Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ФІСКАЛЬНА ПОЛІТИКА ТА ЇЇ РОЛЬ В РОЗВИТКУ НАЦІОНАЛЬНОГО ТОВАРНОГО ВИРОБНИЦТВА

ФІСКАЛЬНА ПОЛІТИКА ТА ЇЇ РОЛЬ В РОЗВИТКУ НАЦІОНАЛЬНОГО ТОВАРНОГО ВИРОБНИЦТВА

Назва:
ФІСКАЛЬНА ПОЛІТИКА ТА ЇЇ РОЛЬ В РОЗВИТКУ НАЦІОНАЛЬНОГО ТОВАРНОГО ВИРОБНИЦТВА
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
19,18 KB
Завантажень:
279
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
Міністерство освіти і науки України
Національна Гірнича академія України
Білоцерківець Володимир Вікторович
УДК 336.2:330.1.101
ФІСКАЛЬНА ПОЛІТИКА ТА ЇЇ РОЛЬ В РОЗВИТКУ
НАЦІОНАЛЬНОГО ТОВАРНОГО ВИРОБНИЦТВА
08.01.01 - Економічна теорія
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Дніпропетровськ-2001


Дисертацією є рукопис
Робота виконана на кафедрі політичної економії Національної металургійної академії України (м. Дніпропетровськ), Міністерство освіти і науки України.
Науковий керівник:
доктор економічних наук, професор Тарасевич Віктор Миколайович, Національна металургійна академія України Міністерства освіти і науки України (м. Дніпропетровськ), завідувач кафедри політичної економії.
Офіційні опоненти:
-
доктор економічних наук, професор Петруня Юрій Євгенович, Національна гірнича академія України Міністерства освіти і науки України (м.Дніпропетровськ), професор кафедри економічної теорії та основ підприємництва;
-
кандидат економічних наук, доцент Єфремова Ніна Федорівна, Дніпродзержинський державний технічний університет Міністерства освіти і науки України (м. Дніпродзержинськ), завідувач кафедри політичної економії і фінансів.
Провідна установа:
Інститут економіки Національної академії наук України (м. Київ), відділ теоретичних проблем регулювання економіки.
Захист відбудеться “ 23 ” березня 2001 р. о 14 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К.08.080.01 у Національній гірничій академії України Міністерства освіти і науки України за адресою: 49027, м.Дніпропетровськ, пр. К.Маркса, 19, кім. 1/102.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Національної гірничої академії України Міністерства освіти і науки України за адресою: 49027, м.Дніпропетровськ, пр.К.Маркса, 19.
Автореферат розісланий “ 21 ” лютого 2001 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради О.П. Грідін


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА ДИСЕРТАЦІЇ
Актуальність теми дослідження. Розбудова незалежної держави, її становлення як розвинутої європейської країни, добробут українського народу невід’ємно пов’язані із забезпеченням сталого економічного зростання, зміцненням національного товарного виробництва. Отриманий Україною в спадок від СРСР виробничий потенціал являв собою фрагмент загальнорадянського виробництва, значна частина котрого не мала перспектив щодо подальшого розвитку. В умовах ринкових перетворень відкритої форми набули притаманні йому негативні явища на зразок патерналізму, значної псевдозайнятості, неефективності організації та іммобільності виробничого процесу, які гальмуюче вплинули на економічний розвиток.
Зрозуміло, це вимагає кардинальних змін в діяльності державних інституцій, як запоруки прискорення процесів послідовної трансформації життєздатних фрагментів в національне виробництво. І найпридатнішими серед можливих засобів державного впливу на таке перетворення на поточний момент видаються методи фіскального регулювання.
Незважаючи на широке коло досліджень впливу фіскальних регуляторів на розвиток виробництва, відкритими залишаються питання щодо чіткого визначення ролі фіскальної політики в розв’язанні проблеми становлення національного товарного виробництва, цільові напрямки її проведення, особливості реалізації, комплексна оптимізація фіскальних заходів до потреб прискореного його розвитку.
Особлива актуальність проблеми, її практична значимість і недостатня наукова розробленість визначили вибір теми дисертаційної роботи та обумовили постановку мети та завдань даного дисертаційного дослідження.
Зв’язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Проведені дослідження виконувалися у межах науково-дослідницької теми кафедри політичної економії Національної металургійної академії України Проблеми теорії та практики перехідної економіки України (номер державної реєстрації 0100U000751). Особистий внесок автора полягає в розробленні рекомендацій щодо вдосконалення інструментарію вітчизняної фіскальної політики.
Мета дослідження полягає у теоретико-методологічному обґрунтуванні ролі фіскальної політики в розвитку національного товарного виробництва України та визначенні напрямів оптимізації змісту її податкового і видаткового компонентів.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 Реферат на тему: ФІСКАЛЬНА ПОЛІТИКА ТА ЇЇ РОЛЬ В РОЗВИТКУ НАЦІОНАЛЬНОГО ТОВАРНОГО ВИРОБНИЦТВА

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок