Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> РОЗШИРЕННЯ ТЕХНОЛОГІЧНИХ МОЖЛИВОСТЕЙ ПРИСКОРЕНОГО ФОРМОУТВОРЕННЯ СПОСОБОМ СТЕРЕОЛІТОГРАФІЇ

РОЗШИРЕННЯ ТЕХНОЛОГІЧНИХ МОЖЛИВОСТЕЙ ПРИСКОРЕНОГО ФОРМОУТВОРЕННЯ СПОСОБОМ СТЕРЕОЛІТОГРАФІЇ

Назва:
РОЗШИРЕННЯ ТЕХНОЛОГІЧНИХ МОЖЛИВОСТЕЙ ПРИСКОРЕНОГО ФОРМОУТВОРЕННЯ СПОСОБОМ СТЕРЕОЛІТОГРАФІЇ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
19,94 KB
Завантажень:
309
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
НАЦІОНАЛЬНИЙ ТЕХНІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ“
ХАРКІВСЬКИЙ ПОЛІТЕХНІЧНИЙ ІНСТИТУТ”
Вітязєв Юрій Борисович
УДК 621.7
РОЗШИРЕННЯ ТЕХНОЛОГІЧНИХ МОЖЛИВОСТЕЙ ПРИСКОРЕНОГО ФОРМОУТВОРЕННЯ СПОСОБОМ СТЕРЕОЛІТОГРАФІЇ
Спеціальність - 05.02.08 – технологія машинобудування
Автореферат дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Харків  
Дисертацією є рукопис
Робота виконана на кафедрі "Різання матеріалів та різальні інструменти" Національного технічного університету "Харківський політехнічний інститут" Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник: | доктор технічних наук, професор
Грабченко Анатолій Іванович,
Національний технічний університет "Харківський політехнічний інститут", завідувач кафедри різання матеріалів та різальних інструментів.
Офіційні опоненти: | доктор технічних наук, професор
Арпентьєв Борис Михайлович,
Українська інженерно-педагогічна академія, завідувач кафедри технологій і управління якістю в машинобудуванні, м. Харків;
кандидат технічних наук, старший науковий співробітник
Кривошия Анатолій Васильович,
Інститут надтвердих матеріалів ім. В.М. Бакуля Національної академії наук України, м. Київ.
Провідна установа: | Харківський науково-дослідний інститут технології машинобудування, Міністерство промислової політики України, м. Харків.
Захист відбудеться "23" грудня 2004 р. о " годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д .050.12 у Національному технічному університеті "Харківський політехнічний інститут" за адресою: 61002, м. Харків, вул. Фрунзе, 21.
З дисертацією можна ознайомитися в бібліотеці Національного технічного університету "Харківський політехнічний інститут".
Автореферат розісланий 22 листопада 2004 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Пермяков О.А.
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Розвиток сучасного ринково орієнтованого гнучкого комп’ютеризованого виробництва стимулює дослідження в області інтегрованих технологій прискореного формоутворення виробів і їхніх прототипів. Інтегровані генеративні технології є результат органічної сполуки можливостей комп’ютерних технологій, трикоординатного зниження витрат часу на повний цикл виготовлення виробів і майже повна відсутність обмежень щодо складності конструктивних елементів.
У той же час вартість технології Rapid Prototyping досить велика, при цьому витрати знаходяться в прямій залежності від тривалості часу формоутворення виробу. Вона у свою чергу залежить від габаритів виробу, його маси, допусків на розміри та орієнтації виробу стосовно вектора моделювання (3D-CAD) і сучасних способів автоматизованого виготовлення (CAM).
До теперішнього часу у світі створено більш ніж 20 способів прискореного формоутворення за ідеологією технології Rapid Prototyping. Головним їхнім достоїнством є різке пошарового нарощування. Необхідна точність виготовлення виробу формується з урахуванням можливих аналітичних і технологічних похибок процесу стереолітографії. Раціональне сполучення тривалості часу побудови деталей і необхідної точності й шорсткості поверхонь повинно забезпечити мінімізацію собівартості виготовлення виробу.
Тому розширення технологічних можливостей процесу стереолітографії за рахунок оптимізації часу побудови виробів із забезпеченням заданої точності формоутворення являє собою актуальну наукову і практичну задачу.
Зв’язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Виконання дисертаційної роботи пов’язано з держбюджетною науковою тематикою кафедри “Різання матеріалів та різальні інструменти” Національного технічного університету “Харківський політехнічний інститут” за темою “Створення теорії та методики моделювання процесів різання в тривимірному (3D) просторі на основі багатопараметричних афінних відображень” (ДР № U000976, 2002 –  рр.), в котрій здобувач був виконавцем окремих розділів.
Мета і задачі дослідження. Метою роботи є виявлення шляхів удосконалення технологічного процесу і визначення умов їх реалізації, що забезпечують розширення технологічних можливостей способу лазерної стереолітографії, зниження тривалості часу створення виробів при заданій якості формоутворення.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 Реферат на тему: РОЗШИРЕННЯ ТЕХНОЛОГІЧНИХ МОЖЛИВОСТЕЙ ПРИСКОРЕНОГО ФОРМОУТВОРЕННЯ СПОСОБОМ СТЕРЕОЛІТОГРАФІЇ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок