Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> СИНТЕЗ СИСТЕМИ ДІАГНОСТИКИ УПРАВЛІННЯ ФІНАНСОВОЮ ДІЯЛЬНІСТЮ ПІДПРИЄМСТВА

СИНТЕЗ СИСТЕМИ ДІАГНОСТИКИ УПРАВЛІННЯ ФІНАНСОВОЮ ДІЯЛЬНІСТЮ ПІДПРИЄМСТВА

Назва:
СИНТЕЗ СИСТЕМИ ДІАГНОСТИКИ УПРАВЛІННЯ ФІНАНСОВОЮ ДІЯЛЬНІСТЮ ПІДПРИЄМСТВА
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
14,43 KB
Завантажень:
33
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ
ДОНЕЦЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
Андрєєва Вікторія Геннадіївна
УДК 658.15+65.012.12
СИНТЕЗ СИСТЕМИ ДІАГНОСТИКИ УПРАВЛІННЯ
ФІНАНСОВОЮ ДІЯЛЬНІСТЮ ПІДПРИЄМСТВА
Спеціальність 08.06.01 – Економіка, організація і управління підприємствами
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Донецьк - 2004


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана на кафедрі фінансів і банківської справи Донецького національного університету Міністерства освіти і науки України (м. Донецьк).
Науковий керівник – доктор економічних наук, професор
Єгоров Петро Володимирович,
Донецький національний університет
Міністерства освіти і науки України (м. Донецьк),
декан обліково-фінансового факультету,
завідувач кафедри фінансів і банківської справи
Офіційні опоненти:
доктор економічних наук, професор Берсуцький Яків Григорович, Донецький університет економіки та права (м. Донецьк), ректор
кандидат економічних наук, доцент Сайгина Тетяна Борисівна, Донецький національний технічний університет Міністерства освіти і науки України (м. Донецьк), доцент кафедри фінансів і банківської справи.
Провідна установа:
Східноукраїнський національний університет ім. Володимира Даля Міністерства освіти і науки України (м. Луганськ), кафедра менеджменту.
Захист відбудеться 5 жовтня 2004 р. о 14 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 11.051.01 у Донецькому національному університеті Міністерства освіти і науки України за адресою: 83015, м. Донецьк, вул. Челюскінців, 198-а, великий зал засідань.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Донецького національного університету Міністерства освіти і науки України за адресою: 83055, м. Донецьк, вул. Університетська, 24.
Автореферат розісланий 3 вересня 2004 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Овечко Г.С.
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Мікро- і макроекономічні умови сучасного розвитку концепції ринкового господарювання постійно ускладнюються, особливо щодо вирішення фінансових проблем підприємств, це обумовлює пошук нових методів та підходів, які дозволять ефективно реагувати на зміни як зовнішнього, так і внутрішнього їх середовища. У даних умовах пріоритетну увагу варто приділяти управлінню фінансовою діяльністю як найбільш складній і відповідальній ланці в системі управління різними аспектами діяльності будь-якого підприємства. Так, один з найважливіших показників функціонування підприємств - рентабельність операційної діяльності на промислових підприємствах України за 2000-2002 роки знизився з 4,6% до 2,6%, більш ніж 40% підприємств є збитковими.
Розв’язанню означеної проблеми може сприяти впровадження системи діагностики управління фінансовою діяльністю підприємства, яка побудована на принципово новій протипроблемній концепції управління. Така система забезпечує комплексне виявлення, аналіз, усунення та прогнозування проблем підприємства з метою забезпечення прийняття випереджальних управлінських рішень, спрямованих на досягнення його стратегічних і тактичних цілей.
Значний внесок у дослідження даної наукової проблеми зробили вітчизняні й зарубіжні вчені: Т.Б. Бердникова, Я.Г. Берсуцький, І.О. Бланк, О.С. Вартанов, О.П. Градов, П.В. Єгоров, В.В. Ковальов, Е.М. Коротков, Б.Г. Литвак, Ю.Г. Лисенко, Г.В. Савицька, Н.Г. Чумаченко, А.Д. Шеремет, Дж. Ван Хорн, Б. Коласс, Т. Пітерс, Р. Уотерман і інші. Однак проведені дослідження показали, що в науковій літературі розкриваються тільки окремі аспекти діагностики, причому найчастіше діагностика визначається як напрямок економічного аналізу, що значною мірою звужує цільову спрямованість і сферу її дії. Звідси, як правило, слідкує відсутність комплексності та системності при дослідженні діагностики управління фінансовою діяльністю підприємства.
Таким чином, неоднозначність теоретичного обґрунтування і нестача відповідних практичних розробок в області діагностики управління фінансовою діяльністю підприємства з позицій системного підходу й обумовили вибір теми дисертації та її актуальність.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 Реферат на тему: СИНТЕЗ СИСТЕМИ ДІАГНОСТИКИ УПРАВЛІННЯ ФІНАНСОВОЮ ДІЯЛЬНІСТЮ ПІДПРИЄМСТВА

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок