Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> Безкоштовно реферат скачати: ОРГАНІЗАЦІЙНІ ТА ДОГОВІРНО-РЕГУЛЯТОРНІ МЕХАНІЗМИ ВЗАЄМОВІДНОСИН УКРАЇНСЬКОЇ ДЕРЖАВИ І ЗАКОРДОННОГО УКРАЇНСТВА

ОРГАНІЗАЦІЙНІ ТА ДОГОВІРНО-РЕГУЛЯТОРНІ МЕХАНІЗМИ ВЗАЄМОВІДНОСИН УКРАЇНСЬКОЇ ДЕРЖАВИ І ЗАКОРДОННОГО УКРАЇНСТВА / сторінка 23

Назва:
ОРГАНІЗАЦІЙНІ ТА ДОГОВІРНО-РЕГУЛЯТОРНІ МЕХАНІЗМИ ВЗАЄМОВІДНОСИН УКРАЇНСЬКОЇ ДЕРЖАВИ І ЗАКОРДОННОГО УКРАЇНСТВА
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
42,25 KB
Завантажень:
458
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25 
М. Організаційні та договірно-регуляторні механізми взаємовідносин Української держави і закордонного українства. – Рукопис.
Дисертація на здобуття наукового ступеня доктора наук з державного управління за спеціальністю 25.00.02. – механізми державного управління. – Національна академія державного управління при Президентові України. – Київ, 2005.
Дисертація містить розробку цілісної системи поглядів на взаємовідносини Української держави і закордонного українства, обґрунтування визначальної ролі у їх формуванні і розвитку організаційних та договірно-регуляторних механізмів. Закордонне українство розглядається як суспільна система, сформована на основі національного самоусвідомлення, яка перебуває у стані взаєморозвитку і взаємодії з Українською державою. На основі аналізу історичної ретроспективи розвитку закордонного українства та його становища в сучасний період доведено, що воно є значним і значущим фактором національного відродження, має духовні і матеріальні підстави та засоби позитивного впливу на українське державотворення. Робиться висновок, що взаємовідносини з українським етносом, який перебуває за кордоном, необхідно будувати на принципі взаємності, врахуванні його особливостей за країнами перебування, мотивів набуття статусу закордонності. В дисертації загальна парадигма розвитку взаємодії Української держави і закордонного українства розглядається в конкретному контексті. Продукуючи ідею важливості всіх складових закордонного українства, автором за основу дослідження взято українців Білорусі, використано наукові матеріали щодо становища українців Росії, Казахстану, Молдови, Киргизстану. Оскільки західне українство вивчене більш предметно і має тривалий досвід проживання за кордоном, до узагальнень долучені висновки наукових праць щодо українців Канади, США та інших західних країн.
Предметно аналізуються законодавчі та договірно-регуляторні механізми. Вивчається організаційно-управлінський вимір консолідаційних процесів, передумови, тенденції розвитку закордонного українства. Визначаються громадсько-суспільні та соціально-культурні чинники впливу на реалізацію конституційних положень щодо сприяння закордонному українству у задоволенні культурних, освітніх, інформаційних та інших потреб. Доводиться, що найбільш ефективним щодо організації співпраці є програмно-цільовий метод та системно-функціональний підхід. Запропоновано проведення спільних широкоформатних заходів, які найкраще сприяють формуванню іміджу Української держави за кордоном та задоволенню потреб закордонного українства.
Ключові слова: закордонне українство, Українська держава, діаспора, спільнота, самоідентифікація, взаємовідносини, механізми, засади, національна ідея, концепція, управління, регулювання, організація та консолідація, потреби, правова та договірна база, тенденції, особливості, методи, функції, аспекти, фактори, духовність, національні процеси.
Вдовенко С.М. Организационные и договорно-регуляторные механизмы взаимоотношений Украинского государства и зарубежного украинства. – Рукопись.
Диссертация на соискание ученой степени доктора наук государственного управления по специальности 25.00.02. – механизмы государственного управления. – Национальная академия государственного управления при Президенте Украины. – Киев, 2005.
Диссертация содержит разработку целостной системы взглядов на взаимоотношения Украинского государства и зарубежного украинства, обоснование определяющей роли в их формировании и развитии организационных и договорно-регуляторных механизмов. Зарубежное украинство рассматривается как общественная система, сформированная на основании национального самосознания, которая находится в положении взаиморазвития и взаимодействия с Украинским государством. На основе анализа исторической ретроспективы развития зарубежного украинства и его положения в современный период доказано, что оно является значительным и значимым фактором национального возрождения, имеет духовные и материальные предпосылки и средства положительного влияния на украинское государственное строительство.

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25 
Реферат на тему: ОРГАНІЗАЦІЙНІ ТА ДОГОВІРНО-РЕГУЛЯТОРНІ МЕХАНІЗМИ ВЗАЄМОВІДНОСИН УКРАЇНСЬКОЇ ДЕРЖАВИ І ЗАКОРДОННОГО УКРАЇНСТВА

BR.com.ua © 1999-2019 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок