Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> МЕТОДОЛОГІЧНІ ПІДХОДИ ДО ФОРМУВАННЯ ТА ОЦІНЮВАННЯ ЯКОСТІ ІНГІБІТОРОМІСТКИХ КОНСЕРВАЦІЙНО-ПАКУВАЛЬНИХ МАТЕРІАЛІВ ДЛЯ ЗАХИСТУ ВИРОБІВ ІЗ МЕТАЛІВ

МЕТОДОЛОГІЧНІ ПІДХОДИ ДО ФОРМУВАННЯ ТА ОЦІНЮВАННЯ ЯКОСТІ ІНГІБІТОРОМІСТКИХ КОНСЕРВАЦІЙНО-ПАКУВАЛЬНИХ МАТЕРІАЛІВ ДЛЯ ЗАХИСТУ ВИРОБІВ ІЗ МЕТАЛІВ

Назва:
МЕТОДОЛОГІЧНІ ПІДХОДИ ДО ФОРМУВАННЯ ТА ОЦІНЮВАННЯ ЯКОСТІ ІНГІБІТОРОМІСТКИХ КОНСЕРВАЦІЙНО-ПАКУВАЛЬНИХ МАТЕРІАЛІВ ДЛЯ ЗАХИСТУ ВИРОБІВ ІЗ МЕТАЛІВ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
39,66 KB
Завантажень:
20
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26 
КИЇВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ ТОРГОВЕЛЬНО-ЕКОНОМІЧНИЙ
УНІВЕРСИТЕТ
ДОМАНЦЕВИЧ НІНА ІВАНІВНА
УДК 620. 193. 2 + 620. 197. 3
МЕТОДОЛОГІЧНІ ПІДХОДИ ДО ФОРМУВАННЯ ТА ОЦІНЮВАННЯ
ЯКОСТІ ІНГІБІТОРОМІСТКИХ КОНСЕРВАЦІЙНО-ПАКУВАЛЬНИХ
МАТЕРІАЛІВ ДЛЯ ЗАХИСТУ ВИРОБІВ ІЗ МЕТАЛІВ
Спеціальність 05.19.08 – товарознавство промислових товарів
Автореферат дисертації на здобуття наукового ступеня
доктора технічних наук
Київ 2007


Дисертацією є рукопис
Робота виконана у Львівській комерційній академії Укоопспілки
Науковий консультант: доктор хімічних наук
Аксіментьєва Олена Ігорівна
Львівський національний університет ім. Івана Франка,
головний науковий співробітник
Офіційні опоненти: доктор технічних наук, професор
Мережко Ніна Василівна
Київський національний торговельно-економічний університет,
професор кафедри товарознавства та експертизи непродовольчих товарів
доктор хімічних наук, професор
Нижник Валерій Васильович
Київський національний університет
імені Т. Г. Шевченка,
професор кафедри фізико-хімії полімерів та колоїдів
доктор технічних наук, професор
Криль Ярослав Антонович
Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу,
завідувач кафедри зносостійкості і відновлення деталей
Захист відбудеться “ 7 ” червня 2007 р. о 11-00 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.055.02 при Київському національному торговельно-економічному університеті за адресою: 02156, м. Київ, вул. Кіото, 19.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Київського національного торговельно-економічного університету за адресою: 02156, м. Київ, вул. Кіото, 19.
Автореферат розісланий “ 5 ” травня 2007 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Є.В. Тищенко
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Загальновідомо, що однією з найбільш ймовірних загроз продукції з металів є ушкодження та руйнування внаслідок корозії. Проблема захисту від корозії є однаково актуальною як для українських, так і для світових товаровиробників, і передбачає пошук ефективних засобів збереження експлуатаційних властивостей продукції протягом усього товароруху.
Враховуючи обсяги та різноманітність продукції із металів, у світі постійно проводяться наукові дослідження із розроблення захисних покриттів на основі сучасних технологій, проте кінцевого вирішення ця складна проблема не набула. Одним із перспективних шляхів її вирішення є створення захисних матеріалів із багатофункціональними властивостями, тобто таких, що дозволяють об’єднати процеси консервації і упакування. Вже нині спостерігається стійка тенденція до збільшення частки консерваційно-пакувальних матеріалів серед інших засобів захисту як у світі, так і в Україні, а їх різновиди налічують значну кількість. Крім забезпечення властивостей прямого призначення, вимогою сьогодення до таких матеріалів є надання їм низки додаткових споживних властивостей – надійності, довговічності, можливості вторинної переробки тощо. Розроблення нових консерваційно-пакувальних матеріалів потребує прогнозування їх споживних властивостей, що є актуальним завданням товарознавства.
Проблемні питання та практичні аспекти розроблення та використання консерваційно-пакувальних матеріалів знайшли відображення у наукових роботах таких авторів: Богданової Т.І., Виноградова П.А., Генеля С.В., Грундке Г., Золотовицкого Я.М., Замотаєва П.В., Когана З.А., Ліпатова Ю.С., Нарисави І., Невєрова А.М., Пінчука Л.С., Преслера К.Х., Рибакова Г.Д., Сироти А.Г., Шехтера Ю.Н., Школьнікова В.М., Шефтеля В.О. У працях Колотиркіна Я.І., Михайловського Ю.М., Персіанцевої В.П., Похмурського В.І., Розенфельда І., Ромашова Н.Д. вивчено характер перебігу корозійних процесів на поверхні металів, а також можливості їх гальмування у разі застосування інгібіторів атмосферної корозії. Однак системні дослідження щодо формування споживних властивостей захисних покриттів відсутні.
Таким чином, розробка науково-обгрунтованої методології формування та оцінювання якості консерваційно-пакувальних матеріалів із заданими споживними властивостями є необхідною і своєчасною, що і зумовило вибір теми дослідження.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26 Реферат на тему: МЕТОДОЛОГІЧНІ ПІДХОДИ ДО ФОРМУВАННЯ ТА ОЦІНЮВАННЯ ЯКОСТІ ІНГІБІТОРОМІСТКИХ КОНСЕРВАЦІЙНО-ПАКУВАЛЬНИХ МАТЕРІАЛІВ ДЛЯ ЗАХИСТУ ВИРОБІВ ІЗ МЕТАЛІВ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок