Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ПЛАСТИФІКОВАНІ БЕТОННІ СУМІШІ НА ОСНОВІ ГІР-2 ДЛЯ РЕМОНТУ І ВІДНОВЛЕННЯ ЗАЛІЗОБЕТОННИХ КОНСТРУКЦІЙ

ПЛАСТИФІКОВАНІ БЕТОННІ СУМІШІ НА ОСНОВІ ГІР-2 ДЛЯ РЕМОНТУ І ВІДНОВЛЕННЯ ЗАЛІЗОБЕТОННИХ КОНСТРУКЦІЙ

Назва:
ПЛАСТИФІКОВАНІ БЕТОННІ СУМІШІ НА ОСНОВІ ГІР-2 ДЛЯ РЕМОНТУ І ВІДНОВЛЕННЯ ЗАЛІЗОБЕТОННИХ КОНСТРУКЦІЙ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
20,01 KB
Завантажень:
253
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
КИЇВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
БУДІВНИЦТВА І АРХІТЕКТУРИ
ДЕРЖАВНИЙ НАУКОВО-ДОСЛІДНИЙ ІНСТИТУТ
БУДІВЕЛЬНИХ КОНСТРУКЦІЙ МІНРЕГІОНБУДУ УКРАЇНИ
ПОПРУГА Петро Вікторович
УДК 691.32.001
ПЛАСТИФІКОВАНІ БЕТОННІ СУМІШІ НА ОСНОВІ ГІР-2
ДЛЯ РЕМОНТУ І ВІДНОВЛЕННЯ ЗАЛІЗОБЕТОННИХ КОНСТРУКЦІЙ
05.23.05 - Будівельні матеріали та вироби
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Київ – 2008
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана на кафедрі технології будівельних конструкцій і виробів Київського національного університету будівництва і архітектури та у відділі технології виготовлення залізобетонних конструкцій Державного науково-дослідного інституту будівельних конструкцій, Мінрегіонбуду України.
Науковий керівник – Доктор технічних наук, професор
Шейніч Леонід Олександрович,
Київський національний університет будівництва і архітектури, професор кафедри технології будівельних конструкцій і виробів
Офіційні опоненти – Доктор технічних наук, професор
Барабаш Іван Васильович,
Одеська державна академія будівництва та архітектури,
завідувач кафедри міського будівництва і господарства
Кандидат технічних наук
Гончар Вадим Петрович,
ТОВ «Фомальгаут-Полімін», м. Київ,
начальник досліджувальної лабораторії
Захист відбудеться 06.06.2008 р. о 13 год. хв. на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.056.05 „Основи та фундаменти. Будівельні матеріали та вироби. Екологічна безпека” Київського національного університету будівництва і архітектури за адресою: 03037, м. Київ-37, Повітрофлотський проспект, 31, ауд. 466.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Київського національного університету будівництва і архітектури за адресою: 03037, м. Київ-37, Повітрофлотський проспект, 31.
Автореферат розісланий 05.05. 2008 р.
Вчений секретар спеціалізованої
вченої ради, к.т.н. Суханевич М.В.
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Значного поширення у будівництві набуває застосування високоміцного бетону для ремонту та відновлення будівель і споруд. Такі споруди часто експлуатуються в корозійному середовищі. Відомо, що цементи, які містять залізовміщуючі сполуки мають більшу корозійну стійкість ніж цементи з алюмінатними сполуками. На сьогодні в літературі існують фундаментальні дослідження взаємодії цементів, що містять алюмінатні сполуки, з поверхнево-активними добавками. Для залізовміщуючих цементів дані дослідження майже відсутні. Застосування цементів, що містять залізисті сполуки, в системі модифікованих бетонів, з їх подальшим використанням для ремонтних робіт та монолітного будівництва, потребує вивчення вибіркової дії хімічних добавок на цементи, особливостей протікання процесів гідратації в присутності добавок, умов формування ранньої міцності тощо. Достатньо ефективним високоміцним безусадним цементом, що виробляється промисловістю при відносно невеликій вартості, є портландцемент ГІР-2, модифікований сульфатзалізовміщуючою добавкою.
Отже, створення, високоміцних ремонтних бетонів модифікованих поверхнево-активними речовинами на основі безусадного цементу ГІР-2, із сульфатзалізовміщуючими сполуками, є актуальним завданням.
Зв’язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Робота була виконана на кафедрі технології будівельних конструкцій і виробів Київського національного університету будівництва і архітектури та у відділі технології виготовлення залізобетонних конструкцій Державного науково-дослідного інституту будівельних конструкцій Мінбуду України, у рамках договорів №.1184 “Разработка и исследование высокопрочного бетона для высотного монолитного домостроения” і №1408 “Дослідження властивостей сталефібробетону”.
Мета і задачі дослідження. Метою роботи є підвищення ефективності використання ремонтних бетонних сумішей з ГІР-2 та суперпластифікаторів і мінеральних добавок з урахуванням їх вибіркової дії на структуроутворення бетону.
Аналіз робіт дозволяє висунути гіпотезу про можливість одержання високоміцних бетонів для ремонту та відновлення залізобетонних конструкцій з пластифікованих високорухомих сумішей;
Для досягнення поставленої мети вирішувалися такі задачі:
- встановити вибір сировинних матеріалів для одержання високоміцного ремонтного бетону;
- дослідити взаємодію поверхнево-активних речовин з сульфатзалізовміщуючими добавками з цементом на їх основі;
- створити і оптимізувати склади ремонтних високоміцних бетонів на основі цементу ГІР-2;
- дослідити основні технологічні властивості ремонтних бетонних сумішей і бетонів на основі цементу ГІР-2;
- провести дослідно-промислове впровадження ремонтних високоміцних бетонів та встановити їх техніко-економічну ефективність.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 Реферат на тему: ПЛАСТИФІКОВАНІ БЕТОННІ СУМІШІ НА ОСНОВІ ГІР-2 ДЛЯ РЕМОНТУ І ВІДНОВЛЕННЯ ЗАЛІЗОБЕТОННИХ КОНСТРУКЦІЙ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок