Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> Несуча здатність похилих перерізів сталебетонних балок без зчеплення зовнішньої арматури з бетоном

Несуча здатність похилих перерізів сталебетонних балок без зчеплення зовнішньої арматури з бетоном

Назва:
Несуча здатність похилих перерізів сталебетонних балок без зчеплення зовнішньої арматури з бетоном
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
18,09 KB
Завантажень:
267
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
Національний університет “Львівська політехніка”
Ільницький Борис Мар’янович
УДК 624.012.035
Несуча здатність похилих перерізів сталебетонних балок без зчеплення зовнішньої арматури з бетоном
05.23.01 – Будівельні конструкції, будівлі і споруди
Автореферат дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Львів -2005


Дисертацією є рукопис
Робота виконана в Національному університеті “Львівська політехніка”
Міністерство освіти і науки України
Науковий керівник - Заслужений діяч науки і техніки України,
доктор технічних наук, професор
Клименко Федір Єлисейович,
професор кафедри “Будівельні конструкції та
мости” Національного університету “Львівська
політехніка”
Офіційні опоненти:
- д.т.н. професор Кінаш Р.І., Національний університет “Львівська політехніка”, зав. кафедрою архітектурних конструкцій, м. Львів.
- к.т.н. доцент Шмиг Р.А., Львівський державний аграрний університет, кафедра будівельних конструкцій, м. Львів
Провідна установа- Національний університет водного господарства та природокористування, кафедра інженерних конструкцій, м. Рівне.
Захист відбудеться “10” лютого 2005 року о 1500 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К 35.052.11 у Національному університеті “Львівська політехніка” (79013, м. Львів, вул. С. Бендери, 12 кім. 226)
З дисертацією можна ознайомитися у бібліотеці Національного університету “Львівська політехніка” (79013, м. Львів, вул. Професорська, 1)
Автореферат розісланий “ 4 ” січня 2005 р.
Вчений секретар спеціалізованої
вченої ради Петришин Г.П.
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність роботи. Зменшення металомісткості та вдосконалення технології виготовлення залізобетонних конструкцій є важливою проблемою сучасного будівництва. Одним із методів досягнення зменшення металомісткості залізобетонних конструкцій в практиці будівництва є застосування зовнішнього стрічкового армування. Вико-ристання зовнішнього стрічкового армування в сталебетонних елементах збільшує робочу висоту поперечного перерізу, виключає необхідність багаторядного розміщення стержнів по висоті перерізу, що приводить до економії сталі.
В зв’язку з відсутністю зовнішньої стрічкової арматури періодичного профілю сумісна робота гладкої стрічкової арматури і бетону забезпечується в даний час лише поперечними стержнями привареними до неї в тавр з певним кроком по довжині контакту. Приварка вертикальних поперечних стержнів до стрічкової арматури в сталебетонних балках, як і приварка поперечних стержнів до повздовжніх стержнів, в залізобетонних балках потребує не тільки спеціального технологічного обладнання, а й відповідних матеріальних затрат.
Для досягнення економії сталі і здешевлення технології виготовлення сталебетонних балок назріла потреба досліджувати конструктивне рішення балки як без приєднання поперечної стержневої арматури до гладкої стрічкової, так і без зчеплення її з бетоном по довжині контакту. Дане конструктивне рішення можливе при наявності жорстких торцевих упорів на кінцях зовнішньої гладкої арматури.
Одночасно, зовнішнє стрічкове армування без зчеплення з бетоном дозволяє посилювати існуючі залізобетонні конструкції. Додаткового спрощення технології посилення існуючих залізобетонних конструкцій та скорочення часу на посилення можна досягнути використанням стрічок з композитного матеріалу, які мають малу власну вагу і легко закріплюються до залізобетонної балочної конструкції за допомогою клею. Крім того, як і для залізобетонних конструкцій, розвиток теорії та методів розрахунку міцності, ширини розкриття тріщин та деформативності елементів із зовнішнім стрічковим армуванням при дії поперечних сил має велике значення. Ця проблема охоплює практично всі конструкції із зовнішнім стрічковим армуванням, визначає кількість поперечної арматури, розміри поперечного перерізу.
Зв’язок роботи з науковими програмами. Тема дисертаційної роботи є складовою частиною науково-дослідної роботи кафедри “Будівельні конструкції та мости”, науково-технічних досліджень лабораторії ГНДВЛ-105, а також є складовою частиною науково-технічної програми №0193U029514 “Розробка сталебетонних балок зниженої металомісткості для покрівель виробничих, цивільних, сільськогосподарських будівель та їх теоретико-експериментальне дослідження”.

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
Реферат на тему: Несуча здатність похилих перерізів сталебетонних балок без зчеплення зовнішньої арматури з бетоном

BR.com.ua © 1999-2019 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок