Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> Українською реферат: ОРГАНІЗАЦІЙНІ ТА ДОГОВІРНО-РЕГУЛЯТОРНІ МЕХАНІЗМИ ВЗАЄМОВІДНОСИН УКРАЇНСЬКОЇ ДЕРЖАВИ І ЗАКОРДОННОГО УКРАЇНСТВА

ОРГАНІЗАЦІЙНІ ТА ДОГОВІРНО-РЕГУЛЯТОРНІ МЕХАНІЗМИ ВЗАЄМОВІДНОСИН УКРАЇНСЬКОЇ ДЕРЖАВИ І ЗАКОРДОННОГО УКРАЇНСТВА / сторінка 12

Назва:
ОРГАНІЗАЦІЙНІ ТА ДОГОВІРНО-РЕГУЛЯТОРНІ МЕХАНІЗМИ ВЗАЄМОВІДНОСИН УКРАЇНСЬКОЇ ДЕРЖАВИ І ЗАКОРДОННОГО УКРАЇНСТВА
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
42,25 KB
Завантажень:
458
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25 

У другому розділі – “Договірно-правове регулювання розбудови націо-наль-но-державницьких відносин із закордонним українством” – досліджується специфіка договірної та правової бази щодо регулювання відносин із закордонним українством, особливості законодавства країн перебування, можливості вироблення практичних механізмів сприяння у задоволенні всього комплексу потреб. З огляду на особливості різних закордонних частин українського етносу, правила і норми стосунків з ним характеризуються багатовимірністю і різноманітністю. Участь однієї сторони, країни походження, є необхідною, але недостатньою умовою розвитку відносин. Мають спрацьо-вувати правові механізми країн перебування та міжнародне законодавство. На перший план виходять законодавчі акти не прямої дії, а засновані на договірній базі, які передбачають врахування різних точок зору та досягнення консенсусу із спірних питань.
Важливою умовою взаємовідносин є визначення міри і правових меж участі Української держави у формуванні самосвідомості та забезпеченні життєдіяльності закордонного українства й участі закордонного українства в українському державотворенні та державотворенні країн перебування. Цей процес багатовекторний. Його окреслення, бачення спрямованості може пом’якшувати вплив негативних факторів, запобігати процесам дезінтеграції та асиміляції наших співвітчизників і водночас сприятиме розбудові диферен-ційованих підходів до співробітництва з урахуванням: а) стратегії української національної політики, внутрішньої економічної та соціальної ситуації; б) ціліс-ності процесу розвитку української нації і особливостей в її окремих скла-дових; в) змінності процесів у закордонному українстві, у результаті його взаємодій і взаємовпливів із державними структурами, громадськими інституціями, політичними партіями; г) історичного досвіду та традицій.
Доведено, що чинник розвитку правової бази як один з головних впливає на процеси самоідентифікації, обґрунтованості та керованості взаємодій, диференціації підходів, досягнення загальнонаціонального консенсусу.
Найповніше на сприяння закордонному українству зорієнтований Закон України “Про правовий статус закордонних українців”.
Важливим є положення про створення при Кабінеті Міністрів України Національної комісії з питань закордонних українців.
Дає аргументи і створює можливості для захисту інтересів закордонних українців також дотримання законодавчо визначеної позиції держави до представників інших етносів у внутрішньому вимірі.
Управління взаємодією із закордонним українством в дисертації визначається як комплексне, різнобічне і цілеспрямоване регулювання відносин з метою задоволення їх потреб і сприяння з їхнього боку державотворенню на основі договірної бази, міжнародного законодавства, створення комісій, міждержавних робочих груп тощо.
Складність управління полягає як у підготовці управлінських рішень, так і в їх реалізації.
Управлінські функції виконують комісії з питань закордонних українців при урядах, структурні підрозділи міністерств, змішані двосторонні комісії, які передбачають участь державних, регіональних органів влади, міждержавних структур та організацій самого закордонного українства і можливість обго-ворення проблем та проведення заходів, на яких приймаються рішення.
Найбільш прийнятною формою управління відносинами із закордонним українством є децентралізована, на основі участі в управлінні багатьох не підпорядкованих одна одній структур; делегування повноважень; самостійності товариств щодо форм, методів, термінів реалізації рішень; дотримання законодавства країн - учасників прийняття управлінських рішень; партнерських відносин між суб’єктами і об’єктами управлінського процесу; демократичності прийняття рішень на форумах, з’їздах, конференціях, засіданнях; прозорості фінансових і матеріальних ресурсів для забезпечення реалізації рішень.
Дещо інші підходи в системі роботи із закордонним українством передбачає контроль виконання рішень. Насамперед він є демократичним, що означає: навчання виконавців; обговорення ходу виконання на засіданнях колегіальних органів; добровільну участь широкого кола виконавців; сприяння процесу виконання з боку відповідних керівних органів; відсутність адміні-стративних та інших стягнень за невиконання; заохочення виконавців за якісну роботу; врахування кращого досвіду роботи та його поширення.

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25 
Реферат на тему: ОРГАНІЗАЦІЙНІ ТА ДОГОВІРНО-РЕГУЛЯТОРНІ МЕХАНІЗМИ ВЗАЄМОВІДНОСИН УКРАЇНСЬКОЇ ДЕРЖАВИ І ЗАКОРДОННОГО УКРАЇНСТВА

BR.com.ua © 1999-2019 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок