Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> реферат українською мовою: ОРГАНІЗАЦІЙНІ ТА ДОГОВІРНО-РЕГУЛЯТОРНІ МЕХАНІЗМИ ВЗАЄМОВІДНОСИН УКРАЇНСЬКОЇ ДЕРЖАВИ І ЗАКОРДОННОГО УКРАЇНСТВА

ОРГАНІЗАЦІЙНІ ТА ДОГОВІРНО-РЕГУЛЯТОРНІ МЕХАНІЗМИ ВЗАЄМОВІДНОСИН УКРАЇНСЬКОЇ ДЕРЖАВИ І ЗАКОРДОННОГО УКРАЇНСТВА / сторінка 13

Назва:
ОРГАНІЗАЦІЙНІ ТА ДОГОВІРНО-РЕГУЛЯТОРНІ МЕХАНІЗМИ ВЗАЄМОВІДНОСИН УКРАЇНСЬКОЇ ДЕРЖАВИ І ЗАКОРДОННОГО УКРАЇНСТВА
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
42,25 KB
Завантажень:
458
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25 

Основним методом, який визначає характер взаємодії із закордонним українством, є доктринарний, що передбачає діяльність на основі певних між-на-родних правил та двосторонніх і багатосторонніх домовленостей.
На першому етапі формування взаємовідносин головним завданням є створення організаційних структур та формування механізмів їх діяльності. Потім виникає потреба в модернізації управління, тобто зміні певних ланок, які не приводили до якісних перетворень усієї системи взаємодії із закордонним українством і в його середовищі. В цей час важливим є поєднання модернізації і модифікації взаємовідносин, які передбачають зміну структури, впровадження нових форм таких організаційних механізмів, які відкривають простір для розвитку відносин на якісно вищому рівні.
На розвиток закордонного українства впливають міждержавні зв’язки, які базуються на міжнародному праві, використанні напрацьованого світовою спільнотою досвіду, зорієнтовані на пріоритет надання йому допомоги у задоволенні потреб, вираженні своєї самобутності, самоствердженні, збагаченні національної культури.
Роль закордонного українства в міжнародних відносинах Української держави може зростати в таких напрямах: проведенні економічних та культурологічних заходів з метою ознайомлення з досягненнями нашої держави; ініціюванні прийняття законодавчо-нормативних актів, рішень органів влади; участі у підготовці й укладенні договорів щодо співробітництва; сприянні трудовій міграції, допомозі співвітчизникам в адаптації за кордоном та інших.
Третій розділ – “Фактор середовища проживання у процесах взаємо-розвитку материкової і закордонної частин українства” – присвячено розгляду закордонного українства в конкретних умовах та впливу управлін-ських механізмів країн проживання на процеси взаємовідносин материкової і закордонної частин українства.
Сучасні відносини Української держави і закордонного українства несуть на собі відбиток кардинальних політичних, економічних, соціальних змін пострадянського періоду. Та частина українства, яка була закордонною, отримала нові можливості для розвитку взаємовідносин, а та, яка стала закордонною, шукає свій шлях до їх налагодження.
В цей період важливо формувати такі механізми взаємовідносин всіх ча-стин українського етносу між собою, з національними меншинами країн пере-бу-вання, які б не призводили до міжетнічних незручностей, не супро-воджувались конфліктами, не намагались би виходити за рамки міжнародного права щодо територіального, етнографічного і державного устрою.
Для пояснення суті відносин із закордонним українством в дисертації досліджуються фактори, які за умов відірваності від материнської країни формують субкультуру, риси характеру, особливості мови, побуту, притаманні тільки українству конкретної країни перебування, оскільки важливо знати, наскільки український етнос за кордоном вбирає в себе елементи інших культур і наскільки вони впливають на його самобутність та формування відносин з етнічним українством.
Не менший вплив на взаємовідносини справляють історична традиція, сучасні політичні, економічні, гуманітарні взаємодії, які найбільш повно реалізуються через контакти на рівні держав, громадських інституцій та безпосередньо українців. Останнім часом зростає роль особливостей країн перебування, унікальність співжиття українців з корінними етносами щодо підстав для самоідентифікації та національного розвитку.
Виходячи з мети дисертації за основу взято вивчення всього комплексу умов для проживання і самореалізації українців: національних, державо-становчих, соціально-культурних, релігійних та інших за країною перебування, в даному разі умов Білорусі.
Особливості білоруського середовища для українців полягають у тому, що ці народи - сусіди, за всіх часів мали суміжні території. Життя всіх поколінь українців і білорусів відбувалось разом або поруч. Головною ознакою відносин було і залишається добросусідство. В таких умовах взаєморозвиток матери-кового і закордонного українства може забезпечуватись повноцінно.

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25 
Реферат на тему: ОРГАНІЗАЦІЙНІ ТА ДОГОВІРНО-РЕГУЛЯТОРНІ МЕХАНІЗМИ ВЗАЄМОВІДНОСИН УКРАЇНСЬКОЇ ДЕРЖАВИ І ЗАКОРДОННОГО УКРАЇНСТВА

BR.com.ua © 1999-2019 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок