Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> МЕТОДИ РОЗРАХУНКУ ДИНАМІЧНИХ РЕЖИМІВ ЕЛЕКТРОМЕХАНІЧНИХ ПЕРЕТВОРЮВАЧІВ НА ОСНОВІ СПЛАЙН-ФУНКЦІЙ

МЕТОДИ РОЗРАХУНКУ ДИНАМІЧНИХ РЕЖИМІВ ЕЛЕКТРОМЕХАНІЧНИХ ПЕРЕТВОРЮВАЧІВ НА ОСНОВІ СПЛАЙН-ФУНКЦІЙ

Назва:
МЕТОДИ РОЗРАХУНКУ ДИНАМІЧНИХ РЕЖИМІВ ЕЛЕКТРОМЕХАНІЧНИХ ПЕРЕТВОРЮВАЧІВ НА ОСНОВІ СПЛАЙН-ФУНКЦІЙ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
34,11 KB
Завантажень:
14
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22 
НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ “ЛЬВІВСЬКА ПОЛІТЕХНІКА”
Маляр Василь Сафронович
УДК 621. 313.3:621.372
МЕТОДИ РОЗРАХУНКУ ДИНАМІЧНИХ РЕЖИМІВ ЕЛЕКТРОМЕХАНІЧНИХ ПЕРЕТВОРЮВАЧІВ
НА ОСНОВІ СПЛАЙН-ФУНКЦІЙ
Спеціальність: 05.09.01 Електричні машини і апарати
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
доктора технічних наук
Львів – 2001
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Національному університеті “Львівська політехніка” Міністерства освіти і науки України.
Науковий консультант – заслужений діяч науки і техніки України,
доктор технічних наук, професор
Лев Йосипович Глухівський,
професор кафедри електричних машин Національного університету “Львівська політехніка”
Офіційні опоненти:
доктор технічних наук, професор
Шумілов Юрій Андрійович,
професор кафедри електромеханіки Національного технічного університету “Київський політехнічний інститут”;
доктор технічних наук, професор
Мішин Володимир Іванович,
професор кафедри електричних машин і експлуатації електрообладнання Національного аграрного університету, м.Київ;
доктор технічних наук, с.н.с.
Ставинський Андрій Андрійович,
завідувач кафедри електричних машин і суднових електроенергетичних систем Українського Державного морського технічного університету, м.Миколаїв
Провідна установа: Інститут електродинаміки НАН України,
відділ електромеханічних систем (м. Київ)
Захист відбудеться “16” червня 2001 р. о “1000” год. “00” хв. на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 35.052.02 в Національному університеті “Львівська політехніка” ( 79013, м. Львів, вул. С. Бандери, 12, ауд 114 ).
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Національного університету “Львівська політехніка” ( Львів, вул. Професорська, 1).
Автореферат розісланий “12” травня 2001 р.
Вчений секретар спеціалізованої вченої ради Коруд В. І.
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Сучасні технології значно підвищили вимоги до електромеханічних перетворювачів (ЕМП) енергії, електроприводів та систем керування ними. Електричним машинам належить провідна роль у виробництві й споживанні електричної енергії, вони є основними елементами електроприводу, тому важливим завданням є покращення їх техніко-економічних показників, створення нових їх видів з потрібними характеристиками та властивостями. Під час розроблення нових ЕМП, а також систем керування ними однією з найбільш важливих і відповідальних задач є отримання інформації про їх поведінку в усталених та динамічних режимах роботи. Серед останніх розрізняють перехідні процеси та періодичні. Періодичним процесом називають такий, при якому струми, напруги, потокозчеплення обмоток тощо – є періодичними функціями часу. До періодичних процесів належать і усталені номінальні симетричні режими більшості ЕМП, однак системи диференціальних рівнянь (ДР), що їх описують, шляхом перетворення координат приводяться до систем алгебричних рівнянь і їх розв’язання не викликає труднощів. В той же час існує великий клас різноманітних задач електромеханіки, розв’язання яких вимагає застосування спеціальних, більш складних математичних методів. Зокрема, до таких належить аналіз періодичних процесів, що мають місце при живленні обмоток електричних машин несинусоїдними напругами, різні види, так званих, анормальних режимів, режими великих коливань роторів, усталені режими електричних машин нетрадиційного виконання, які мають вентилі в обмотках, та інші.
Сучасні досягнення в сфері електромеханіки, обчислювальної математики та комп'ютерної техніки створюють передумови для подальшого розвитку методів аналізу процесів в ЕМП з метою розв'язання на сучасному рівні різноманітних задач динаміки. В свою чергу розроблюваний метод математичного моделювання динамічного режиму передбачає використання відповідного рівня адекватності математичних моделей електричних машин.
Актуальність теми. Проблема аналізу методами математичного моделювання та комп'ютерного симулювання динамічних режимів ЕМП вимагає подальшого розвитку та вдосконалення методів, придатних для їх дослідження на стадії проектування.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22 Реферат на тему: МЕТОДИ РОЗРАХУНКУ ДИНАМІЧНИХ РЕЖИМІВ ЕЛЕКТРОМЕХАНІЧНИХ ПЕРЕТВОРЮВАЧІВ НА ОСНОВІ СПЛАЙН-ФУНКЦІЙ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок