Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ОРГАНІЗАЦІЯ ОБЛІКУ В АКЦІОНЕРНИХ ТОВАРИСТВАХ

ОРГАНІЗАЦІЯ ОБЛІКУ В АКЦІОНЕРНИХ ТОВАРИСТВАХ

Назва:
ОРГАНІЗАЦІЯ ОБЛІКУ В АКЦІОНЕРНИХ ТОВАРИСТВАХ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
14,99 KB
Завантажень:
21
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9 
ХАРКІВСЬКА ДЕРЖАВНА АКАДЕМІЯ ТЕХНОЛОГІЇ
ТА ОРГАНІЗАЦІЇ ХАРЧУВАННЯ
ЗУБКО АЛЛА БОРИСІВНА
УДК 657.1:658.114.45
ОРГАНІЗАЦІЯ ОБЛІКУ В АКЦІОНЕРНИХ ТОВАРИСТВАХ
Спеціальність 08.06.04 – Бухгалтерський облік, аналіз та аудит
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Харків - 2002
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Харківський державній академії технології та організації харчування Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник Кандидат економічних наук, доцент
Грінько Алла Павлівна
Харківська державна академія технології та
організації харчування, доцент кафедри
бухгалтерського обліку та аудиту
Офіційні опоненти:
доктор економічних наук, професор Сук Леонід Кіндратович, Національний аграрний університет Кабінету Міністрів України, професор кафедри бухгалтерського обліку та аудиту;
кандидат економічних наук, доцент Величко Олена Георгіївна, Національний економічний університет, м. Київ, доцент кафедри бухгалтерського обліку та аудиту в сільському господарстві,
начальник управління звітності учасників ринку цінних паперів та фондового ринку.
Провідна установа
Львівська комерційна академія Укоопспілки України, кафедра аудиту, кафедра бухгалтерського обліку, м. Львів
Захист відбудеться 22 листопада 2002 року о 1400 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К 64.088.02 в Харківській державній академії технології та організації харчування за адресою:
61051, Харків-51, вул. Клочківська, 333.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Харківської державної академії технології та організації харчування за адресою:
61051, Харків-51, вул. Клочківська, 333.
Автореферат розісланий 21 жовтня 2002 року
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Л.М. Яцун
Загальна характеристика роботи
Актуальність теми. Розвиток ринкових відносин, корінний перегляд поглядів на проблеми власності обумовили відродження і правове закріплення різних форм власності в Україні. Розгортання широкомасштабного процесу приватизації державних і комунальних підприємств з наступним перетворенням в акціонерні товариства пов'язано з неухильним збільшенням кількості останніх, посиленням їхнього впливу на формування ринку цінних паперів в Україні.
Організація і функціонування акціонерних товариств вимагають нових підходів до системи управління їх фінансово-господарською діяльністю. Зміст таких нововведень складається в приведенні всіх елементів системи управління у відповідність з організаційно-правовими особливостями акціонерної форми підприємницької діяльності. Звідси й об'єктивний нині процес росту ролі і значення таких функцій управління як облік, контроль та аналіз діяльності акціонерних товариств, розробка на основі отриманої інформації стратегії і тактики роботи товариства, найбільш адекватних у сформованій ситуації.
Ефективність керування фінансовими ресурсами акціонерного товариства значною мірою визначається єдністю побудови бухгалтерського обліку й аналізу таких нових для облікової практики економічних процесів ринкового господарства як формування власного капіталу, інвестиційно-емісійна діяльність.
Окремі питання теорії, методики й організації бухгалтерського обліку та аналізу власного капіталу викладені в працях Білобжецького І., Бутинця Ф., Голова С., Добровського В., Єфімової О., Завгороднього В., Крейніної М., Крупки Я., Літвіна Б., Мниха Е., Новгородського В., Сопко В., Соколова Я., Усача Б., Фаріона І., Шкарабана С., Шнейдмана Л. й інших авторів, що почали теоретичне обґрунтування і подальшу розробку даної проблеми.
Однак багато питань з удосконалення методики обліку формування й руху власного капіталу акціонерного товариства, удосконалення звітності як джерела інформації для численних груп користувачів, постановка облікової політики акціонерних товариств тощо вимагають більш глибокого вивчення.
Актуальність позначених проблем, їх практичне значення і недостатня теоретична розробка обумовили вибір теми, мету, задачу, предмет, методи і структуру дисертаційної роботи.
Зв'язок роботи з науковими програмами, планами, темами.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9 Реферат на тему: ОРГАНІЗАЦІЯ ОБЛІКУ В АКЦІОНЕРНИХ ТОВАРИСТВАХ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок