Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> СИСТЕМА НОРМУВАННЯ УКРУПНЕНИХ ПОКАЗНИКІВ КОШТОРИСНОЇ ВАРТОСТІ ОБ’ЄКТІВ РЕКОНСТРУКЦІЇ ЖИТЛА

СИСТЕМА НОРМУВАННЯ УКРУПНЕНИХ ПОКАЗНИКІВ КОШТОРИСНОЇ ВАРТОСТІ ОБ’ЄКТІВ РЕКОНСТРУКЦІЇ ЖИТЛА

Назва:
СИСТЕМА НОРМУВАННЯ УКРУПНЕНИХ ПОКАЗНИКІВ КОШТОРИСНОЇ ВАРТОСТІ ОБ’ЄКТІВ РЕКОНСТРУКЦІЇ ЖИТЛА
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
14,08 KB
Завантажень:
328
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
КИЇВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
БУДІВНИЦТВА І АРХІТЕКТУРИ
 
ГРИЦЕНКО ЮЛІЯ ОЛЕКСАНДРІВНА
УДК 69.059.7 : 519.866
СИСТЕМА НОРМУВАННЯ УКРУПНЕНИХ ПОКАЗНИКІВ КОШТОРИСНОЇ ВАРТОСТІ ОБ’ЄКТІВ
РЕКОНСТРУКЦІЇ ЖИТЛА
Спеціальність 08.00.04 – Економіка та управління підприємствами
(економіка будівництва)
Автореферат дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Київ – 2007
Дисертацією є рукопис
Робота виконана в Київському національному університеті будівництва і архітектури Міністерства освіти і науки України
Науковий керівник
кандидат економічних наук, професор
Гойко Анатолій Францович,
Київський національний університет будівництва і архітектури,
завідувач кафедри економіки будівництва
Офіційні опоненти:
доктор економічних наук, професор
Федоренко Валентин Григорович,
Інститут підвищення кваліфікації Державної служби зайнятості України,
завідувач кафедрою теоретичної та прикладної економіки
кандидат економічних наук, доцент
Закорко Олена Павлівна,
Державний інститут управління та економіки водних ресурсів,
ректор
Захист відбудеться “ 12 ” грудня 2007р. о 15.00 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.056.03 при Київському національному університеті будівництва і архітектури за адресою: 03638, м. Київ – 638, Повітрофлотський проспект, 31
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Київського національного університету будівництва і архітектури за адресою: 03638, м. Київ–638, Повітрофлотський проспект, 31
Автореферат розісланий “ 7 ” листопада 2007 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради В.М. Погорельцев
Загальна характеристика роботи
Житловий фонд України, створений головним чином в шестидесяті – дев’яності роки минулого століття, старіє не лише фізично, але і морально.
Фізичне старіння, перш за все, впливає на водопровідні та теплові комунікації, які потребують, як поточного ремонту, так і капітального, а також на системи вентиляції та енергопостачання.
Не менш важливим є і моральне старіння житлового фонду: малогабаритність квартир, відсутність центрального гарячого водопостачання (газові колонки), невиразна архітектура, застарілі фасади тощо.
Виходячи з економічної доцільності, постає проблема реконструкції житлового фонду, що має не тільки технічну складову (проектування), але і значну економічну, що полягає в необхідності економічного обґрунтування реконструкції в кожному окремому випадку, що, в свою чергу, потребує визначення її кошторисної вартості. Складність реконструкції полягає в тому, що на стадії проектування, яке потребує економічного обґрунтування (ескізний проект, проект), визначення кошторисної вартості на основі елементних ресурсних кошторисних норм (ЕРКН) неможливе в принципі, так як невідомі обсяги будівельно-монтажних робіт по елементах конструкцій. Це органічна та безальтернативна обставина, оскільки ці стадії проектування є укрупненим відображенням прийнятих рішень за своїм призначенням, і, отже, ніяка деталізація їм невластива (до затвердження рішень, що прийняті на згаданих стадіях проектування, будь-яка деталізація не має сенсу через можливі значні зміни).
Актуальність теми. Одним із виходів з даної ситуації є розробка системи нормування укрупнених показників кошторисної вартості реконструкції житла.
Не дивлячись на необхідність створення системи нормативів укрупнених показників кошторисної вартості реконструкції житла, така система до цього часу відсутня, і проектні організації орієнтуються на об’єкти-аналоги. Використання цієї системи ускладнюється відсутністю методик вибору об’єктів-аналогів адекватних об’єкту проектування, а все залежить від знань та сумління автора проекту і, загалом, від окремого випадку. Тому вибір проектів-аналогів необхідно систематизувати за допомогою спеціальної методики, що забезпечує отримання аналога на основі математико-статистичної обробки показників множини однорідних об’єктів-аналогів, які забезпечать достовірність нормативів, висновків та результатів.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 Реферат на тему: СИСТЕМА НОРМУВАННЯ УКРУПНЕНИХ ПОКАЗНИКІВ КОШТОРИСНОЇ ВАРТОСТІ ОБ’ЄКТІВ РЕКОНСТРУКЦІЇ ЖИТЛА

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок