Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> МЕТОДИКА НАВЧАННЯ МАЙБУТНІХ ЕКОНОМІСТІВ ПРОФЕСІЙНО СПРЯМОВАНОГО ЧИТАННЯ АНГЛІЙСЬКОЮ МОВОЮ З ВИКОРИСТАННЯМ КОМП’ЮТЕРА

МЕТОДИКА НАВЧАННЯ МАЙБУТНІХ ЕКОНОМІСТІВ ПРОФЕСІЙНО СПРЯМОВАНОГО ЧИТАННЯ АНГЛІЙСЬКОЮ МОВОЮ З ВИКОРИСТАННЯМ КОМП’ЮТЕРА

Назва:
МЕТОДИКА НАВЧАННЯ МАЙБУТНІХ ЕКОНОМІСТІВ ПРОФЕСІЙНО СПРЯМОВАНОГО ЧИТАННЯ АНГЛІЙСЬКОЮ МОВОЮ З ВИКОРИСТАННЯМ КОМП’ЮТЕРА
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
22,50 KB
Завантажень:
310
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
КИЇВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ ЛІНГВІСТИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
РАДЕЦЬКА СВІТЛАНА ВАЛЕРІЇВНА
УДК: 372.881.1:378.018.532:004
МЕТОДИКА НАВЧАННЯ МАЙБУТНІХ ЕКОНОМІСТІВ ПРОФЕСІЙНО СПРЯМОВАНОГО ЧИТАННЯ АНГЛІЙСЬКОЮ МОВОЮ З ВИКОРИСТАННЯМ КОМП’ЮТЕРА
Спеціальність 13.00.02 – теорія та методика навчання: германські мови
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата педагогічних наук
Київ 2005


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана на кафедрі інформатики та комп’ютерних технологій Київського національного лінгвістичного університету Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник кандидат технічних наук, доцент
АСОЯНЦ Поліна Григоріївна,
Київський національний
лінгвістичний університет,
доцент кафедри інформатики та
комп’ютерних технологій
Офіційні опоненти доктор педагогічних наук, професор
ПЕТРАЩУК Олена Петрівна,
Інститут педагогіки АПН України,
головний науковий співробітник
лабораторії навчання іноземних мов

кандидат педагогічних наук
ТРУХАНОВА Тетяна Іванівна,
Кіровоградський державний
педагогічний університет імені
Володимира Винниченка, доцент
кафедри германської філології
Провідна установа Харківський національний
університет імені В.Н. Каразіна,
кафедра англійської філології,
Міністерство освіти і науки України,
м. Харків
Захист відбудеться “15” березня 2005 р. о 12 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.054.01 у Київському національному лінгвістичному університеті (03680, м. Київ, вул. Велика Васильківська, 73).
З дисертацією можна ознайомитись у науковій бібліотеці Київського національного лінгвістичного університету (03680, м. Київ, вул. Велика Васильківська, 73).
Автореферат розісланий “ 10 ” лютого 2005 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Л.Ф. Омельченко


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
За останні роки зросли вимоги щодо рівня оволодіння іноземними мовами (ІМ) фахівцями. Значне зростання інтересу до вивчення ІМ, зокрема англійської мови, в Україні викликане перебудовою зовнішньоекономічної діяльності підприємств, застосуванням нових форм співробітництва: прямі зв’язки підприємств із закордонними партнерами, проектно-конструкторські та експериментальні роботи, широкий обмін науковою та технічною документацією, розвиток мережі Інтернет. Ці фактори підтверджують, що знання ІМ фахівцями перестає бути проблемою їхнього загального культурного рівня і стає питанням їхньої професійної придатності. Тому одним із найважливіших завдань вищої освіти в Україні є підвищення ефективності підготовки кваліфікованих фахівців з високим рівнем володіння ІМ.
Економічні дисципліни нині займають одне з провідних місць не тільки на економічних факультетах, а практично у всіх немовних вищих навчальних закладах (ВНЗ). Входження нашої країни до світового економічного співтовариства може здійснитися тільки за умови наявності фахівців в галузі економіки та бізнесу, які б володіли англійською мовою, найбільш поширеною в цих сферах.
При організації навчання англійської мови як компонента системної підготовки фахівця головну увагу доцільно приділяти тому виду іншомовної мовленнєвої діяльності, який забезпечує максимальне отримання професійно значущої інформації.
Проведені дослідження показують, що в галузі читання економічної літератури необхідно розвивати у студентів вміння ознайомлювального, вивчаючого та пошукового читання: уважне та вдумливе читання ділових паперів, контрактів, угод, самоознайомлення або самоінформування з загальних питань ведення бізнесу; читання журналів і газет, в яких висвітлюються й обговорюються ділові питання.
Методика навчання читання у немовному ВНЗ ретельно розроблена на сучасному етапі вітчизняними та зарубіжними авторами: А.С.Балахоновим, Л.С.Банніковою, І.М.Берманом, Н.В.Воропаєвою, Г.А.Гринюк, Т.Г.Клепіковою, С.В.Добровольською, Е.А.Дошлигіною, З.І.Кличніковою, Г.Н.Оловянніковою, О.Б.Тарнопольським, Т.І.Трухановою, С.К.Фоломкіною, F.Dubin, W.Grabe, T.Hutchinson, C.Kennedy, P.Strevens, J.Swaffer та ін.
З 1970-х років почав активно розвиватися новий науковий напрям, який отримав назву CALL (Computer-assisted Language Learning) “Комп’ютерне навчання іноземних мов” (КНІМ).

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
Реферат на тему: МЕТОДИКА НАВЧАННЯ МАЙБУТНІХ ЕКОНОМІСТІВ ПРОФЕСІЙНО СПРЯМОВАНОГО ЧИТАННЯ АНГЛІЙСЬКОЮ МОВОЮ З ВИКОРИСТАННЯМ КОМП’ЮТЕРА

BR.com.ua © 1999-2019 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок