Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ПІДВИЩЕННЯ НАДІЙНОСТІ СТИКУВАЛЬНИХ ВУЗЛІВ КОКСОВИХ БАТАРЕЙ

ПІДВИЩЕННЯ НАДІЙНОСТІ СТИКУВАЛЬНИХ ВУЗЛІВ КОКСОВИХ БАТАРЕЙ

Назва:
ПІДВИЩЕННЯ НАДІЙНОСТІ СТИКУВАЛЬНИХ ВУЗЛІВ КОКСОВИХ БАТАРЕЙ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
17,18 KB
Завантажень:
30
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
НАЦІОНАЛЬНИЙ ТЕХНІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ УКРАЇНИ
КИЇВСЬКИЙ ПОЛІТЕХНІЧНИЙ ІНСТИТУТ
АЛЕКСЄЄВА ОЛЬГА ЄВГЕНІВНА
УДК 662.741.3
ПІДВИЩЕННЯ НАДІЙНОСТІ СТИКУВАЛЬНИХ ВУЗЛІВ КОКСОВИХ БАТАРЕЙ
Спеціальність 05.05.13 – Машини та апарати хімічних виробництв
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Київ - 2007


Дисертацією є рукопис.
Роботу виконано в Донецькому національному технічному університеті Міністерства освіти і науки України, на кафедрі ''Машини та апарати хімічних виробництв''.
Науковий керівник: кандидат технічних наук, професор
Парфенюк Олександр Сергійович,
Донецький національний технічний університет, м. Донецьк,
професор кафедри ''Машини та апарати хімічних виробництв''
Офіційні опоненти: доктор технічних наук, професор
Назаренко Іван Іванович,
Київський національний університет будівництва і архітектури
Міністерства освіти і науки України, м. Київ,
завідувач кафедри машин та обладнання технологічних процесів
доктор технічних наук, професор
Юшко Віталій Ларіонович,
Український державний хіміко-технологічний університет
Міністерства освіти і науки України, м. Дніпропетровськ,
завідувач кафедри обладнання хімічних виробництв
Захист відбудеться “10”грудня 2007 року о 1430 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.002.05 в Національному технічному університеті України “КПІ” за адресою: 03056, м. Київ, просп. Перемоги, 37, корпус 21, аудиторія 209.
З дисертацією можна ознайомитися в бібліотеці Національного технічного університету України КПІ за адресою: 03056, м. Київ, просп. Перемоги, 37.
Автореферат розіслано 30”жовтня 2007 року.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Д 26.002.05.
к.т.н., професор Круглицька В.Я.


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. На промислових підприємствах України знаходять широке застосування теплові агрегати для термічної переробки різних матеріалів, найпоширенішим з них є батареї коксових печей. У зв'язку із газопиловими та тепловими викидами такі агрегати становлять небезпеку для навколишнього середовища й обслуговувального персоналу, особливо через старіння та руйнування елементів стикувальних вузлів, а саме завантажувальних і розвантажувальних пристроїв, дверей, люків, газовідводних пристроїв, клапанів опалювальної системи та ін. Елементи цих вузлів за функціональним призначенням й особливостями умов експлуатації є найбільш навантаженими та відповідальними зонами теплових агрегатів.
Вплив внутрішнього та зовнішнього середовища, термічних і механічних навантажень на стикувальні вузли сприяє їх швидкому зношуванню та втраті працездатності. У коксовій батареї кількість стикувальних вузлів обчислюється тисячами, а довжина контакту ущільнювальних пристроїв тільки для дверей коксових печей становить близько двох тисяч метрів. Руйнування елементів вузлів призводить до порушення герметичності під час експлуатації батареї, значного погіршення якості коксу, а іноді до аварій з економічними та екологічними збитками.
У зв'язку із цим особливу актуальність має наукове обґрунтування шляхів підвищення надійності стикувальних вузлів. Незважаючи на велику кількість розробок у цій області, проблема забезпечення належного рівня надійності стикувальних вузлів коксових батарей повністю не вирішена. Для обґрунтування вибору технічно доцільних конструктивних рішень, контролю викидів і регламентації відновлювальних робіт стикувальних вузлів необхідно розробити метод оцінки і прогнозу технічного стану вузлів під час експлуатації.
Зв'язок теми дисертації з науковими програмами, планами, темами.
Базою для підготовки дисертаційної роботи були НДР, виконані кафедрою МАХВ ДонНТУ відповідно до держбюджетної тематики університету, затвердженої Міністерством освіти і науки України, і спрямовані на розробку нових високонадійних термолізних агрегатів - держтеми №Г11-97 “Пошук та розробка шляхів та засобів переробки вуглецевих промислових та побутових відходів”, №Г19-2000 “Розробка наукових основ для техніки та технології утилізації багатокомпонентних промпобутвідходів” та № Н-9-02 “Розробка пристроїв та удосконалення методів розрахунку і моделювання устаткування для фізико-механічної підготовки низькосортного вугілля та органічних відходів для енергетичної і термолізної утилізації”.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 Реферат на тему: ПІДВИЩЕННЯ НАДІЙНОСТІ СТИКУВАЛЬНИХ ВУЗЛІВ КОКСОВИХ БАТАРЕЙ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок