Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ОПТИМІЗАЦІЯ ПАРАМЕТРІВ ВТОРИННИХ СТРУМОПІДВОДІВ ФЕРОСПЛАВНИХ ЕЛЕКТРОПЕЧЕЙ

ОПТИМІЗАЦІЯ ПАРАМЕТРІВ ВТОРИННИХ СТРУМОПІДВОДІВ ФЕРОСПЛАВНИХ ЕЛЕКТРОПЕЧЕЙ

Назва:
ОПТИМІЗАЦІЯ ПАРАМЕТРІВ ВТОРИННИХ СТРУМОПІДВОДІВ ФЕРОСПЛАВНИХ ЕЛЕКТРОПЕЧЕЙ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
15,59 KB
Завантажень:
123
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
СХІДНОУКРАЇНСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
ІМЕНІ ВОЛОДИМИРА ДАЛЯ
 
Філімоненко Ніна Миколаївна
УДК 621.365.2
ОПТИМІЗАЦІЯ ПАРАМЕТРІВ ВТОРИННИХ СТРУМОПІДВОДІВ
ФЕРОСПЛАВНИХ ЕЛЕКТРОПЕЧЕЙ
Спеціальність 05.09.10 - електротермічні процеси та установки
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Луганськ - 2003
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана на кафедрі "Електротехніка та системи діагностики" Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля (СНУ ім. В. Даля) Міністерства освіти і науки України, м. Луганськ.
Науковий керівник: доктор технічних наук, професор
Яковенко Валерій Володимирович, завідувач кафедри "Електротехніка та системи діагностики" СНУ ім. В. Даля.
Офіційні опоненти: доктор технічних наук, професор Дзюба В’ячеслав Леонідович, завідувач кафедри "Технологія машинобудування" СНУ ім. В. Даля;
кандидат технічних наук, доцент Ткаченко Юрій Савич, доцент кафедри "Електричні машини та апарати" Донбаського гірничо – металургійного інституту.
Провідна установа: Національний гірничий університет Міністерства освіти і науки України,
м. Дніпропетровськ.
Захист відбудеться 18 вересня 2003 р. о 12 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д. 29.051.02 при Східноукраїнському національному університеті імені Володимира Даля за адресою: 91034, Україна, м. Луганськ, кв. Молодіжний, 20а.
 
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля (м. Луганськ, кв. Молодіжний, 20а).
Автореферат розісланий 14.08.2003 р.
Учений секретар спеціалізованої
вченої ради, к.т.н. Ю.І. Гутько


Загальна ХАРАКТЕРИСТИКА роботи
Вступ. Виробництво високоякісних сталей вимагає наявності різноманітних видів феросплавів. Кременисті і марганцеві феросплави застосовуються при виробництві сталей у якості розкислювачів для зв'язування кисню, а хромисті феросплави частіше використовуються для легування сталей з метою додання їм антикорозійних властивостей. Феросплави виробляються у спеціальних феросплавних електропечах, які ще називають рудовідновлювальними електропечами (РВП). У хімічній промисловості у рудовідновлювальних електропечах одержують жовтий фосфор і карбід кальцію. У кольоровій металургії застосовується феронікель, який також отримують у РВП. У різних регіонах України (Луганській, Запорізькій, Дніпропетровській і Кіровоградській областях) діють феросплавні заводи, що експлуатують РВП. Технологічний режим РВП залежить, у першу чергу, від електричного режиму, параметри якого визначаються, багато в чому, конструкцією вторинного струмопідводу (короткої мережі), що з'єднує низьку сторону пічного трансформатора та електрод, що сам спікається.
При розробці режимів експлуатації електродів, що самі спікаються, важливо домогтися їх стійкого й симетричного температурного режиму. Цього можна досягти, маючи належним чином спроектовану коротку мережу. Багато удосконалень, зв'язані з поліпшенням режимів, були спрямовані на розробки нових конструкцій окремих вузлів, поліпшення геометрії ванни РВП, установки пристроїв уздовж - ємнісної компенсації й дослідження умов роботи електродів, що самі спікаються.
Зростання одиничних потужностей РВП і збільшення діаметрів електродів до 2,0 м привели до відносного погіршення електричних показників РВП, що викликає необхідність продовжити роботи з удосконалювання вторинного струмопідводу. Тому дослідження параметрів і режимів експлуатації електродів, що самі спікаються, і вторинних струмопідводів, дослідження основних факторів, що впливають на геометрію температурних полів і виявлення умов досягнення їх симетрії, розробка математичної моделі вторинного струмопідводу та створення на її основі інженерної методики розрахунку вторинного струмопідводу, що виконані в межах даної роботи, мають істотне значення для вирішення проблеми створення високопродуктивних енергозберігаючих технологій.
Великий внесок у вивчення й реалізацію цих процесів внесли М.І. Гасик, Б.М.Стрункий, В.Г. Кушнарьов, В.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 Реферат на тему: ОПТИМІЗАЦІЯ ПАРАМЕТРІВ ВТОРИННИХ СТРУМОПІДВОДІВ ФЕРОСПЛАВНИХ ЕЛЕКТРОПЕЧЕЙ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок