Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> УДОСКОНАЛЕННЯ МЕТОДІВ РЕГУЛЮВАННЯ НАПРУГИ В БАГАТОРІВНЕВИХ РОЗПОДІЛЬНИХ ЕЛЕКТРИЧНИХ МЕРЕЖАХ НА ОСНОВІ ПРОГНОЗУВАННЯ ПАРАМЕТРІВ РЕЖИМУ електроспоживання

УДОСКОНАЛЕННЯ МЕТОДІВ РЕГУЛЮВАННЯ НАПРУГИ В БАГАТОРІВНЕВИХ РОЗПОДІЛЬНИХ ЕЛЕКТРИЧНИХ МЕРЕЖАХ НА ОСНОВІ ПРОГНОЗУВАННЯ ПАРАМЕТРІВ РЕЖИМУ електроспоживання

Назва:
УДОСКОНАЛЕННЯ МЕТОДІВ РЕГУЛЮВАННЯ НАПРУГИ В БАГАТОРІВНЕВИХ РОЗПОДІЛЬНИХ ЕЛЕКТРИЧНИХ МЕРЕЖАХ НА ОСНОВІ ПРОГНОЗУВАННЯ ПАРАМЕТРІВ РЕЖИМУ електроспоживання
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
13,77 KB
Завантажень:
56
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9 
НАЦІОНАЛЬНИЙ ТЕХНІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
“ХАРКІВСЬКИЙ ПОЛІТЕХНІЧНИЙ ІНСТИТУТ”
Довгалюк Оксана Миколаївна
УДК 621.311
УДОСКОНАЛЕННЯ МЕТОДІВ РЕГУЛЮВАННЯ
НАПРУГИ В БАГАТОРІВНЕВИХ РОЗПОДІЛЬНИХ
ЕЛЕКТРИЧНИХ МЕРЕЖАХ НА ОСНОВІ ПРОГНОЗУВАННЯ
ПАРАМЕТРІВ РЕЖИМУ електроспоживання
Спеціальність 05.14.02 - електричні станції, мережі і системи
Автореферат дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Харків - 2004


Дисертацією є рукопис
Робота виконана в Харківській національній академії міського господарства Міністерства освіти і науки України, м. Харків.
Науковий керівник: кандидат технічних наук, доцент,
Черемісін Микола Михайлович,
Харківський державний технічний університет сільського господарства, професор кафедри електропостачання сільського господарства.
Офіційні опоненти: доктор технічних наук, професор,
Лежнюк Петро Дем’янович,
Вінницький державний технічний університет, завідувач кафедри електричних станцій та систем;
кандидат технічних наук, доцент,
Вепрік Юрій Миколайович,
Національний технічний університет “Харківський політехнічний інститут”, професор кафедри передачі електричної енергії.
Провідна установа – Інститут електродинаміки НАН України, відділ оптимізації систем електроспоживання, м. Київ.
Захист відбудеться “27” травня 2004 р. о 14.30 год. на засіданні спеціалізованої вченої ради К .050.06 у Національному технічному університеті “Харківський політехнічний інститут” за адресою: 61002, м. Харків, вул. Фрунзе, 21.
З дисертацією можна ознайомитися у бібліотеці Національного технічного університету “Харківський політехнічний інститут”.
Автореферат розісланий “24” квітня 2004 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Мінченко А.А.


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Сучасні електричні мережі характеризуються збільшенням кількості споживачів, які негативно впливають на якість електричної енергії, при одночасному збільшенні споживачів, які ставлять підвищені вимоги до електроенергії. Це вказує на наявність тенденції загострення проблеми забезпечення якості енергії в електричних мережах. Разом з тим великого значення набуває питання застосування енергозберігаючих технологій передачі й розподілу електричної енергії.
Проблеми якості електричної енергії і регулювання напруги тісно пов’язані між собою і в умовах ринкових відносин є особливо актуальними. Практичне вирішення цих задач вимагає аналізу режимів роботи електричних мереж і використовуваних методів та засобів регулювання напруги.
У даний час основним методом регулювання напруги є централізоване, здійснюване за допомогою пристроїв регулювання під навантаженням (РПН) або переключення без збудження (ПБЗ) трансформаторів центру живлення (ЦЖ). Розподільні електричні мережі (РЕМ) характеризуються низькою кількістю вимірювальних приладів і засобів телеконтролю. Регулювання напруги в такій мережі утруднене через складність одержання необхідної інформації.
При регулюванні напруги враховуються вимоги до якості електричної енергії тільки у споживачів того ієрархічного рівня, на якому розташовуються засоби регулювання. У результаті споживачі з графіком навантажень, відмінним від графіка навантажень центру живлення, протягом тривалого часу працюють при напрузі, що не відповідає оптимальній.
Низька ефективність застосовуваних методів у сполученні з використовуваними на сьогоднішній день технічними засобами регулювання напруги вказує на необхідність коригування існуючої концепції регулювання напруги в напрямку розробки методів, здатних адаптуватися до структури, що змінюється, і режимів роботи електричних мереж, а також враховувати багатофакторність задачі регулювання напруги в них.
Застосування комплексного підходу до багаторівневої РЕМ як до складної ієрархічної системи кібернетичного типу з урахуванням вимог до якості електричної енергії з боку всіх споживачів дозволить удосконалити метод зустрічного регулювання напруги. Це забезпечить підвищення ефективності процесу експлуатації багаторівневих РЕМ за рахунок оптимізації процесу регулювання напруги в мережі в рамках задач автоматизованих систем диспетчерського управління (АСДУ) з урахуванням вимог до якості електричної енергії одночасно у всіх споживачів.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9 Реферат на тему: УДОСКОНАЛЕННЯ МЕТОДІВ РЕГУЛЮВАННЯ НАПРУГИ В БАГАТОРІВНЕВИХ РОЗПОДІЛЬНИХ ЕЛЕКТРИЧНИХ МЕРЕЖАХ НА ОСНОВІ ПРОГНОЗУВАННЯ ПАРАМЕТРІВ РЕЖИМУ електроспоживання

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок