Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ПІДВИЩЕННЯ ЕФЕКТИВНОСТІ ГАЗОПОЛУМЕНЕВОГО НАПИЛЕННЯ ПОРОШКОВИХ МАТЕРІАЛІВ З НИЗЬКОЮ ТЕПЛОПРОВІДНІСТЮ

ПІДВИЩЕННЯ ЕФЕКТИВНОСТІ ГАЗОПОЛУМЕНЕВОГО НАПИЛЕННЯ ПОРОШКОВИХ МАТЕРІАЛІВ З НИЗЬКОЮ ТЕПЛОПРОВІДНІСТЮ

Назва:
ПІДВИЩЕННЯ ЕФЕКТИВНОСТІ ГАЗОПОЛУМЕНЕВОГО НАПИЛЕННЯ ПОРОШКОВИХ МАТЕРІАЛІВ З НИЗЬКОЮ ТЕПЛОПРОВІДНІСТЮ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
16,27 KB
Завантажень:
123
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
НАЦІОНАЛЬНИЙ ТЕХНІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ УКРАЇНИ“
КИЇВСЬКИЙ ПОЛІТЕХНІЧНИЙ ІНСТИТУТ”
Лопата Віталій Миколайович
УДК 621.762.79
ПІДВИЩЕННЯ ЕФЕКТИВНОСТІ ГАЗОПОЛУМЕНЕВОГО
НАПИЛЕННЯ ПОРОШКОВИХ МАТЕРІАЛІВ
З НИЗЬКОЮ ТЕПЛОПРОВІДНІСТЮ
Спеціальність 05.03.06.: “Зварювання і споріднені технології”
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Київ 2005
Дисертація є рукописом.
Робота виконана на кафедрі “Експлуатація і ремонт машин” Кіровоградського національного технічного університету.
Науковий керівник – кандидат технічних наук, доцент Кропівний Володимир Миколайович, проректор з науковоої роботи Кіровоградського технічного університету.
Офіційні опоненти:
Корж Віктор Миколайович – доктор технічних наук, професор кафедри “Відновлення деталей машин” Національного технічного університету України “Київський політехнічний інститут”;
Астахов Євген Аркадійович – кандидат технічних наук, ведучий науковий співробітник ІЕЗ ім. Патона Є.О. НАН України.
Провідна організація – Приазовський державний технічний університет
Захист відбудеться “21” березня 2005 р. о 1400 на засіданні спеціалізованої вченої ради Д.26.002.15 при Національному технічному університеті України “КПІ” за адресою: 03056, м. Київ, проспект Перемоги, 37, кор. 19, ауд.435.
З дисертацією можна ознайомитися в бібліотеці Національного технічного університету України “КПІ” за адресою: 03056, м.Київ, просп. Перемоги, 37.
Автореферат розісланий “ 19 ” лютого 2005р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Д26.002.15
д.т.н., проф. Л.Ф.Головко
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Серед різних методів нанесення покриттів в останні десятиріччя широке розповсюдження отримали методи газотермічного напилення. До числа напрямів, що активно розвиваються, в галузі захисних покриттів відносяться методи газополуменевого напилення (ГПН). Вони базуються на принципі формування покриття з окремих часток, нагрітих і прискорених за допомогою високотемпературного газового струменя. Головним критерієм використання матеріалу як покриття є можливість переходу його часток в розплавлений або високопластичний стан і подальша деформація їх при зіткненні з основою. Мала термічна дія на напилювану основу дозволяє виключити небажані структурні перетворення в ній, уникнути деформації виробу, створити можливість нанесення покриття на основу найрізноманітніших матеріалів. Портативне транспортабельне і просте в експлуатації устаткування для газотермічного напилення дозволяє наносити покриття з будь-яких матеріалів на металоконструкції і деталей устаткування у широкому діапазоні габаритів і конфігурацій, вести антикорозійний захист нових виробів, а також на монтажних майданчиках та в районах експлуатації. Значний внесок в розвиток газополуменевого напилення внесли наукові праці таких вчених як В.В.Кудінов, Ю.С.Борисов, Ю.А.Харламов, Н.Н.Дорожкін, К.А.Ющенко, В.С.Івашко, П.А.Вітязь, А.Ф.Ільющенко, Е.Д.Манойло, І.Л.Купріянов, В.М.Іванов та інших дослідників.
Разом з тим, на сьогоднішній день відсутні науково-обгрунтовані рекомендації та приклади практичного використання газополуменевого напилення корозійностійких композиційних покриттів з порошкових матеріалів з низькою теплопровідністю. До цих матеріалів відносяться емалі та композиції на їх основі, у яких коефіцієнт теплопровідності у декілька разів нижчий порівняно з порошковими металевими сплавами. Покриття з цих матеріалів не впливаючи на якість контактуючих харчових продуктів дозволяють захистити вироби від зношування абразивними частинками, фреттинг-корозією, кавітацією, високотемпературною корозією, мають високі декоративні показники.
Зв'язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Дисертаційна робота виконана згідно плану науково-дослідних робіт Кіровоградського національного технічного університету (КНТУ) по темі “Розробка і впровадження нових технологій у виробництво і ремонт сільськогосподарської техніки” на 1998-2005 рр.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 Реферат на тему: ПІДВИЩЕННЯ ЕФЕКТИВНОСТІ ГАЗОПОЛУМЕНЕВОГО НАПИЛЕННЯ ПОРОШКОВИХ МАТЕРІАЛІВ З НИЗЬКОЮ ТЕПЛОПРОВІДНІСТЮ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок