Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> НАПРужеНО-ДЕФОРМований Стан СТАЛЕБЕТОННИХ ПЛИТ З РІЗНИМИ УМОВАМИ ОПИРАННЯ

НАПРужеНО-ДЕФОРМований Стан СТАЛЕБЕТОННИХ ПЛИТ З РІЗНИМИ УМОВАМИ ОПИРАННЯ

Назва:
НАПРужеНО-ДЕФОРМований Стан СТАЛЕБЕТОННИХ ПЛИТ З РІЗНИМИ УМОВАМИ ОПИРАННЯ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
15,49 KB
Завантажень:
233
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
УКРАЇНСЬКА ДЕРЖАВНА АКАДЕМІЯ
ЗАЛІЗНИЧНОГО ТРАНСПОРТУ
 
ОРЕЛ ЄВГЕН ФЕДОРОВИЧ
УДК 624.072.2.016.046.2
НАПРужеНО-ДЕФОРМований Стан СТАЛЕБЕТОННИХ ПЛИТ З РІЗНИМИ УМОВАМИ ОПИРАННЯ
Спеціальність 05.23.01 – будівельні конструкції,
будівлі і споруди
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Харків – 2006
Дисертацією є рукопис.
Работа виконана на кафедрі будівельної механіки та гідравліки Української державної академіі залізничного транспорту Міністерства транспорту та звязку України.
Науковий керівник:
доктор технічних наук, професор
Чихладзе Елгуджа Давидович,
завідувач кафедри будівельної механіки та гідравліки Української державної академіі залізничного транспорту.
.
Офіційні опоненти:
-
доктор технічних наук, професор
Яременко Олександр Федорович,
завідувач кафедри будівельної механіки Одеської
державної академії будівництва та архітектури;
-
кандидат технічних наук, доцент
Більченко Анатолій Васильович,
доцент кафедри мостів, конструкцій та будівельної механіки Харківського національного автомобільно–дорожнього університету.
Провідна установа: Харківський державний технічний університет будівництва та архітектури Міністерства освіти і науки України, кафедра залізобетонних та камяних конструкцій, м. Харків.
Захист відбудеться 18 травня 2006 р. о 1230 год. на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 64.820.02 при Українській державній академії залізничного транспорту за адресою: 61050, м. Харків, пл. Фейєрбаха, 7.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Української державної академії залізничного транспорту за адресою: 61050, м. Харків, пл. Фейєрбаха, 7.
Автореферат ррозісланий 8 квітня 2006 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради
канд. техн. наук, доц. Ватуля Г. Л.


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Застосування сталебетонних конструкцій дозволяє значно поліпшити показники матеріалоємності, вартості і трудомісткості будівництва, що досягається завдяки багатофункціональному використанню сталевого листа: як опалубки, закладних деталей; робочої арматури, розташованої в зовнішньому краю елемента, що згинається, і сприймаючі розтяжні зусилля одночасно в усіх напрямках. Найбільший ефект від зовнішнього армування досягається в плитах перекриттів і покрить, які згинаються в двох напрямках. Плоский сталевий лист працює в умовах двохосьового розтягання, завдяки чому підвищується твердість і несуча здатність сталебетонної плити в порівнянні із залізобетонною плитою при однаковій витраті металу. Проблема розрахунку сталебетонних плит на силові впливи на сьогоднішній день полягає в необхідності урахування: неоднорідного напруженого стану; особливостей обпирання плит по контуру; не лінійності деформування бетону в умовах плоского напруженого стану і його анізотропних властивостей; залежності жорсткісних характеристик від деформованого стану; піддатливості контакту; довільного навантаження й інших факторів.
Дисертаційна робота спрямована на вирішення задачі, пов'язаної з удосконалюванням теоретичних основ і практичних способів розрахунку економічних і надійних сталебетонних перекриттів.
Зв'язок роботи з науковими програмами, планами, темами.
Робота виконана в рамках наукової теми “Розробка способів посилення аварійних та передаварійних споруд та методів оцінки їх несучої здатності після посилення з урахуванням реальних властивостей матеріалів”, реєстраційний номер 0102V002542. Особистий внесок – розробка алгоритму і числові розрахунки.
Мета дослідження. Удосконалювання методики розрахунку довільно навантажених і різним способом обпертих сталебетонних плит, у яких сталевий лист знаходиться не тільки в розтягнутій, але й у стиснутій зонах.
Задачі дослідження. Для досягнення поставленої в роботі мети необхідно було вирішити такі задачі:
1. Розробити методику розрахунку плит із зовнішнім листовим армуванням у стиснутій і розтягнутій зонах з урахуванням особливостей деформування сталевих листів і бетону в умовах плоского напруженого стану під впливом довільно розташованого в плані короткочасного навантаження.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 Реферат на тему: НАПРужеНО-ДЕФОРМований Стан СТАЛЕБЕТОННИХ ПЛИТ З РІЗНИМИ УМОВАМИ ОПИРАННЯ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок