Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> СТИМУЛЮВАННЯ ПІДПРИЄМНИЦЬКОЇ ДІЯЛЬНОСТІ НА ПІДСТАВІ УДОСКОНАЛЕННЯ ПОДАТКОВОГО РЕГУЛЮВАННЯ

СТИМУЛЮВАННЯ ПІДПРИЄМНИЦЬКОЇ ДІЯЛЬНОСТІ НА ПІДСТАВІ УДОСКОНАЛЕННЯ ПОДАТКОВОГО РЕГУЛЮВАННЯ

Назва:
СТИМУЛЮВАННЯ ПІДПРИЄМНИЦЬКОЇ ДІЯЛЬНОСТІ НА ПІДСТАВІ УДОСКОНАЛЕННЯ ПОДАТКОВОГО РЕГУЛЮВАННЯ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
19,81 KB
Завантажень:
188
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
СХІДНОУКРАЇНСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
ЧЕРНОБАЙ ОЛЕКСАНДР ВАСИЛЬОВИЧ
УДК 336.22
СТИМУЛЮВАННЯ ПІДПРИЄМНИЦЬКОЇ
ДІЯЛЬНОСТІ НА ПІДСТАВІ УДОСКОНАЛЕННЯ
ПОДАТКОВОГО РЕГУЛЮВАННЯ
Спеціальність 08.06.02 – Підприємництво, менеджмент та
маркетинг
Автореферат дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Луганськ - 2001
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана у Донецькій державній академії управління Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник - | доктор економічних наук, професор Дорофієнко В’ячеслав Володимирович, Донецька державна академія управління Міністерства освіти і науки України, завідувач кафедри менеджменту у невиробничій сфері.
Офіційні опоненти:
доктор економічних наук, професор Бельтюков Євген Афанасійович, Одеський державний технічний університет Міністерства освіти і науки України, завідувач кафедри економіки підприємства (м. Одеса);
кандидат економічних наук, доцент Фінагіна Олеся Валентинівна, Донецький національний університет Міністерства освіти і науки України, доцент кафедри інформаційних систем управління (м. Донецьк).
Провідна установа – Технологічний університет Поділля Міністерства освіти і науки України, кафедра економіки та менеджменту (м. Хмельницький).
Захист відбудеться 27 вересня 2001 року о 13 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К 29.051.01 у Східноукраїнському національному університеті Міністерства освіти і науки України за адресою: 91034, м. Луганськ, кв. Молодіжний, 20а.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Східноукраїнського національного університету за адресою: 91034, м. Луганськ, кв. Молодіжний, 20а.
Автореферат розісланий 23 серпня 2001 року.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Козаченко Г.В.
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Перехід України до ринку супроводжується трансформацією економічної системи. Важливою складовою частиною здійснення системно-трансформаційних перетворень в Україні на шляху створення конкурентоспроможної ринкової економічної системи є становлення і функціонування сучасного підприємництва і, зокрема, такої його важливої сфери реалізації як малий бізнес. Він є не тільки основною базою та структуроутворюючим елементом економіки, але й основною силою її розвитку.
Для економіки перехідного періоду характерним є формування нового організаційно-економічного механізму, який би відповідав потребам ринку і створенню якісно нових підприємницьких структур, діючих високоефективно і соціально спрямовано. Як свідчить світовий досвід, в ринковій економіці малі підприємства протистоять монополіям, що є економічним фактором стимулювання цін, розширення конкуренції, насичення ринку товарами, продуктами та послугами.
Для України, яка практично знаходиться на початковому етапі розвитку ринкових відносин, саме створення і розвиток сектора малого підприємництва повинно стати основою реструктуризації суспільства, яка забезпечить підготовку і перехід всього господарства країни до ринкової економіки. Відповідні умови для розвитку і стимулювання цього важливого сектора економіки можна створити тільки рішучим проведенням в життя скоординованої державної політики, спрямованої на реальну підтримку малого підприємництва.
Одним з найважливіших напрямків такої підтримки є удосконалення податкового регулювання.
Використання податків як важелів державного регулювання економіки на сьогоднішній день є недостатньо ефективним. В цих умовах стає очевидною нагальна необхідність наукового обгрунтування форм, методів і механізмів такої підтримки. Все це і зумовило актуальність теми дослідження.
Звязок роботи з науковими програмами, планами, темами. Основні результати дисертаційної роботи отримані під час виконання науково-дослідної роботи на кафедрі менеджменту у невиробничій сфері Донецької державної академії управління. За темою № 99.06.02. “Розробка методів оновлення та розвитку організацій і підприємств в соціальній інфраструктурі” (номер держреєстрації 01990003654). Автором розроблено рекомендації щодо стимулювання малого підприємництва на підставі удосконалення податкового регулювання: запропоновано модель конкурентоспроможності організацій малого бізнесу з урахуванням ризиків поставки ресурсів і конкурентного ризику реалізації, яка дозволяє визначити шляхи і напрямки їх розвитку в сучасних конкурентних умовах; розроблені нові принципові основи оподаткування організацій, які враховують специфіку субєкту в умовах перехідної економіки й обліково-інформаційний аспект впливу податків на діяльність організацій;
Мета і завдання дослідження.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 Реферат на тему: СТИМУЛЮВАННЯ ПІДПРИЄМНИЦЬКОЇ ДІЯЛЬНОСТІ НА ПІДСТАВІ УДОСКОНАЛЕННЯ ПОДАТКОВОГО РЕГУЛЮВАННЯ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок