Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> Профілактика анемії вагітних і пізніх гестозів у юних первородящих

Профілактика анемії вагітних і пізніх гестозів у юних первородящих

Назва:
Профілактика анемії вагітних і пізніх гестозів у юних первородящих
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
14,03 KB
Завантажень:
31
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9 
МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВўЯ УКРАЇНИ
КИЇВСЬКА МЕДИЧНА АКАДЕМІЯ ПІСЛЯДИПЛОМНОЇ ОСВІТИ ім. П.Л.ШУПИКА
ПРУГЛО АНАТОЛІЙ КОСТЯНТИНОВИЧ
УДК 618.2-055.25+618.3-008.6-084
Профілактика анемії
вагітних і пізніх гестозів
у юних первородящих
14.01.01 – акушерство та гінекологія
Автореферат
дисертації на здобуття наукового
ступеня кандидата медичних наук
Київ–2001
Дисертацією є рукопис
Робота виконана в Кримському державному медичному
університеті ім. С.І.Георгієвського МОЗ України
НАУКОВИЙ КЕРІВНИК
кандидат медичних наук, доцент Баскаков Петро Миколайович, Кримський медичний університет ім.С.І.Георгієвського МОЗ України, завідувач кафедри акушерства, гінекології та перинатології післядипломної освіти
ОФІЦІЙНІ ОПОНЕНТИ
доктор медичних наук, професор, Коломійцева Антоніна Георгіївна, Інститут педіатрії, акушерства та гінекології АМН України, зав. відділенням патології вагітності та пологів;
доктор медичних наук Камінський Вўячеслав Володимирович, Київська медична академія післядипломної освіти ім.П.Л.Шупика МОЗ України, доцент кафедри акушерства та гінекології №2
ПРОВІДНА УСТАНОВА
Дніпропетровська державна медична академія МОЗ України, кафедра акушерства та гінекології, м.Дніпропетровськ
Захист дисертації відбудеться "28 " _березня_ 2001 року
о _12_ годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.613.02 при Київській медичній академії післядипломної освіти ім. П.Л.Шупика МОЗ України (04112, м. Київ, вул. Дорогожицька, 9).
З дисертацією можна ознайомитися в бібліотеці Київської медичної академії післядипломної освіти ім. П.Л.Шупика МОЗ України (м. Київ, вул. Дорогожицька, 9)
Автореферат розісланий “_27__” _лютого_ 2001 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради,
кандидат медичних наук, доцент Романенко Т.Г.
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. У структурі основних акушерських ускладнень протягом останніх десятиліть одне з головних місць займають анемія вагітних і пізні гестози (Б.М.Венцковський та співавт., 1998; Р.В.Богатирьова та співавт.,1999). При цьому, відбувалося істотне збільшення частоти даних ускладнень і змін клінічної симптоматики переважно за рахунок стертих, моно-симптомних форм, що тяжко піддаються лікуванню (В.І.Беседін та співавт., 1997; В.Є.Радзинський та співавт., 1999; C.Stevens-Simon et al., 1992).
Серед різних факторів ризику розвитку даної патології все більше значення набуває обтяжений преморбідний фон, особливо в плані вихідних ендокринопатій. Одну з основних груп обтяженого анамнезу складають юні первородящі, частота яких росте з року в рік (А.Г.Коломійцева та співавт., 1997; Н.Г.Богдашкін, 1998). Це обумовлено цілим рядом об'єктивних причин, серед яких можна виділити лібералізацію статевих відношень, низький рівень сексуального виховання, погіршення екологічної й економічної ситуації в країні й ін. (Л.Б.Маркін та співавт., 1996; Л.В.Тимошенко та співавт., 1998). При цьому, загальноприйнятим є той факт, що первородящі в 18 років складають групу високого ризику по розвитку акушерських і перинатальних ускладнень (Е.Б.Яковлева, 1994; А.Ф.Якубовський, 1999).
Незважаючи на значне число наукових публікацій по цим двом проблемам, практично невивченими залишаються питання розвитку й ефективної профілактики анемії вагітних і пізніх гестозів у юних первородящих. Це стало для нас підставою для проведення даної наукової роботи.
Звўязок роботи з науковими програмами, планами, темами
Виконана науково-дослідна робота є фрагментом наукової роботи кафедри акушерства, гінекології та перинатології післядипломної освіти Кримського медичного університету ім. С.І.Георгієвського, № д.р. 0196 ИО 14531/1.27.
Мета роботи і задачі дослідження:
Метою роботи стало зниження частоти і ступеня тяжкості анемії вагітних і пізніх гестозів у юних первородящих на підставі наукової розробки і використання комплексу лікувально-профілактичних заходів для зменшення перинатальної патології і смертності.
Для реалізації вказаної мети були поставлені такі задачі:
1. Вивчити порівняльні аспекти клінічного перебігу вагітності і пологів у молодих (19-20 років) і юних (13-18 років) первородящих.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9 Реферат на тему: Профілактика анемії вагітних і пізніх гестозів у юних первородящих

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок