Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ДІАГНОСТИКА ТА ОЦІНКА ТЕХНІЧНОГО СТАНУ ЗАЛІЗОБЕТОННИХ КОНСТРУКЦІЙ НА ОСНОВІ ВИБІРКОВОГО КОНТРОЛЮ

ДІАГНОСТИКА ТА ОЦІНКА ТЕХНІЧНОГО СТАНУ ЗАЛІЗОБЕТОННИХ КОНСТРУКЦІЙ НА ОСНОВІ ВИБІРКОВОГО КОНТРОЛЮ

Назва:
ДІАГНОСТИКА ТА ОЦІНКА ТЕХНІЧНОГО СТАНУ ЗАЛІЗОБЕТОННИХ КОНСТРУКЦІЙ НА ОСНОВІ ВИБІРКОВОГО КОНТРОЛЮ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
13,25 KB
Завантажень:
478
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
ПРИДНІПРОВСЬКА ДЕРЖАВНА АКАДЕМІЯ
БУДІВНИЦТВА ТА АРХІТЕКТУРИ
Худолєй Євген Юрійович
УДК 624.012.45.046:62.192
ДІАГНОСТИКА ТА ОЦІНКА ТЕХНІЧНОГО СТАНУ
ЗАЛІЗОБЕТОННИХ КОНСТРУКЦІЙ
НА ОСНОВІ ВИБІРКОВОГО КОНТРОЛЮ
05.23.01 - Будівельні конструкції, будівлі та споруди
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Дніпропетровськ - 2004


Дисертацією є рукопис
Робота виконана в Придніпровській державній академії будівництва та архітектури,
Міністерство освіти та науки України
Науковий керівник: доктор технічних наук, професор
Савицький Микола Васильович,
Придніпровська державна академія
будівництва та архітектури,
завідувач кафедри Залізобетонні
і кам'яні конструкції,
проректор з наукової роботи
Офіційні опоненти:
- доктор технічних наук, професор Дорофєєв Віталій Степанович, Одеська державна академія будівництва та архітектури, завідувач кафедри залізобетонних і кам'яних конструкцій, ректор;
- кандидат технічних наук, старший науковий співробітник Санников Ігор Валентинович, Український зональний науково-дослідний і проектний інститут з цивільного будівництва Державного комітету будівництва, архітектури та житлової політики України, завідувач лабораторії несучих конструкцій.
Провідна установа:
Харківський технічний університет будівництва та архітектури, кафедра залізобетонних і кам'яних конструкцій, Міністерство освіти і науки України, м. Харків.
Захист відбудеться “17” червня 2004 р. о 15 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради
Д 08.085.02 в Придніпровській державній академії будівництва та архітектури за адресою: 49600, м. Дніпропетровськ, вул. Чернишевського, 24-а, зал засідань, ауд. 202.
З дисертацією можна ознайомитися в бібліотеці Придніпровської державної академії будівництва та архітектури за адресою: 49600, м. Дніпропетровськ, вул. Чернишевського, 24-а.
Автореферат розісланий 14 травня 2004 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Кваша Е.М.


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. В практиці часто виникають задачі діагностики та оцінки технічного стану залізобетонних конструкцій. Система технічного обстеження стану будинків, споруд та конструкцій різноманітного призначення включає різні види контролю в залежності від цілей обстеження і життєвого циклу: приймальний контроль збірних залізобетонних конструкцій заводського виготовлення; інструментальний приймальний контроль технічного стану зведених, капітально відремонтованих об'єктів або об'єктів, що реконструйовані; технічне обстеження при реновації об'єктів незавершеного будівництва; інструментальний контроль технічного стану об'єкту в процесі планових або позачергових оглядів; технічне обстеження для проектування капітального ремонту і реконструкції; технічне обстеження (експертиза) при ушкодженнях конструкцій.
На сьогодні в Україні існує декілька нормативних документів з оцінки технічного стану будівельних конструкцій будівель та споруд. Недосконалостями існуючих нормативних і рекомендаційних документів є відсутність чітких кількісних оцінок категорії технічного стану; оцінка технічного стану переважно шляхом візуального огляду. На сьогодні не існує статистично обгрунтованої методики, що регламентує вибір параметрів, місць, зон і кількості випробувань. Коректні кількісні оцінки технічного стану можливо одержати на основі імовірнісних оцінок можливості відмови конструкцій з того або іншого граничного стану.
В зв'язку з цим розробка кількісної системи діагностики та оцінки технічного стану несучих залізобетонних конструкцій будівель та споруд на основі імовірнісних методів для одержання оцінок із заданою надійністю при мінімізації витрат на обстеження конструкцій є актуальною.
Зв'язок роботи з науковими програмами, планами і темами. Тема дисертації відповідає актуальним напрямкам науково-технічної політики України з оцінки технічного стану будівель і споруд, що експлуатуються, відповідно до Постанови Кабінету міністрів України № 409 від 5 травня 1999 р. “Про забезпечення надійності і безпечної експлуатації будівель, споруд і інженерних мереж”, Розпорядження Кабінету міністрів України від 11 червня 2003 р.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 Реферат на тему: ДІАГНОСТИКА ТА ОЦІНКА ТЕХНІЧНОГО СТАНУ ЗАЛІЗОБЕТОННИХ КОНСТРУКЦІЙ НА ОСНОВІ ВИБІРКОВОГО КОНТРОЛЮ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок