Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ОЦІНКА НЕРУХОМОСТІ В ІПОТЕЧНОМУ КРЕДИТУВАННІ

ОЦІНКА НЕРУХОМОСТІ В ІПОТЕЧНОМУ КРЕДИТУВАННІ

Назва:
ОЦІНКА НЕРУХОМОСТІ В ІПОТЕЧНОМУ КРЕДИТУВАННІ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
18,49 KB
Завантажень:
139
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ НАУК УКРАЇНИ
ІНСТИТУТ ЕКОНОМІЧНОГО ПРОГНОЗУВАННЯ
Євтух Олександр Олександрович
УДК 336.71
ОЦІНКА НЕРУХОМОСТІ В ІПОТЕЧНОМУ КРЕДИТУВАННІ
08.04.01 – фінанси, грошовий обіг і кредит
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Київ – 2005


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана у Волинському державному університеті імені Лесі Українки Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник доктор економічних наук, професор
Гриценко Андрій Андрійович,
Рада Національного банку України,
керівник експертно-аналітичного центру з питань грошово-кредитної політики.
Офіційні опоненти: доктор економічних наук, професор
Барановський Олександр Іванович,
Інститут економічного прогнозування НАН України, завідувач відділу досліджень розвитку та регулювання фінансових ринків;
кандидат економічних наук
Терещенко Олег Олександрович,
Київський національний економічний університет, доцент кафедри фінансів підприємств.
Провідна установа Українська академія банківської справи, кафедра фінансів (м. Київ).
Захист відбудеться 23 червня 2005 р. о 14 годині 30 хвилин на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.239.01 Інституту економічного прогнозування НАН України за адресою: 01011, м. Київ, вул. Панаса Мирного, 26.
З дисертацією можна ознайомитися у бібліотеці Інституту економічного прогнозування НАН України за адресою: 01011 м. Київ-11, вул. Панаса Мирного, 26.
Автореферат розісланий 19” травня 2005 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Левчук Н. І.


Загальна характеристика роботи
Актуальність теми. Теоретичні засади оцінки майна є однією з найважливіших складових сучасної теорії фінансів. Оцінка – це основа господарських операцій, обліку ресурсів, аналізу результатів господарської діяльності, вона слугує фундаментом економічних досліджень. В оціночній діяльності найважливіше місце займає оцінка нерухомості. Це обумовлено, по-перше, тим, що нерухомість складає значну частку в структурі активів як окремого підприємства, домогосподарства, так і держави в цілому. По-друге, оцінка нерухомості, порівняно з іншими активами, є одним з найскладніших завдань. У зв’язку з цим оцінка нерухомості постійно перебуває в центрі уваги економічної думки.
Тема дослідження набуває особливої актуальності для економіки України у зв’язку із швидким збільшенням обсягів іпотечного кредитування. Важливо, що іпотечне кредитування має значний потенціал і для подальшого зростання, оскільки у розвинених країнах більш ніж половина всіх інвестицій спрямовується у нерухомість, і значна їх частка здійснюється за допомогою іпотечного фінансування.
Теоретичні засади оцінки нерухомості заклали, перш за все, зарубіжні вчені, зокрема Ф. Бебкок, А. Веймер, П. Венд, І. Джонсон, Дж. Грейаскемп, Л. Елвуд, Р. Ілі, П. Колвел, А. Маршал, Р. Реткліф, Х. Хойт. Їхні розробки знайшли відображення у працях сучасних зарубіжних спеціалістів, зокрема М. Волвертона, Ч. Вюрцебаха, М. Дотзора, М. Доуні, С. Ілі, Н. Кросбі, М. Майлса, Н. Ордуея, Х. Стока, Н. Френча, Дж. Фридмана, Г. Харисона та Дж. Екерта. Серед учених України і країн СНД, які присвятили свої праці проблемам оцінки майна, можна виділити А. Асаула, В. Павлова, І. Балабанова, Л. Бєлих, Е. Бугулова, Н. Внукову, В. Галасюка, В. Горемикіна, М. Горенбургова, С. Грибовського, В. Григор’єва, А. Гриценко, О. Гриценко, А. Грязнову, Ю. Дехтяренко, О. Драпіковського, В. Зарубіна, М. Захарову, І. Іванову, Л. Ігнатова, С. Коростельова, А. Крутика, Н. Лебедь, М. Лихогруд, С. Максимова, Ю. Манцевича, Я. Маркуса, О. Медведєву, О. Мендрул, Г. Мікеріна, В. Прорвіч, В.Рутгайзера, С. Сивець, Є. Тарасевича, О. Терещенко, В. Федоренко, М. Федотову. Проблеми стабільності роботи фінансово-кредитної системи та ринку іпотечного капіталу розглядалися в працях О.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 Реферат на тему: ОЦІНКА НЕРУХОМОСТІ В ІПОТЕЧНОМУ КРЕДИТУВАННІ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок