів. В останні роки суперпластифікатор С-3 виготовляють в порошкоподібному вигляді, що відкрило можливість виробничого отримання сухих цементних сумішей, модифікованих добавкою. Прагнення підвищити бажаний ефект від використання добавок, необхідний в конкретних умовах їх застосування, обумовило інтенсивний розвиток в технології досліджень бетона по отриманню поліфункціональних модифікаторів (ПФМ), які містять крім СП і інші компоненти. Особливості технології і роботи бетона як конструктивного матеріалу в покриттях підлог обумовлюють ряд специфічних вимог до ПФМ бетонних сумішей. Вони повинні забезпечувати, з одного боку, достатню рухливість, нерозшарованість і адгезійну здатність бетонних сумішей, а з іншого- міцністні, деформаційні, антикорозійні і санітарно-технічні властивості бетона. До перспективних ПФМ бетонних сумішей для підлог промислових будівель можна віднести композиції С-3 і полівінілацетата , а також сополімерів на його основі.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 Реферат на тему: Литі цементно-зольні бетони з добавками поліфункціональних модифікаторів (ПФМ) для покриття підлог

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок