Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> Розробка та дослідження системи технічного обслуговування обладнання наземних систем зв’язку цивільної авіації

Розробка та дослідження системи технічного обслуговування обладнання наземних систем зв’язку цивільної авіації

Назва:
Розробка та дослідження системи технічного обслуговування обладнання наземних систем зв’язку цивільної авіації
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
15,76 KB
Завантажень:
360
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
Міністерство освіти і науки України
Національний авіаційний університет
Сухопара Олександр Миколайович
УДК 656.816:621.39(043.3)
Розробка та дослідження системи технічного обслуговування обладнання наземних систем зв’язку цивільної авіації
05.22.20 – Експлуатація та ремонт засобів транспорту
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Київ 2004
Дисертацією є рукопис.
Роботу виконано на кафедрі телекомунікаційних систем Національного авіаційного університету Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник:
доктор технічних наук, професор
Конахович Георгій Филимонович,
Національний авіаційний університет,
завідувач кафедрою телекомунікаційних систем.
Офіційні опоненти:
доктор технічних наук, професор
Соломенцев Олександр Васильович,
Національний авіаційний університет,
професор кафедри радіоелектронних комплексів
кандидат технічних наук, старший науковий співробітник
Костановський Валерій Вікторович,
Центральний науково-дослідний інститут навігації і управління,
начальник сектору
Провідна установа:
Національний транспортний університет, м. Київ.
Захист відбудеться “ 29 ” вересня 2004 р. о 14 годині на засіданні Спеціалізованої вченої ради Д 26.062.03 в Національному авіаційному університеті за адресою: 03058, м. Київ, проспект Космонавта Комарова, 1.
З дисертацією можна ознайомитися в бібліотеці Національного авіаційного університету за адресою: 03058, м. Київ, проспект Космонавта Комарова, 1.
Автореферат розіслано “ 26 ” серпня 2004 р.
Вчений секретар спеціалізованої вченої ради, к. т. н., доцент: ______________ Павлова С. В.


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Бізнес-процеси в цивільній авіації (ЦА) тісно пов’язані з інтенсивним обміном різноманітною інформацією, як-от мовними повідомленнями, радіонавігаційною, радіолокаційною і метеорологічною інформацією, рухомими і нерухомими зображеннями, цифровими даними, текстовими повідомленнями тощо. Ця інформація передається в інтересах служб обслуговування повітряного руху, авіаційного оперативного контролю, адміністрацій авіаційних підприємств, а також пасажирів.
Обсяги та важливість інформації, яку необхідно транспортувати через фрагменти авіаційних мереж на ділянках “земля-земля”, невпинно збільшуються. Крім того, у зв’язку з обмеженістю радіочастотного ресурсу необхідно прагнути до більш економного його використання і, отже, більш інтенсивного використання наземних комунікацій. Усе це вказує на доцільність здійснення заходів щодо підвищення ефективності функціонування наземних систем зв’язку ЦА.
Підвищення інтенсивності використання мережного обладнання в рамках наземних систем зв’язку ЦА за умов необхідності зниження видатків на його експлуатацію передбачає підвищення ефективності систем технічного обслуговування (ТО) і ремонту обладнання мереж передавання даних (ПД), вимагає використання методів ТО і ремонту, які забезпечують максимальне використання індивідуальних можливостей такого обладнання. Основою цих методів є проведення робіт з ТО в залежності від технічного стану елементів обладнання, рівня їх надійності, функціональної значущості. У цьому випадку є необхідною розробка ефективних методів контролю працездатності (КП) і діагностування мережного обладнання, автоматизація процесів ТО, підвищення кваліфікації експлуатаційного персоналу.
Внаслідок того, що постачання обладнання мереж з асинхронним режимом перенесення інформації (ATM) на телекомунікаційні ринки почалось відносно недавно, достатній досвід використання такого обладнання в Україні не накопичений, відсутня відповідна нормативна база. Науково-технічна література, що присвячена питанням технічної експлуатації сучасних мереж передавання даних (в тому числі, мереж ATM), не віддзеркалює достатньою мірою специфічних особливостей ТО і ремонту обладнання таких мереж. Тому вирішення задач оптимізації процесів, які пов’язані з технічною експлуатацією обладнання ATM в мережах передавання даних, перш за все процесів технічного обслуговування такого обладнання, має суттєвий теоретичний і практичний інтерес.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 Реферат на тему: Розробка та дослідження системи технічного обслуговування обладнання наземних систем зв’язку цивільної авіації

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок