Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> РОЗРОБКА ТА ПІДВИЩЕННЯ ТОЧНОСТІ НАВІГАЦІЙНИХ КОМПЛЕКСІВ СИСТЕМИ ЗОВНІШНОГО ЦІЛЕВКАЗУВАННЯ НАЗЕМНИХ РУХОМИХ ОБ’ЄКТІВ

РОЗРОБКА ТА ПІДВИЩЕННЯ ТОЧНОСТІ НАВІГАЦІЙНИХ КОМПЛЕКСІВ СИСТЕМИ ЗОВНІШНОГО ЦІЛЕВКАЗУВАННЯ НАЗЕМНИХ РУХОМИХ ОБ’ЄКТІВ

Назва:
РОЗРОБКА ТА ПІДВИЩЕННЯ ТОЧНОСТІ НАВІГАЦІЙНИХ КОМПЛЕКСІВ СИСТЕМИ ЗОВНІШНОГО ЦІЛЕВКАЗУВАННЯ НАЗЕМНИХ РУХОМИХ ОБ’ЄКТІВ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
32,47 KB
Завантажень:
80
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21 
НАЦІОНАЛЬНИЙ ТЕХНІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ УКРАЇНИ
"КИЇВСЬКИЙ ПОЛІТЕХНІЧНИЙ ІНСТИТУТ"
Корольов Володимир Миколайович
УДК 531.383
РОЗРОБКА ТА ПІДВИЩЕННЯ ТОЧНОСТІ НАВІГАЦІЙНИХ КОМПЛЕКСІВ СИСТЕМИ ЗОВНІШНОГО ЦІЛЕВКАЗУВАННЯ НАЗЕМНИХ РУХОМИХ ОБ’ЄКТІВ
Спеціальність 05.11.03 - "Гіроскопи і навігаційні системи"
Автореферат дисертації на здобуття наукового ступеня
доктора технічних наук
Київ – 2006
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана на кафедрі приладів та систем керування літальними апаратами Національного технічного університету України "Київський політехнічний інститут" Міністерства освіти і науки України та в Львівському науково-дослідному радіотехнічному інституті Міністерства промислової політики України.
Науковий консультант | Доктор технічних наук, професор, Лауреат Державних премій СРСР та України, Заслужений діяч науки і техніки,
Збруцький Олександр Васильович
Національний технічний університет України “Київський політехнічний інститут”, завідувач кафедри приладів і систем керування літальними апаратами, декан факультету авіаційних та космічних систем.
Офіційні опоненти: | Доктор технічних наук, професор,
Довгополий Анатолій Степанович,
Державна Корпорація “Антонов”, радник Генерального директора;
Доктор технічних наук, професор
Карачун Володимир Володимирович,
Національний технічний університет України “Київський політехнічний інститут”, зав. кафедри біотехніки та інженерії;
Доктор технічних наук,
Чіковані Валерій Валеріанович,
Національний авіаційний університет, професор кафедри систем управління.
Провідна установа | Казенне підприємство “Центральне конструкторське бюро “Арсенал”, Національне Космічне Агентство України, м. Київ.
Захист відбудеться “09червня 2006 р. о 14.30 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д26.002.07 при Національному технічному університеті України “Київський політехнічний інститут” за адресою: 03056, м. Київ, проспект Перемоги, 37, корп. 1, ауд. 163.
З дисертацією можна ознайомитись в бібліотеці Національного технічного університету України “Київський політехнічний інститут” за адресою: 03056, м. Київ, проспект Перемоги, 37.
Автореферат розісланий " 28 " квітня 2006р.
Вчений секретар спеціалізованої вченої ради
Д26.002.07, д.т.н., професор | Л.М. Рижков


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Сучасні танки – це бойові машини, яким притаманні рухливість, вогнева могутність, захищеність від зовнішніх уражаючих факторів, що забезпечують їм можливість вирішувати штатні задачі по знищенню противника в усіх видах бойової діяльності. Історія розвитку бронетанкової техніки – це вдосконалення вогневої могутності, рухливості та захищеності окремого танка. З появою нових засобів його ураження одиночний танк стає дуже вразливою ціллю. Для протитанкових засобів противника основним видом боротьби з танками є далекий бій, коли вогонь на ураження відкривається з дальності понад 3 км.
Танки не здатні успішно боротися з протитанковими засобами противника на віддалях понад 3 км з наступних причин:
1.
Дальність виявлення цілей недостатня. Як показують дослідження, проведені у військовій академії Бронетанкових військ (Росія), час, який втрачається на пошук та ідентифікацію цілі на дальності близько 2 км., становить 40-50 с. На більшій дальності виявити ціль з танка, практично, не можливо.
2.
Складність ураження цілей з одиночного танка, особливо при стрільбі осколково-фугасними набоями. З появою нового танка проблема принципово не змінюється.
3.
Недоліки в системі управління танками на полі бою – цілевказування ведеться одним з наступних способів: трасуючими кулями, кольоровими димами, голосом по радіо, або від орієнтирів, які можуть бути знищені в процесі бою.
4.
Великі втрати часу на збір, обробку і передачу інформації, зокрема, через недосконалість засобів звязку.
Всі ці недоліки приводять до того, що при видимій небезпечній цілі командир не може організувати вогонь декількох танків у заданий час з місця (потрібні витраті часу понад 3 хвилини) і принципово не може під час руху.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21 Реферат на тему: РОЗРОБКА ТА ПІДВИЩЕННЯ ТОЧНОСТІ НАВІГАЦІЙНИХ КОМПЛЕКСІВ СИСТЕМИ ЗОВНІШНОГО ЦІЛЕВКАЗУВАННЯ НАЗЕМНИХ РУХОМИХ ОБ’ЄКТІВ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок