Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> СОЦІАЛЬНО-ПСИХОЛОГІЧНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ДІЯЛЬНОСТІ РЯТУВАЛЬНИХ ПІДРОЗДІЛІВ ЦИВІЛЬНОЇ ОБОРОНИ МНС УКРАЇНИ У 2000-2006 рр. (ІСТОРИЧНИЙ АСПЕКТ)

СОЦІАЛЬНО-ПСИХОЛОГІЧНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ДІЯЛЬНОСТІ РЯТУВАЛЬНИХ ПІДРОЗДІЛІВ ЦИВІЛЬНОЇ ОБОРОНИ МНС УКРАЇНИ У 2000-2006 рр. (ІСТОРИЧНИЙ АСПЕКТ)

Назва:
СОЦІАЛЬНО-ПСИХОЛОГІЧНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ДІЯЛЬНОСТІ РЯТУВАЛЬНИХ ПІДРОЗДІЛІВ ЦИВІЛЬНОЇ ОБОРОНИ МНС УКРАЇНИ У 2000-2006 рр. (ІСТОРИЧНИЙ АСПЕКТ)
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
17,88 KB
Завантажень:
347
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ “ЛЬВІВСЬКА ПОЛІТЕХНІКА”
ШОЙКО Василь Анатолійович
УДК 355.48 (73)”ХХ”:1599
СОЦІАЛЬНО-ПСИХОЛОГІЧНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ
ДІЯЛЬНОСТІ РЯТУВАЛЬНИХ ПІДРОЗДІЛІВ
ЦИВІЛЬНОЇ ОБОРОНИ МНС УКРАЇНИ У 2000-2006 рр.
(ІСТОРИЧНИЙ АСПЕКТ)
20.02.22 – військова історія
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата історичних наук
Львів – 2007


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана на кафедрі теоретичних основ захисту населення і територій Інституту державного управління у сфері цивільного захисту УЦЗ України, Міністерства України з питань надзвичайних ситуацій та захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи.
Науковий керівник: | кандидат історичних наук, доцент
Томіленко Андрій Григорович,
Черкаський інститут пожежної безпеки ім. Героїв Чорнобиля, начальник кафедри гуманітарних та соціально-економічних дисциплін
Офіційні опоненти:
|
доктор історичних наук, професор
Трофимович Володимир Васильович,
Національний університет „Острозька академія”, завідувач кафедри історії;
кандидат історичних наук, доцент
Пилявець Ростислав Іванович,
Національна академія оборони України, докторант кафедри історії війн та воєнного мистецтва.
Провідна установа: |
Київський Національний університет внутрішніх справ Міністерства внутрішніх справ України,
м. Київ.
Захист відбудеться “_27_“ квітня 2007 р. о 12 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К 35.052.15 у Національному університеті “Львівська політехніка” Міністерства освіти і науки України за адресою: 79013, м. Львів-13, вул. С. Бандери, 12, корп., 4, ауд. 204.
З дисертацією можна ознайомитися у бібліотеці Національного університету “Львівська політехніка” за адресою: 79013, м. Львів-13, вул. Професорська, 1.
 
Автореферат розісланий “ 07 ” березня 2007 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради В. І. Гусєв
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Хід та наслідки надзвичайних ситуацій, які відбувалися у другій половині ХХ – початку ХХІ ст.ст., як в Україні, так і за її межами, продемонстрували суттєве зростання ролі соціально-психологічного забезпечення підрозділів рятувальників міністерства з надзвичайних ситуацій. Це обумовлюється:
докорінною перебудовою, яка проходить в житті нашої держави, і яка змінює МНС, характер і умови професійної діяльності, а також відносини, які складаються у колективах підрозділів рятувальників;
реформою Міністерства з надзвичайних ситуацій України, яка проходить і яка припускає озброєння офіцерів гуманітарного профілю відповідними духу часу засобами діагностики морально-психологічного стану військ, у тому числі і соціально-психологічного клімату, а також їх оптимізації;
необхідністю пошуку ефективних методів соціально-психологічного забезпечення підрозділів, які залучаються до рятувальних робіт та ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій в екстремальних умовах підвищеної відповідальності за людські життя та матеріальні ресурси;
реальною потребою подальшого розгортання соціального й психологічного потенціалів цих колективів, підвищення ефективності їх професійної діяльності при вирішенні державних завдань;
наявністю в житті та службовій діяльності рятувальників ряду проблем, конфліктних ситуацій, які обумовлено економічними і психологічними причинами, недоліками в організації навчально-виховного процесу у підрозділах і які необхідно вирішувати з урахуванням специфіки міжособистісних взаємин в особливих умовах;
необхідністю формування здорового соціально-психологічного клімату у колективах рятувальників з метою створення в них сприятливих умов для реалізації спеціалістами своїх потенційних можливостей, всебічного розвитку властивостей та якостей особистості, зміцнення дисципліни та підвищення боєздатності у аварійно-рятувальних підрозділах МНС України для здійснення ефективної діяльності в особливих умовах.
Під час ліквідації надзвичайних ситуацій перед рятувальними підрозділами, як Міністерства Оборони, так і Міністерства з надзвичайних ситуацій України ставляться складні і відповідальні завдання, вирішувати які особовому складу приходиться як правило в екстремальних умовах, у відриві від місць постійної дислокації або місця проживання, у складній соціально - політичній обстановці, у незнайомій географічній місцевості і культурно - етнічному середовищі.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 Реферат на тему: СОЦІАЛЬНО-ПСИХОЛОГІЧНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ДІЯЛЬНОСТІ РЯТУВАЛЬНИХ ПІДРОЗДІЛІВ ЦИВІЛЬНОЇ ОБОРОНИ МНС УКРАЇНИ У 2000-2006 рр. (ІСТОРИЧНИЙ АСПЕКТ)

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок