Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ОРГАНІЗАЦІЙНІ ТА ДОГОВІРНО-РЕГУЛЯТОРНІ МЕХАНІЗМИ ВЗАЄМОВІДНОСИН УКРАЇНСЬКОЇ ДЕРЖАВИ І ЗАКОРДОННОГО УКРАЇНСТВА

ОРГАНІЗАЦІЙНІ ТА ДОГОВІРНО-РЕГУЛЯТОРНІ МЕХАНІЗМИ ВЗАЄМОВІДНОСИН УКРАЇНСЬКОЇ ДЕРЖАВИ І ЗАКОРДОННОГО УКРАЇНСТВА / сторінка 15

Назва:
ОРГАНІЗАЦІЙНІ ТА ДОГОВІРНО-РЕГУЛЯТОРНІ МЕХАНІЗМИ ВЗАЄМОВІДНОСИН УКРАЇНСЬКОЇ ДЕРЖАВИ І ЗАКОРДОННОГО УКРАЇНСТВА
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
42,25 KB
Завантажень:
458
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25 

Будь-яка частина українства являє собою общинно-групову національно-соціальну систему, яка складається з індивідуумів з характерними особливостями і визначальними національними рисами та ментальними, мовними, культурними ознаками, які і об’єднують їх у спільноту, тобто в основу об’єднання закордонного українства в систему, структуризації і диференціації покладена національна компонента.
В дисертації зазначається, що за кардинальної зміни світопорядку відкрився простір для об’єднання зусиль всіх частин українства у державотворенні і широкі можливості розбудови організаційної системи та розширення управлінських механізмів реалізації планів та намагань.
До об’єктивних передумов становлення, об’єднання та згуртування закордонного українства слід віднести: проголошення незалежної Української держави; внесення положень щодо статусу національних меншин та закордонних українців до її Конституції; створення відповідної законодавчої бази; підготовку i підписання двосторонніх угод з питань забезпечення прав закордонних співвітчизників.
Суб’єктивними передумовами формування організацій, перш за все, є духовна єдність українців з Батьківщиною, наявність значної кількості українських активістів, які зацікавлено включаються в процеси самоорганізації, бажають допомогти у становленні незалежності України, тяжіння до співпраці між собою діаспор різних країн, в тому числі західної, яка має великий досвід, і східної, яка тільки формується.
Закордонне українство належить до об’єктів, які прямо не підпорядковані Українській державі. Організації закордонного українства перебувають і функціонують в іншому правовому, політичному, економічному, соціальному, гуманітарному просторі.
Функція взаємодії з ним зводиться до застосування механізмів обопільного сприяння.
Організаційний та консолідаційний сегмент відносин формується на основі системно-функціонального принципу. А найбільш ефективним методом реалізації сприяння є програмно-цільовий. У даному випадку програми є документом багатьох суб’єктів, особливістю яких є застосування договірних механізмів щодо постановки і досягнення цілей, їх підтримки всіма учасниками процесу, узгодження шляхів реалізації і конкретних витрат кожної із сторін, визначення виконавців та термінів. Програми взаємодії із закордонним українством мають різні рівні формування і реалізації – національний, державний, регіональний, місцевий, а також національних товариств і організацій. Найвагоміші серед них національні та державні програми, які орієнтують український загал за кордоном на досягнення наступних цілей – консолідацію, пробудження і розвиток національної свідомості, збереження традицій, вживання мови і культури, підтримку та розвиток зв’язків з Українською державою, участі в її розбудові.
Найдієвішим механізмом реалізації виступають двосторонні міждержавні комісії, приклад якої наведено на рис. 1.
 
Рис. 1. Схема створюваної українсько-білоруської комісії
Участь Української держави в допомозі щодо створення і розвитку громадських структур полягає в наступному: аналізі цілей товариств щодо їх відповідності законодавству; сприянні у розробці статутів, програм діяльності, наданні юридичної допомоги; застосуванні системи заохочень і нагороджень; взаємодії без ознак формальностей на основі бесід, зустрічей, консультацій тощо; допомозі з питань формування, підготовки, навчання еліти українства; створенні умов і підстав для гордості за належність до української нації; обгрунтованому наголошенні на важливості і актуальності для України структур українства як пріоритету взаємовідносин; адекватності реакції на ситуації, в яких українцям за кордоном необхідна допомога держави.
Для закордонних українців важливою є здатність організаційних структур виконувати конкретні потрібні їм функції. Як приклад наводиться системно-функціональна схема організаційної структури українців Білорусі (рис. 2).
 
Рис. 2. Системно-функціональна схема організаційної структури українців Білорусі
До організаційних громадських структур закордонного українства слід віднести: громадські асоціації, об’єднання, товариства; освітні заклади; інформаційні засоби; благодійницькі організації; клуби друзів України; культурно-мистецькі колективи та інші.

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25 
Реферат на тему: ОРГАНІЗАЦІЙНІ ТА ДОГОВІРНО-РЕГУЛЯТОРНІ МЕХАНІЗМИ ВЗАЄМОВІДНОСИН УКРАЇНСЬКОЇ ДЕРЖАВИ І ЗАКОРДОННОГО УКРАЇНСТВА

BR.com.ua © 1999-2019 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок