Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> УПРАВЛІННЯ МАРКЕТИНГОМ ОСВІТНІХ ПОСЛУГ В ОРГАНІЗАЦІЯХ НАВЧАЛЬНО-КУРСОВОЇ МЕРЕЖІ АПК

УПРАВЛІННЯ МАРКЕТИНГОМ ОСВІТНІХ ПОСЛУГ В ОРГАНІЗАЦІЯХ НАВЧАЛЬНО-КУРСОВОЇ МЕРЕЖІ АПК

Назва:
УПРАВЛІННЯ МАРКЕТИНГОМ ОСВІТНІХ ПОСЛУГ В ОРГАНІЗАЦІЯХ НАВЧАЛЬНО-КУРСОВОЇ МЕРЕЖІ АПК
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
15,67 KB
Завантажень:
44
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
НАЦІОНАЛЬНИЙ АГРАРНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
Чигасов Сергій Георгійович
УДК 377.44: 631.1.027
УПРАВЛІННЯ МАРКЕТИНГОМ ОСВІТНІХ ПОСЛУГ
В ОРГАНІЗАЦІЯХ НАВЧАЛЬНО-КУРСОВОЇ МЕРЕЖІ АПК
08.06.01 – економіка, організація і управління підприємствами
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
 
Київ – 2003


Дисертацією є рукопис
Робота виконана в Національному аграрному університеті Кабінету Міністрів України
Науковий керівник – доктор економічних наук, професор
Гудзинський Олексій Дмитрович,
Національний аграрний університет,
професор кафедри менеджменту
Офіційні опоненти: доктор економічних наук, професор
Заїнчковський Анатолій Олександрович,
Національний університет харчових технологій,
завідувач кафедри економіки і права
кандидат економічних наук, доцент
Писаренко Володимир Вікторович,
Полтавська державна аграрна академія,
виконуючий обов’язки завідувача кафедри
ринкових відносин і маркетингу
Провідна установа – Подільська державна аграрно-технічна академія
Міністерства аграрної політики України,
кафедра менеджменту і маркетингу,
м. Кам’янець-Подільський Хмельницької області
Захист відбудеться “12” червня 2003 року о 14 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К 26.004.01 у Національному аграрному університеті за адресою: 03041, м. Київ-41, вул. Героїв Оборони, 15, навчальний корпус 3, аудиторія 65
З дисертацією можна ознайомитися в бібліотеці Національного аграрного університету за адресою: 03041, м. Київ-41, вул. Героїв Оборони, 13, навчальний корпус 4, к.41
Автореферат розісланий “ 7 ” травня 2003 року
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Балановська Т.І.


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Аграрно-промисловий комплекс – стратегічно важлива галузь економіки України, яка має виняткове значення як з позицій продовольчої безпеки, так і соціальної зайнятості майже третини населення країни.
На сучасному етапі соціально-економічних перетворень, з врахуванням реальних потреб ринку праці, кадровий потенціал є головним фактором інноваційного розвитку.
Виняткову роль в забезпеченні відтворення трудових ресурсів відіграє система професійно-технічної освіти.
Реалії ринкових перетворень ставлять на порядок денний питання адекватності якості підготовки кваліфікованих робочих кадрів соціальним та економічним потребам аграрної галузі. Аналіз даних останнього десятиріччя вказує на критичний стан існуючої системи професійно-технічної освіти в АПК, про що свідчать скорочення кількості навчальних закладів, зменшення контингенту прийому і чисельності слухачів, високий рівень безробіття серед випускників.
В наукових публікаціях, які присвячені проблемі ефективності освіти, переважають чотири види підходів: психологічний, педагогічний, соціологічний, економічний. Нами пропонується маркетинговий підхід до підвищення ефективності діяльності організації навчально-курсової мережі АПК, застосування якого веде до удосконалення механізму взаємовідносин основних учасників ринку професійно-технічних освітніх послуг.
Огляд літературних джерел показує, що надання освітніх послуг – принципово новий, пошуковий напрям маркетингу не тільки в Україні, але й в країнах з розвиненою системою економічних відносин. Значний внесок у розвиток теоретичних аспектів маркетингу освіти зробили зарубіжні і вітчизняні вчені, серед яких: В.Я.Афанасьєв, П.Блау, В.П.Бугаков, О.Д.Гудзинський, Й.С.Завадський, А.О.Заінчковський, Г.Г.Кірейцев, К.В.Корсак, Ф.Котлер, М.Й.Малік, Г.Мінцберг, Н.К.Мойсеєва, Т.Є.Оболенська, А.П.Панкрухін, Р.Патора, Н.Н.Пискунова, В.К.Савчук, О.В.Сагінова, О.М.Стрижов, В.В.Черкасов, Г.В.Щокін та інші. Разом з тим, більшість праць носять фрагментарний характер і присвячені дослідженню специфічних питань маркетингу вищої освіти.
Відсутність науково обґрунтованої концепції маркетингу професійно-технічної освіти в АПК, необхідність у методологічній експлікації, розробці і впровадженні результативної системи управління маркетингом в закладах навчально-курсової мережі підтверджують актуальність теми і цільову спрямованість дисертації.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 Реферат на тему: УПРАВЛІННЯ МАРКЕТИНГОМ ОСВІТНІХ ПОСЛУГ В ОРГАНІЗАЦІЯХ НАВЧАЛЬНО-КУРСОВОЇ МЕРЕЖІ АПК

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок