Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> НАВЧАННЯ МАЙБУТНІХ ЕКОНОМІСТІВ ДІЛОВИХ УСНИХ ТА ПИСЕМНИХ ПЕРЕГОВОРІВ АНГЛІЙСЬКОЮ МОВОЮ

НАВЧАННЯ МАЙБУТНІХ ЕКОНОМІСТІВ ДІЛОВИХ УСНИХ ТА ПИСЕМНИХ ПЕРЕГОВОРІВ АНГЛІЙСЬКОЮ МОВОЮ

Назва:
НАВЧАННЯ МАЙБУТНІХ ЕКОНОМІСТІВ ДІЛОВИХ УСНИХ ТА ПИСЕМНИХ ПЕРЕГОВОРІВ АНГЛІЙСЬКОЮ МОВОЮ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
23,32 KB
Завантажень:
486
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
КИЇВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ ЛІНГВІСТИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
БИКОНЯ ОКСАНА ПАВЛІВНА
УДК 378.147 = 111
НАВЧАННЯ МАЙБУТНІХ ЕКОНОМІСТІВ ДІЛОВИХ УСНИХ ТА ПИСЕМНИХ ПЕРЕГОВОРІВ АНГЛІЙСЬКОЮ МОВОЮ
Спеціальність 13.00.02 – теорія та методика навчання:
германські мови
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата педагогічних наук
Київ - 2006


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана на кафедрі методики викладання іноземних мов Київського національного лінгвістичного університету Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник кандидат педагогічних наук, професор
ЧЕКАЛЬ Галина Степанівна,
Ніжинський державний університет імені Миколи Гоголя,
професор кафедри англійської мови та методики викладання
Офіційні опоненти: доктор педагогічних наук, професор
Черноватий Леонід Миколайович,
Харківський національний університет імені В.Н.Каразіна, завідувач кафедри перекладу та англійської мови

кандидат педагогічних наук, доцент
Муліна Наталія Ігорівна,
Сумський державний університет, доцент кафедри іноземних мов
Провідна установа Київський національний університет імені Тараса Шевченка, кафедра методики навчання іноземних мов і прикладної лінгвістики, м. Київ
Захист відбудеться 07.06.2006 р. о 14 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.054.01 у Київському національному лінгвістичному університеті (03680, м. Київ, вул. Велика Васильківська, 73).
З дисертацією можна ознайомитись у науковій бібліотеці Київського національного лінгвістичного університету (03680, м. Київ, вул. Велика Васильківська, 73).
Автореферат розісланий 05.05.2006 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради |
О.Б.Бігич |
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Активізація зовнішньої політики України, розширення та зміцнення міжнародних економічних зв'язків зумовлюють появу нового соціального замовлення суспільства, яке полягає у вихованні висококваліфікованих фахівців економічної галузі, здатних ефективно взаємодіяти на різних рівнях з представниками міжнародної спільноти.
Згідно з Галузевим стандартом вищої освіти для фахівців економічного профілю Освітньо-професійна програма підготовки бакалавра, спеціаліста і магістра напряму 0501 – “Економіка і підприємництво” / Колектив авт. під загал. керівн. А.Ф.Павленко. – К.: КНЕУ, 2002. – 51 с. та Програмою з англійської мови для професійного спілкування Програма з англійської мови для професійного спілкування / Колектив авторів: Г.Є.Бакаєва та інші. – К.: Ленвіт, 2005. – 119 с.
метою навчання англійської мови (АМ) майбутніх економістів є формування необхідної комунікативної спроможності в сферах професійного та побутового спілкування в усній і письмовій формах. В зв’язку з цим обґрунтовується необхідність навчання студентів економічних спеціальностей ведення ділових переговорів (ДП), насамперед, ділових усних переговорів (ДУП) (контактна форма спілкування) з зарубіжними партнерами та ділових писемних переговорів (ДПП) (дистантна форма спілкування), тобто через електронну пошту, факсом тощо. Проте в системі вищої освіти формуванню навичок та вмінь ДП АМ приділяється недостатня увага, не розроблений перелік необхідних функцій та вмінь щодо ведення ДП, не вивчено позамовні і мовні особливості ділових усних та писемних переговорів (ДУПП) АМ та можливості використання сучасних ТЗН (зокрема, комп’ютерної техніки) у навчанні ДУПП в умовах кредитно-модульної системи. Тому вирішення проблеми формування та розвитку іншомовних умінь, пов'язаних із веденням ДУПП, є важливою умовою підвищення якості професійної іншомовної підготовки майбутніх економістів.
Чимало досліджень присвячено навчанню майбутніх економістів ділового спілкування іноземною мовою (П.Гудмэн, Н.Л.Драб, Н.В.Зінукова, О.В.Кавнацька, А.П.Коваль, С.П.Кожушко, С.С.Коломієць, Л.Корэн, Л.Б.Котлярова, В.Т.Ласкавий, М.М.Лебедєва, В.А.Лівенцова, Е.В.Мірошниченко, О.А.Митрошенков, П.Мицич, Д.Ниренберг, О.О.Павленко, О.В.Пенькова, С.В.Радецька, Г.С.Скуратівська, О.Б.Тарнопольский, В.В.Томілов, M.H.Bazerman, N.Brieger, P.O'Connor, B.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 Реферат на тему: НАВЧАННЯ МАЙБУТНІХ ЕКОНОМІСТІВ ДІЛОВИХ УСНИХ ТА ПИСЕМНИХ ПЕРЕГОВОРІВ АНГЛІЙСЬКОЮ МОВОЮ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок