Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> Формування системи звітності сільськогосподарських підприємств та її облікового забезпечення

Формування системи звітності сільськогосподарських підприємств та її облікового забезпечення

Назва:
Формування системи звітності сільськогосподарських підприємств та її облікового забезпечення
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
34,69 KB
Завантажень:
148
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23 
Національний науковий центр
“Інститут аграрної економіки”
Української академії аграрних наук
ХОМИН Петро Якимович
УДК 657.372.1
Формування системи звітності
сільськогосподарських підприємств та її облікового
забезпечення
Спеціальність 08.06.04 – бухгалтерський облік, аналіз та аудит
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
доктора економічних наук
Київ – 2004


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана на кафедрі бухгалтерського обліку і аудиту в агропромисловому виробництві Тернопільської академії народного господарства Міністерства освіти і науки України.
Офіційні опоненти: доктор економічних наук, доцент
Ковальчук Тетяна Миколаївна,
Чернівецький національний університет ім. Юрія Федьковича,
завідувач кафедри бухгалтерського обліку і аудиту
доктор економічних наук, професор
Лінник Володимир Григорович,
Київський національний економічний університет, завідувач кафедри обліку, аналізу та аудиту в АПК
доктор економічних наук, професор
Мних Євген Володимирович,
Київський національний торговельно-економічний університет,
завідувач кафедри фінансового аналізу і контролю
Провідна установа: Національний аграрний університет
Кабінету Міністрів України, м. Київ
Захист відбудеться “28” грудня 2004 р. о 1200 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.350.02 у Національному науковому центрі “Інститут аграрної економіки” Української академії аграрних наук за адресою: 03680, м. Київ, МСП, вул. Героїв Оборони, 10, конференц-зал, к. 317.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Національного наукового центру “Інститут аграрної економіки” Української академії аграрних наук за адресою: 03680, м. Київ, МСП, вул. Героїв Оборони, 10, к. 212.
Автореферат розісланий “25” листопада 2004 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради,
кандидат економічних наук Н.Л.Жук


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Виходячи з важливості методологічного й методичного обґрунтування системи функціонування звітності в інформаційному забезпеченні управління як народногосподарським комплексом, так і сільським господарством – зокрема, її вивчення вітчизняною наукою не може вважатись достатнім. Питання теорії і практики організації бухгалтерського обліку та економічного аналізу всебічно висвітлювали відомі вітчизняні вчені Білуха М. Т., Валуєв Б. І., Герасимович А.М., Дем’яненко М.Я., Гуцайлюк З.В., Кірейцев Г.Г., Ковальчук Т.М., Кузьмінський А.М., Кужельний М.В., Лінник В.Г., Литвин Б.М., Литвин Ю.Я., Мних Є.В.,Осадчий Ю.І., Пушкар М.С.,Саблук П.Т., Самборський В.І., Сопко В.В., Сук Л.К., Чумаченко М.Г., Фаріон І.Д., Шкарабан С.І., країн близького і далекого зарубіжжя – Макаров В.Г., Палій В.Ф., Соколов Я.В., Шеремет А.Д., Андерсон Х., Гернон Х., Друрі К., Манн Р., Мюллер Г., Міік Г., Нідлз Б.. Однак не проводилось комплексне дослідження проблеми формування системи звітності та можливостей її облікового забезпечення, яке б завершувалось обґрунтованою методологією і методикою. В окремих працях, присвячених звітності сільськогосподарських підприємств, основна увага приділялась методичним питанням складання певних звітних форм. Проте в них недостатньо висвітлені або зовсім відсутні теоретичні основи організації звітності та її облікового забезпечення.
Облікове забезпечення звітності не узгоджується з її змістом, а за податковою взагалі не встановлено жодних аналітичних реєстрів для системного і систематичного накопичення даних, які потрібні для визначення бази оподаткування. Існуючий План рахунків не повною мірою узгоджується з вимогами облікового забезпечення звітності, а методика його застосування призводить до викривлення звітної інформації про активи та зобов’язання підприємства.
Необхідність обґрунтування концептуально-методологічного підходу до формування системи звітних показників, які б адекватно відображали реальний стан і процеси виробничо-фінансової діяльності сільськогосподарських підприємств відповідно до раціональних запитів зовнішніх і внутрішніх користувачів у поєднанні з практичними можливостями обліку визначила напрям дослідження, актуальність теми дисертації, її зміст, мету та завдання, практичну і наукову значимість.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23 Реферат на тему: Формування системи звітності сільськогосподарських підприємств та її облікового забезпечення

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок