Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ЯКОСТІ З’ЄДНАНЬ, ЩО ОБЕРТАЮТЬСЯ, СКЛАДАННЯМ З ТЕРМОДІЄЮ

ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ЯКОСТІ З’ЄДНАНЬ, ЩО ОБЕРТАЮТЬСЯ, СКЛАДАННЯМ З ТЕРМОДІЄЮ

Назва:
ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ЯКОСТІ З’ЄДНАНЬ, ЩО ОБЕРТАЮТЬСЯ, СКЛАДАННЯМ З ТЕРМОДІЄЮ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
17,93 KB
Завантажень:
465
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
НАЦІОНАЛЬНИЙ ТЕХНІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ“
ХАРКІВСЬКИЙ ПОЛІТЕХНІЧНИЙ ІНСТИТУТ”
Ламнауер Наталія Юріївна
УДК621.717:658.562.3
 
ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ЯКОСТІ З’ЄДНАНЬ,
ЩО ОБЕРТАЮТЬСЯ, СКЛАДАННЯМ З ТЕРМОДІЄЮ
Спеціальність – 05.02.08 – технологія машинобудування
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Харків-2007
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана на кафедрі технологій та управління якістю в машинобудуванні в Українській інженерно-педагогічній академії Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник: доктор технічних наук, професор
Арпентьєв Борис Михайлович,
Українська інженерно-педагогічна академія (м.Харків).
Офіційні опоненти: доктор технічних наук, професор
Сизий Юрій Анатолійович,
Національний технічний університет “Харківський політехнічний інститут”, кафедра “Технології машинобудування та металорізальні верстати”.
Кандидат технічних наук, доцент
Коноплянченко Євгеній Владиславович,
Сумський національний аграрний університет, кафедра “Технічний сервіс”.
Провідна установа: Національний технічний університет України
“Київський політехнічний інститут” Міністерства освіти і науки України, м. Київ.
Захист відбудеться 22 лютого 2007р. о 14 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 64.050.12 у Національному технічному університеті “Харківський політехнічний інститут” за адресою: 61002, м. Харків, вул.. Фрунзе,21.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Національного технічного університету “Харківський політехнічний інститут” (Харків, вул.. Фрунзе, 21).
Автореферат розісланий “19” січня 2007р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Пермяков О.А.
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА
Актуальність теми. З розвитком ринкових відносин в машинобудівному виробництві проблема одержання продукції стабільної якості стає все більш актуальною. Якість виробу остаточно формується на складальних операціях, тому технологіям складання приділяється велика увага. Вибір технології складання повинен базуватися на глибокому дослідженні технологічних факторів, ретельному вивченні умов роботи обладнання та оснастки у взаємозв’язку, а також на нових методах розрахунку параметрів якості. Основна задача, котра повинна вирішуватися при цьому, стає в забезпеченні якості продукції самим технологічним процесом. Одним з важливих показників якості деталей, посаджених на вали, що широко застосовують в промисловості при виготовленні виробів, які передають обертаючий момент, є їхнє радіальне та торцеве биття. До цього часу вибір технологій складання таких з’єднань проводився без порівняльної оцінки та прогнозування якості складання з’єднань по параметру биття. Виконувалося оцінювання кількості браку з використанням моделі Релея, з якою не завжди існує згода масових випробувань з биття, що довели інші дослідники, та яка не дає можливості розрахувати резерв технологічної точності. Тому стало актуальним для з’єднань, що обертаються, знайти адекватну модель биття та за її допомогою, а також одержаних для параметрів моделі оцінок, вирішувати задачі, пов’язані з вибором технології складання і управлінням якістю технологічного процесу. При цьому витрати матеріальні та часу повинні бути доведені до мінімуму.
Зв'язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Напрямок досліджень пов’язаний з держбюджетною темою ДР № 0105U001951 “Створення технологій та устаткування індукційного нагрівання складних виробів для роз’єднання на елементи”, яка виконується в пріоритетному напрямку розвитку науки і техніки “Новітні технології та ресурсозберігаючі технології в енергетиці, промисловості та агропромисловому комплексі”, і з виконанням госпдоговорів.
Мета і задачі досліджень: метою дисертаційної роботи є вибір та обґрунтування технології складання, яка забезпечує точність з’єднань, що обертаються, по параметру биття на основі прогнозування по невеликій кількості випробувань.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 Реферат на тему: ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ЯКОСТІ З’ЄДНАНЬ, ЩО ОБЕРТАЮТЬСЯ, СКЛАДАННЯМ З ТЕРМОДІЄЮ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок