Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ОРГАНІЧНІ В'ЯЖУЧІ НА ОСНОВІ ДРУГОРЯДНИХ КУБОВИХ ЗАЛИШКІВ ФЕНОЛЬНО-АЦЕТОНОВОГО ВИРОБНИЦТВА

ОРГАНІЧНІ В'ЯЖУЧІ НА ОСНОВІ ДРУГОРЯДНИХ КУБОВИХ ЗАЛИШКІВ ФЕНОЛЬНО-АЦЕТОНОВОГО ВИРОБНИЦТВА

Назва:
ОРГАНІЧНІ В'ЯЖУЧІ НА ОСНОВІ ДРУГОРЯДНИХ КУБОВИХ ЗАЛИШКІВ ФЕНОЛЬНО-АЦЕТОНОВОГО ВИРОБНИЦТВА
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
18,00 KB
Завантажень:
225
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
ДОНБАСЬКА ДЕРЖАВНА АКАДЕМІЯ
БУДІВНИЦТВА І АРХІТЕКТУРИ
Беспалов Віталій Леонідович
УДК 625. 859. 3
ОРГАНІЧНІ В'ЯЖУЧІ НА ОСНОВІ ДРУГОРЯДНИХ КУБОВИХ
ЗАЛИШКІВ ФЕНОЛЬНО-АЦЕТОНОВОГО ВИРОБНИЦТВА
05.23.05 – Будівельні матеріали та вироби
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття
наукового ступеня кандидата технічних наук
Макіївка – 2002


Дисертацією є рукопис.
Роботу виконано на кафедрі технологій будівельних матеріалів, виробів та автомобільних доріг Донбаської державної академії будівництва і архітектури Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник: | Доктор технічних наук, професор Братчун Валерій Іванович, Донбаська державна академія будівництва і архітектури, завідувач кафедри технологій будівельних матеріалів, виробів та автомобільних доріг.
Офіційні опоненти: | Доктор технічних наук, професор Золотарьов Віктор Олександрович, Харківський національний автомобільно-дорожній технічний університет, завідувач кафедри технології дорожньо-будівельних матеріалів.
Кандидат технічних наук, старший науковий співробітник Хрипун Микола Дмитрович, Донецький ПромбудНДІпроект, Держбуд України, відділ хімії і корозії бетону.
Провідна установа: | Харківський державний технічний університет будівництва і архітектури (кафедра будівельних матеріалів та виробів), Міністерство освіти і науки України.
Захист дисертації відбудеться “ 30 “ травня 2002 року о 1000 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 12.085.01 Донбаської державної академії будівництва і архітектури (Україна, 86123, Донецька обл., м. Макіївка, вул. Державіна, 2, навчальний корпус № 1, зала засідань).
З дисертацією можна ознайомитися в бібліотеці Донбаської державної академії будівництва і архітектури (Україна, 86123, Донецька обл., м. Макіївка, вул. Державіна, 2).
Автореферат розісланий “ 26 ” квітня 2002 р.
Вчений секретар спеціалізованої вченої ради,
кандидат технічних наук, доцент |
А.М. Югов


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Для будівництва автомобільних доріг з асфальтобетонним покриттям в залежності від їх категорії необхідно витратити 50-200 т бітуму на один кілометр дороги. Найбільш розповсюдженими в дорожньому будівництві органічними в’яжучими є бітуми і кам'яновугільні дьогті, а також модифіковані в'яжучі на їхній основі. Це визиває проблему пошуку альтернативних видів в'яжучих, насамперед, із в’язкопластичних відходів нафто- і коксохімії.
При сучасному рівні матеріального споживання дорожнім будівництвом значення чинника повноти використання і залучення, насамперед, відходів виробництва нафтохімічного синтезу та переробки вугілля, зокрема, другорядних кубових залишків фенольно-ацетонового виробництва (ДКЗФАВ) та кубових залишків дистиляції фталевого ангідриду дозволить: зменшити ресурсну залежність України за рахунок використання для дорожнього будівництва вторинних ресурсів як основи органічних в'яжучих; знизити витрати нафтового бітуму; значно зменшити техногенний вплив ДКЗФАВ на навколишнє середовище і відповідно – площу землі, що використовується для захоронення даного відходу; одержати прибуток у результаті реалізації органічних в'яжучих, основу яких складає ДКЗФАВ.
Зв'язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Основні дослідження теоретичного і прикладного характеру були виконані у відповідності до державної науково-дослідної теми № 0100U000930 “Встановлення закономірностей модифікування поверхневих властивостей мінеральних дисперсій за допомогою речовин органічного складу з метою поліпшення структури будівельних матеріалів і виробів конгломератного типу” (замовник – Міністерство освіти і науки України, 2001-2002 рр.), а також науково-дослідної роботи № 99-2 СМ / 2 - 154 “Виробництво і застосування компаундованого органічного в'яжучого – КОВ. Технічні умови” (замовник – Донецьке об'єднання облавтодор, 1999-2001 рр.).
Метою дослідження є теоретичне та експериментальне обґрунтування одержання комплексного і компаундованого органічних в'яжучих із використанням другорядних кубових залишків фенольно-ацетонового виробництва на основі встановлення закономірностей формування структури модифікованого ДКЗФАВ.

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
Реферат на тему: ОРГАНІЧНІ В'ЯЖУЧІ НА ОСНОВІ ДРУГОРЯДНИХ КУБОВИХ ЗАЛИШКІВ ФЕНОЛЬНО-АЦЕТОНОВОГО ВИРОБНИЦТВА

BR.com.ua © 1999-2019 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок