Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ПРОВАДЖЕННЯ В СПРАВАХ ПРО ДЕРЖАВНУ РЕЄСТРАЦІЮ ФІЗИЧНИХ ОСІБ-ПІДПРИЄМЦІВ

ПРОВАДЖЕННЯ В СПРАВАХ ПРО ДЕРЖАВНУ РЕЄСТРАЦІЮ ФІЗИЧНИХ ОСІБ-ПІДПРИЄМЦІВ

Назва:
ПРОВАДЖЕННЯ В СПРАВАХ ПРО ДЕРЖАВНУ РЕЄСТРАЦІЮ ФІЗИЧНИХ ОСІБ-ПІДПРИЄМЦІВ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
16,01 KB
Завантажень:
133
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
ХАРКІВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
ВНУТРІШНІХ СПРАВ
Юшкевич Олена Геннадіївна
УДК 342.95
ПРОВАДЖЕННЯ В СПРАВАХ ПРО ДЕРЖАВНУ РЕЄСТРАЦІЮ ФІЗИЧНИХ ОСІБ-ПІДПРИЄМЦІВ
12.00.07 – адміністративне право і процес; фінансове
право; інформаційне право
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата юридичних наук
Харків – 2007
Дисертацією є рукопис
Робота виконана в Харківському національному університеті внутрішніх справ, МВС України
Науковий керівник: доктор юридичних наук, професор
Комзюк Анатолій Трохимович,
Харківський національний
університет внутрішніх справ,
проректор з наукової роботи.
Офіційні опоненти: доктор юридичних наук, професор
Матюхіна Наталія Петрівна,
Національна юридична академія
України імені Ярослава Мудрого,
професор кафедри адміністративного права;
кандидат юридичних наук, доцент
Нечитайленко Анатолій Олександрович,
Харківський національний
педагогічний університет імені
Г.С. Сковороди, професор кафедри
державно-правових дисциплін.
Захист відбудеться „29” вересня 2007 р. о 11 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 64.700.01 Харківського національного університету внутрішніх справ (м. Харків, пр-т 50-річчя СРСР, 27).
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Харківського національного університету внутрішніх справ (м. Харків, пр-т 50-річчя СРСР, 27).
Автореферат розісланий „29” серпня 2007 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради О.М. Литвинов
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Основна мета адміністративної реформи, яка вже майже десятиліття проводиться в Україні, полягає у поетапному створенні такої системи державного управління, за якої кожній людині буде гарантовано реальне додержання і охорона з боку виконавчої влади належних їй прав і свобод, а також ефективний захист цих прав і свобод у разі їх порушення. До найважливіших прав людини і громадянина Конституція України відносить право на підприємницьку діяльність, практична реалізація якого фізичною особою починається з державної реєстрації. Саме державна реєстрація підтверджує появу нового суб’єкта підприємництва. Такий підхід характерний для більшості національних систем правового регулювання засобів державного впливу на відносини господарювання. Державна реєстрація фізичної особи, яка має намір стати підприємцем, здійснюється в межах особливого виду адміністративного провадження – провадження в справах про державну реєстрацію фізичних осіб-підприємців. Зважаючи на важливість забезпечення реалізації зазначеного конституційного права громадян, виникає потреба у дослідженні теоретичних засад та процедур здійснення провадження в справах про державну реєстрацію фізичних осіб-підприємців, а також визначенні шляхів його удосконалення.
Разом з тим в наш час відсутні спеціальні дослідження, присвячені аналізу теоретичних і правових засад та практики здійснення зазначеного виду провадження. Проблеми державної реєстрації суб’єктів підприємницької діяльності протягом тривалого часу привертали увагу переважно представників науки цивільного та господарського права. Вчені-адміністративісти розглядали в своїх працях лише деякі аспекти реєстрації, тобто комплексні дослідження адміністративно-правових питань державної реєстрації фізичних осіб-підприємців та процедур її здійснення не проводились, що і обумовлює актуальність теми дисертації.
Зв’язок з науковими програмами, планами, темами. Дисертаційне дослідження виконано відповідно до п.1.2 Пріоритетних напрямів наукових та дисертаційних досліджень, які потребують першочергового розроблення і впровадження в практичну діяльність органів внутрішніх справ на період 2004-2009 рр., затверджених наказом МВС України № 755 від 5 липня 2004 р., п. 3.2 Пріоритетних напрямів наукових досліджень Харківського національного університету внутрішніх справ на 2006-2010 рр., схвалених Вченою радою Харківського національного університету внутрішніх справ від 12 грудня 2005 р.
Мета і завдання дослідження. Мета дисертаційного дослідження полягає у тому, щоб на основі аналізу теоретичних засад, чинного законодавства України та практики його реалізації визначити сутність, правові засади та процедури провадження в справах про державну реєстрацію фізичних осіб-підприємців, а також шляхи його удосконалення.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 Реферат на тему: ПРОВАДЖЕННЯ В СПРАВАХ ПРО ДЕРЖАВНУ РЕЄСТРАЦІЮ ФІЗИЧНИХ ОСІБ-ПІДПРИЄМЦІВ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок