Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ОБГРУНТУВАННЯ ПРИНЦИПІВ ЛІКУВАННЯ КЛІМАКТЕРИЧНОГО СИНДРОМУ У ЖІНОК З ДИСГОРМОНАЛЬНИМИ ЗАХВОРЮВАННЯМИ МОЛОЧНИХ ЗАЛОЗ

ОБГРУНТУВАННЯ ПРИНЦИПІВ ЛІКУВАННЯ КЛІМАКТЕРИЧНОГО СИНДРОМУ У ЖІНОК З ДИСГОРМОНАЛЬНИМИ ЗАХВОРЮВАННЯМИ МОЛОЧНИХ ЗАЛОЗ

Назва:
ОБГРУНТУВАННЯ ПРИНЦИПІВ ЛІКУВАННЯ КЛІМАКТЕРИЧНОГО СИНДРОМУ У ЖІНОК З ДИСГОРМОНАЛЬНИМИ ЗАХВОРЮВАННЯМИ МОЛОЧНИХ ЗАЛОЗ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
16,37 KB
Завантажень:
168
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
ІНСТИТУТ ПЕДIАТРІЇ, АКУШЕРСТВА ТА ГIНЕКОЛОГІЇ
АКАДЕМIЇ МЕДИЧНИХ НАУК УКРАЇНИ
ЄФІМЕНКО ОЛЬГА ОЛЕКСІЇВНА
УДК 618.173:618.19:612.621.31-08
ОБГРУНТУВАННЯ ПРИНЦИПІВ ЛІКУВАННЯ КЛІМАКТЕРИЧНОГО СИНДРОМУ У ЖІНОК З ДИСГОРМОНАЛЬНИМИ ЗАХВОРЮВАННЯМИ МОЛОЧНИХ ЗАЛОЗ
14.01.01 - акушерство та гiнекологiя
автореферат дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата медичних наук
Київ – 2005
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Інституті педіатрії, акушерства та гінекології АМН України.
Науковий керівник: доктор медичних наук, професор
Татарчук Тетяна Феофанівна,
Інституті педіатрії, акушерства та гінекології АМН України, завідуюча відділення ендокринної гінекології
Офіційні опоненти: доктор медичних наук, професор,
Воробйова Люся Іванівна,
Інститут онкології АМН України,
керівник відділу онкогінекології (Київ)
Доктор медичних наук, професор,
Член-кореспондент АМН України
Венцківський Борис Михайлович
Національного медичного Університету ім.О.О.Богомольця МОЗ України (Київ)
завідувач кафедрою акушерства та гінекології №1
Провідна установа: Київська медична академія післядипломної освіти ім. П.Л.Шупика МОЗ України, кафедра акушерства, гінекології № 1
Захист відбудеться “07” червня 2004 р. о 15.00 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.553.01 по захисту дисертацій на здобуття наукового ступеня доктора наук за спеціальностями “Педіатрія”, “Акушерство та гінекологія” при Інституті педіатрії, акушерства та гінекології АМН України (04050, м.Київ, вул.Мануїльського, 8).
З дисертацією можна ознайомитися у бібліотеці Інституту педіатрії, акушерства та гінекології АМН України (04050, м.Київ, вул.Мануїльського, 8).
Автореферат розісланий “ 04 ” травня 2005 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Л.В.Квашніна
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність роботи. За даними численних авторів, у 40-80% жінок клімактеричного віку спостерігаються тяжкі порушення стану здоров’я, обумовлені зниженням або ж повним виключенням функції яєчників, що часто призводить до зменшення продуктивності праці та соціальної дезадаптації жінок у віці їх потенційно найбільшої громадської активності (В.П.Сметник, В.І.Кулаков, 2001, W.Barry G. 1999, M.P.Warren, R.H.Ramos, 2000). Саме тому питання профілактики та лікування патології клімактеричного періоду з кожним роком стає більш актуальним.
Загальновідомо, що саме пери- та рання постменопауза є періодом найбільш виражених клінічних проявів клімактеричного синдрому (КС) з нейровегетативними та психопатологічними розладами, які потребують вчасної адекватної терапії, що полягає насамперед в корекції гормонального гомеостазу.
В той же час дисгормональні розлади, що викликають прояви клімактеричного синдрому призводять також до порушень циклічності фізіологічних процесів в усіх тканинах репродуктивної системи, які є органами мішенями статевих стероїдів, в тому числі в молочних залозах, внаслідок чого збільшується ризик розвитку дисгормональних захворювань.
Висока частота дисгормональних захворювань молочних залоз (ДЗМЗ) в пери- та ранній постменопаузі і потенційний ризик їх злоякісної трансформації зумовлюють значну актуальність вивчення особливостей перебігу клімактеричного періоду у даного контингенту жінок, і, зокрема розробки диференційованих методів лікування у них клімактеричного синдрому.
Незважаючи на широке впровадження геропротекторних програм із застосуванням як негормональних методів, так і особливо замісної гормональної терапії (ЗГТ), яка вважається "золотим стандартом" в лікуванні клімактеричного синдрому, ще й на сьогодні немає чітких рекомендацій та схем лікування клімактеричних порушень у жінок з дисгормональними захворюваннями молочних залоз.
Зв’язок з науковими програмами, планами, темами. Дослідження виконано згідно з планом науково-дослідної роботи, що проводиться у відділенні ендокринної гінекології ІПАГ АМНУ і є фрагментом НДР “Удосконалити методи профілактики та лікування дисгормональних захворювань матки і молочної залози у жінок перехідного віку та в різні фази клімактеричного періоду” (№ державної реєстрації 01.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 Реферат на тему: ОБГРУНТУВАННЯ ПРИНЦИПІВ ЛІКУВАННЯ КЛІМАКТЕРИЧНОГО СИНДРОМУ У ЖІНОК З ДИСГОРМОНАЛЬНИМИ ЗАХВОРЮВАННЯМИ МОЛОЧНИХ ЗАЛОЗ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок